Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sony Ericsson telefonomat nem tudom összekötni a számítógéppel, pedig eddig jó volt. Mit tegyek? fórum

Sony Ericsson telefonomat nem tudom összekötni a számítógéppel, pedig eddig jó volt. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


27. zsuzso100 (válaszként erre: 26. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 22:04

Akármi mást dugtam rá működött.

És nem jön fel semmi, nem ismerte fel.

És nem laptop! :-)


De nekem már korábban is volt gondom Nokia Pc Suite-tal, igazából már megoldódott, mert másik gépen jó volt, csak nem értem, miért.

26. zsirek
2009. ápr. 2. 21:36

hát az egy usb port, esetleg megpróbálhatsz rádugni egy mp3-lejátszót vagy egy digitális kamerát, hogy azzal megy-e


amikor bedugod, fel se jön a jobb alsó sarokban a buborék, hogy "új eszköz", vagy "nem sikerült telepíteni az usb eszközt" vagy valami üzenet?


ez egy laptop?

25. zsuzso100 (válaszként erre: 18. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 17:29

Ugyanazzal a kábellel másik gépen ment. Azóta ezen a gépen nem próbáltam.

De hogy a gépen hogy nézzem meg, hogy mit kavart össze....???

24. zsirek
2009. ápr. 2. 14:42

megtörhetett a kábel is, illetve a gépen valami baja lehet az usb portnak is

esetleg a telefonon letiltódott az adatátvitel (nincs a telón valami kapcsolódási varázsló? szerintem van)


ezek kizárására meg kellene próbálni 1. az egészet egy másik gépen/laptopon 2. ugyanezen a gépen megnézni, hogy az usb portok valami más eszközzel működnek-e.

2009. ápr. 2. 14:21

megtaláltam, de nem lettem okosabb vele

most írtam a sony ericssonosoknak e-mailt, aztán remélem válaszolnak! De ha jutok valamire akkor szólok

NEkem meg most sajna mennem kell mert kisfiam felkelt és éhes

Mégegyszer köszi nektek!!!!


Majd még este jövök

22. zsirek
2009. ápr. 2. 14:18
van a szoftverben valami menü, amivel szkenneli a gépet, vagyis lehet neki mondani, hogy keressen telefont, azt megtaláltad?
2009. ápr. 2. 14:13
ja és nem ismerem a bill gates-es viccet :(
2009. ápr. 2. 14:13
De egyébként nagyon szépen köszi Nektek!
2009. ápr. 2. 14:13

na kész én feladom

uninstalláltam, aztán ujraindítottam, aztán újratelepítettem aztán újra ki-be kapcsoltam és a helyzet változatlan. Már próbáltam azt is hogy a számítógépbe hátul dugom be a kábelt, de semmi!


váááááá!!!!!

Mérges vagyok!!! :((((

18. zsirek (válaszként erre: 14. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 14:04

mondjuk ha éppen írt valamit a telefonra, akkor az nem túl jó, ha közben megszakadt. ott eléggé begabalyodhatott valami a gépen.


pl biztos tudod, hogy bizonyos usb pendrive-ok konkrétan végleg tönkremennek, ha írás közben lehúzod őket az usb-ről. nem tudom, az sd kártyára milyen hatással van a művelet közbeni megszakítás.

17. zsirek (válaszként erre: 15. - Nikcsike)
2009. ápr. 2. 13:59

amúgy a telónak semmi baja, ugye?

azért kapcsold ki és kapcsold vissza a telefont is


(gondolom, ismered a bill gates-es viccet)

16. Ercsu7
2009. ápr. 2. 13:55

Szia!

telepitő cd-d van hozzá?

szerintem tedd fel újra!

15. nikcsike (válaszként erre: 9. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 13:54

na most ujra töröltem, aztán újraindítottam, most letöltök

kiváncsi vagyok mi lesz

14. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 13:49
Nekem a Sony Ericsson-nal nem is volt gondom, még anélkül is felismeri. A Nokiánál próbáltam korábbi verziót is...de végül egy másik gépen meg egyből felismerte...ki érti ezt!
13. zsirek (válaszként erre: 12. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 13:47

a nokia pc suite-tal jártam én is így, ami egy kalap ...


de egy másik (az én esetemben korábbi) verzió telepítése segített.


hátha az ericsson pc suite egy kicsit jobban van megcsinálva.

12. zsuzso100 (válaszként erre: 11. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 13:45
Én így csináltam, és nekem sem volt semmi. Talán megjegyez valamit a gép és összegabalyodik. Pedig én uninstalláló programmal csináltam, ami minden maradványt eltávolít.
11. zsirek
2009. ápr. 2. 13:34

ne a meglevő tetejére telepítsd újra, hanem szedd le rendesen, újraindítás, visszatevés, utána telócsatlakoztatás.

és az új verziót tedd fel, ami a linkemen van, hátha neked régebbi volt, és az új segít valamit. (persze nem írtad a verziód, úgyhogy nemtom.)

2009. ápr. 2. 13:30

pc suite telepítve van

most raktam fel újra de semmi

2009. ápr. 2. 13:29

1. távolítsd el a számítógépről a Sony Ericsson Pc Suite alkalmazást

(Start menü, vezérlőpult, programok telepítése és törlése, megkeres, eltávolít)


2. indítsd újra a gépet


3. telepítsd újra a szoftvert, miután innen letöltötted:

[link]


4. ha kéri, indítsd újra a gépet


5. kapcsold ki-be a telefont és csatlakoztasd a géphez.

2009. ápr. 2. 13:28

PC Suite

azzal ismeri fel!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 2. 13:18

Az enyémet felismeri, de pont tegnapelőtt szenvedtünk Nokiával. Felraktuk a PC Suite-ot (nekem korábban is voltak problémáim a programmal, mert egyszer felismerte, egyszer nem), amiről át akartuk rakni az adatokat egyből felismerte, megvolt a másolás, aztán rárakom az újat, azt is egyből, de nem volt rajta a hátlap, kiesett az aksi, így megszakadt a másolás. Utána 4 órán keresztül kipróbáltunk mindent, uninstall, gyári beállítás visszaállítása, korábbi verzió...semmi. Aztán másnap másik gépre rákötöttük, egyből felismerte...nem tudom, mi lehet az oka.

De ha valaki tudja a magyarázatot....

2009. ápr. 2. 13:08
nekem k550i van, de ugyanezt csinálta (enyémhez nem járt cd). Szervízben ránéznek és megoldják, de 90%, h szoftverfrissítés. Én azt nem merném otthon (meg hogyan, ha nem tudod összekötni). Ha valami hardwerhiba az is kiderül.
2009. ápr. 2. 13:06
bocsi, nem is k 640 hanem V 640, de ez most mindegy is
2009. ápr. 2. 13:05

K 640-es telefonom van és eddig rá tudtam kötni a számítógépre, de mostanában nem sikerül, pedig fel kellene raknom néhány dolgot. Azt írja ki hogy az usb eszköz nem lehet felismerni

szóval ott van vmi info, de illesztőprogi kéne

pedig telepítve van az a cd, amit a telóhoz adtak

2009. ápr. 2. 13:05
Vidd el szervízbe. Az enyém is ezt csinálta, illetve csak a memóriakártyát nem ismerte fel. Frissíteni kellett.
2009. ápr. 2. 13:03

szerintem szedd le a szoftvert (telefonost), vedd le a telefont, tlepítsd újra a szoftvert, és ha minden jól megy akkor talán működni fog.


nincs valami hibaüzenet?

2009. ápr. 2. 13:02
Sony ericsson telefonomat nem tudom összekötni a számítógéppel, pedig eddig jó volt. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook