Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Sony Xperia U telefonja? Nagyon tetszik, szívesen hallanék róla! fórum

Van valakinek Sony Xperia U telefonja? Nagyon tetszik, szívesen hallanék róla! (beszélgetős fórum)


2013. jan. 10. 19:53

Sziasztok!

Segítsetek légyszi!

Lemerült teljesen a sony xperia u-m.Rajta van töltője már több mint 1.5 órája,ég a piros fény,de nem kapcsol be.néha feljön egy fehér sony felirat,ami után ismét elsötétül.

kivettem az aksit,visszatettem,semmi..

mi lehet?

2012. nov. 22. 18:48
Nem figyeltem eléggé, csak a GO kap...
26. bummihatka (válaszként erre: 25. - Bummihatka)
2012. nov. 22. 18:46
Közben megnéztem valószínűleg a GO és az U fog JB frissítést kapni, akkor Solat visszavonom
25. bummihatka (válaszként erre: 24. - Bummihatka)
2012. nov. 22. 18:42
De továbbra is azt mondom, hogy nézd meg a Xperia Sola-t is, szerintem jobb, mint az Go és az U, de még nem P
24. bummihatka (válaszként erre: 23. - B399a09e0e)
2012. nov. 22. 17:49

P és a Go között elég nagy különbség van.

Ha U és GO közül nehéz dönteni nagyon hasonlóak, nézd meg hogy kapnak-e JB frissítést, esetleg ez döntő lehet, ha valamelyik igen, valamelyik nem. Vagy válassz külső alapján, hogy melyik tetszik jobban. Processzorokhoz nem értek, de a többi paramétereik hasonlóak. Viszont ha lesz pénzed vagy gyűjtesz még hozzá, akkor P vagy S inkább...

23. b399a09e0e (válaszként erre: 22. - Bummihatka)
2012. nov. 21. 07:01

Nem akarok lumiát, életembe 1 nokiám volt az N73, de nem veszek többet.

Samsung volt még egyszer szintén, az 5230-as szinte "első érintősek" között volt/van még.


Sony ericson volt már nagyon sok nekem és a családban lévőknek is.


A GO és az U lett most nézve, de a GO az sok kezdővel menne. annak a kezdője 13000 lenne és 12*4000 lenne még hozzá.


A P pedig 17000 kezdő lenne és 12*4600 lenne.


Bár tény, a go bővíthető memókaris és 8 gigás alapból, de karácsony előtt marha sok pénzem nincs rá hogy nagy összegű telókat vegyek.


Az U-nál 2600 kezdő és 1710 havonta nem lenne sok, és ha úgy van pénz, több is kifizethető belőle, így nincs 2 év.


Szerinted U vagy GO?

22. bummihatka (válaszként erre: 21. - B399a09e0e)
2012. nov. 21. 06:19

No akkor hajrá, esetleg még az Xperia Sola-t megnézném a helyedben, de ezek alapján az U sem tűnik rossz választásnak, bér nem tudom, hogy az ICS-sel hogy boldogul, amióta megjött a frissítés.


Lumiát akarsz, akkor inkább várd meg a WP8-asokat szerintem. WP7-re már leálltak a fejlesztések

2012. nov. 20. 20:55

Nem igazán tudom mennyi helyet foglal el a teló gyári telepítései, de állítólag zenék 4 gigára is mp3-ba nagyon sok fér el. Tán az akksiból a zenehallgatás nem is nagyon fogyaszt, viszont a videók nézése sokkal többet.


Ha jól informálódtam róla, 2-3 napot is kibír "nem intenzív" használat mellett.


Nekem most s.e xperia x10 mini pro-m van, ezt nagyon imádom.

Mindenképp sony vagy sony ericson mellett akarok maradni.


Samsung is mondták már, de azoktól ódzkodom, meg a nokiáktól (lumia) is.

2012. nov. 20. 20:35
Nem írtad le az igényeidet, az U egy jó telefon, egy gond van vele, mégpedig a kötött hely kihasználás. Nem lehet bővíteni SD kártyával.
2012. nov. 20. 18:47

Sziasztok.

Véleményekre lennék kíváncsi a telefonról, a lehető legtöbb minden amit érdemes tudni róla!


Holnap hívnak vissza a t-től hogy hogyan is döntöttem, lejárt az előfizetésem.

1610 kezdő után 24*1910ft-ot kellene fizetnem érte.


Szerintetek?

18. bummihatka (válaszként erre: 17. - Melcsi4)
2012. nov. 17. 08:56
Szia, szerintem vidd vissza, ez nem normális...nekem Xperia S van, július óta és sosem csinált ilyet..
2012. nov. 17. 07:16
sziasztok!!!pár napja megkaptam én is ezt a telót!!!!nagyon tetszik!!!!!csak van egy olyan problémám, hogy mikor hívok valakit, akkor a képernyőről eltűnik minden,és nem tudom megnyomni a hívás befejezés gombot!!!!!aztán visszacsörgetnek, rezeg,zenél a teló, de viszont a képernyőn semmi nincs, tök sötét!!!hiába nyomom az oldal gombot,semmire sem reagál!!!! :( kikapcsolni sem tudom!!!! akkor leveszem a hátlapot,akksit kiveszem!!ujraindítom így a telót, akkor működik rendesen!!!!! de amikor én nem hívok senkit,csak engem hívnak, akkor tökéletesen működik!!!! ezt akkor csinálja,mikor hívok valakit.... :( szerintetek mi lehet a gond???? vigyem be a t-mobile hoz,hátha tudnak valamit csinálni vele?????
2012. nov. 15. 20:37
pü-ben érdeklődhetsz, ha érdekel a dolog.
15. bartaldora (válaszként erre: 10. - Melcsi4)
2012. nov. 15. 20:37
hát nem nagy a kijelzője. nekem nem volt bajom vele, inkább az akksi, ami zavar, de mindegy. androidos telóknál állítólag mindegyiknél hamar lemerül az akksi. de szerintem használattól is függ. ha gondolod, az enyém eladó.
14. 25800e2d09 (válaszként erre: 13. - Melcsi4)
2012. nov. 12. 10:13
csecsi kis jószág, mikor megláttam elgondolkoztam rajta aztán hozzádobtam egy 10-est és maradt az Arc S :D
13. Melcsi4 (válaszként erre: 12. - 25800e2d09)
2012. nov. 12. 07:46
Köszönöm a válaszod!!!!!! a méretét nézve, nem egy nagy telefon!!!! de akkor az a lényeg,hogy tényleg 3,5 col. ahogy írták is!!!!!!
12. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - Melcsi4)
2012. nov. 11. 22:22
3,5 col. nem kisebb, annyi. ellenben kézbe véve tényleg kicsi. ellenben problémás hogy nem bővíthető a memória ami 4 GB és elég szerény...
11. 25800e2d09 (válaszként erre: 9. - Bartaldora)
2012. nov. 11. 22:16
Arc S-em van és egy nap alatt le tudom nyúzni az akksit pedig nagyobb mint az U-ban van. igazából a play áruházból le kell tölteni pár alkalmazást ami kicsit optimalizálja a vasat és kész.
2012. nov. 11. 21:50
sziasztok!!!szeretnék ilyen telót venni (xperia u)!!!! ahogy olvasgattam több fórumon is, van jó és rossz tapasztalat!!! a kijelzőjére lennék kíváncsi!!a telefon leírásban azt írják:3,5 az átmérője!!! de van olyan fórum ahol azt írják,hogy ennél kisebb!!!! tényleg igaz????
2012. aug. 10. 22:02
Nekem és a páromnak is Sony Ericsson Xperia U20i van. 1 gondom van vele, hogy mivel elég kicsi akksi van benne, netezés közben van, hogy 1 nap alatt lemerül az akksi. Attól függ, mennyit netezek 1 nap. Egyébként szerintem jó telefon, csak kár, hogy nem lehet bele nagyobb akksit venni, mint a gyári.
8. babi1206 (válaszként erre: 7. - DiamondAngel)
2012. aug. 9. 13:12
És megvetted már? Nekem holnap hozza a futár.
2012. júl. 3. 12:34
Köszönöm szépen! Már megnéztem szakmai oldalakon, de reméltem tudtok még valamit hozzátenni, de ha nem, annak is örülök, mert legalább nem tucat-telefon... Az eddigi telóimmal sorra összefutottam. Szinte minden 2. embernek ugyanolyan volt. De egyre biztosabb vagyok benne, hogy ő kell nekem!:)
2012. júl. 3. 00:07
Szia, én megnéztem az xperia u-t egy összehasonlításban az xperia ray-jel (nekem most ray-em van) és a ray jobbnak tűnik még árban is. Meg szebb fotókat csinál, mint egy fényképezőgép (8 megapixeles), nekem ez is sokat számított, mert így megspóroltam egy fényképező árát.
2012. júl. 2. 22:20

Van Xperia U, sőt nagyon szép telefon, de nem hiszem, hogy sokaknak lenne, hiszem még nem régóta vannak kint a piacon.

Amúgy nekem a Sony Xperia P tetszik nagyon, szakmai fórumokban tudsz jobban utána nézni, ott vannak tapasztaltabbak. Illetve keresőbe beírva biztos találsz magyar nyelvű teszteket (legalábbis én a P esetében többel is összefutottam)

2012. júl. 2. 21:27
Egyébként én neo V-t szeretnék venni a héten.
2012. júl. 2. 21:27
Nem inkább V?
2012. júl. 2. 21:08
szia,telefonguru oldalán nézz utána:)
2012. júl. 2. 21:02
Van valakinek Sony Xperia U telefonja? Nagyon tetszik, szívesen hallanék róla!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook