Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek nyitott gerinccel született ismerőse? fórum

Van valakinek nyitott gerinccel született ismerőse? (beszélgetős fórum)


2. molcsilla (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2012. júl. 29. 07:51

Kedves Kriszti!


Véletlenül bukkantam egy régi hirdetésedre,

talán még most is aktuális lehet.


Nekem van egy 32 éves nőrokonom.

Gyerekkorában egy ideig sikerült de ma már nem tud menni.

A hólyagbénulás nála nem áll fenn, de ezen a téren is sok problámája van.

A közelben van még egy ilyen korú férfi is, az Ő életvitele nyitottabb.

Szellemileg mindketten teljesen épek.

Ha a katéter ügyben nem is tudnak hozzászólni, azért hasonló sorsú ismeretséget talán szívesen vennének mindannyian.

Megkérdezem Őket, Te is megteheted az unokatestvéredtől.


Üdv.: Csilla

2008. szept. 2. 14:11

Kedves Tagtársaim

Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.Unokatestvérem,aki most 36 éves sajnos nyitott gerinccel született,ezért sajnos születése óta le van bénulva a hólyagja,tehát soha nem érzi,ha pisilnie kell,jelenleg állandó katéterrel él,de már nagyon szeretne tőle megszabadulni.Nagyon szépen kérünk benneteket,ha van valakinek ebben a témában tapasztalata,írja meg nekem,nagyon kiváncsiak lennénk,hogy ma ezt,hogyan lehet gyógyítani,lehet-e egyáltalán valamit tenni,hogy ne ezzel a katéterrel kelljen élnie?(ez a nyitott gerinc úgy néz ki,hogy közvetlenül az ülepe fölött van egy körülbelül 5 cm-es gerinchasadék)járni tud,szellemileg teljesen ép.nagyon szépen köszönöm a válaszokat

sziasztok:FARKAS KRISZTI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook