Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Sony Ericsson Spiro telefonja? fórum

Van valakinek Sony Ericsson Spiro telefonja? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 31. 20:45
hát igen...sajnos én is teljesen így vagyok...nagyon katasztrófa...meg eleinte annyira el voltam keseredve, hogy milyen rövid sms-eket tudok írni rajta, aztán már rájöttem hogy beszélgetéseknél kell írnom, és akkor hosszabbat tudok írni...de az aksija tényleg nagyon rossz...
2011. júl. 29. 19:58
Ez a telefon kész katasztrófa. Féléve sincs h megvettem!!!!!!!! Állandóan lemerül!! Tegnap töltöttem fel, kb 5 percet telefonáltam rajta ma, és mindjárt teljesen offon van. Visszafogom vinni h kezdjenek vele vmit, ugyanis nem EZÉRT vettem meg drága pénzért. Sajnos nem teheti meg az anyagi állapotom, h másik telefont vegyek. Ez az én szerény véleményem.
2011. júl. 28. 16:22
Nekem már majdnem egy éve megvan, és egyre több probléma jön elő vele...pl: majdnem minden nap fel kell raknom töltőre, mert lemerül, nem tudom beállítani rajta az ébresztést mert egy éjszaka lemerül, akkor ha felrakom töltőre felmelegszik a telefon...már kezdek aggódni, hogy valami baj van a töltőjével, és be akarom vinni szervizbe, mert ez nem állapot szerintem...nektek van ezzel kapcsolatban valami tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook