Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 8. 19:49

Sziasztok!


Tudna nekem küldeni valaki jegyzetet, kidolgozott tételeket?

Most kezdtem el a körmös sulit.

Előre is köszi:

babaada@gmail.com

2009. nov. 25. 22:37

Sziasztok!


Modelleket keresek manikűr, pedikűr, műkörömhöz hétfő, péntek 16-20-ig szombaton 9-13-ig márciusig. Részleteket szívesen elküldöm e-mail-ben. Üdv.

2009. nov. 5. 10:23

Sziasztok!


Teljesen új Székely György Kéz-és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata könyv eladó!

4.000 forint!

emailem: mes.brigitta@gmail.com

2009. nov. 1. 14:54

Sziasztok!


Érdekelne egy használt Székely György kéz és lábápolás, műkörömépítés tankönyv. Email címem: sebokagi@freemail.hu

2009. okt. 28. 11:48

Anyukám most kezdte el ezt a tanfolyamot munka mellett, így kevesebb idje jut kidolgozni a tételeket. Valakinek nincsenek meg a kidolgozott vállalkozási tételek? Óriási segítség lenne! Előre is köszönöm!


tiababy14@freemail.hu

50. Baby18 (válaszként erre: 49. - Mamomazsi)
2009. okt. 25. 12:32
Köszi neked is, és neki is!!!
2009. okt. 16. 10:51

Kéz és lábápoló, műkörömépítő kidolgozott tételek!

Letölthető:freemail.hu

Felhasználónév:karom3

Jelszó:k1a1r1


Amit egy kedves tanulótársunk osztott meg velünk!

Köszönet érte!

48. mamomazsi (válaszként erre: 24. - Magdolna23)
2009. okt. 16. 10:46
Leírhattad volna ide, hogy nem szívességből, hanem pénzért adod oda a tételeket! Biztos nem zavartalak volna a levelemmel!Ilyen kedves és segítőkész embereket kívánok neked az életedben mint amilyen te vagy!
2009. okt. 14. 11:03

Sziasztok!

El tudná nekem valaki küldeni a kidolgozott kéz és lábápoló, műkörömépítő tételeket? Nagyon megköszönném!!!

zavori8@kabelnet.hu

2009. okt. 12. 02:30

Sziasztok !

Szeretnék mindenkit kérni, hogy ne küldjön Nekem több kérést !

Már 3 embertől kaptam ilyen jellegű üzenetet, de közben elszállt a gépem és vitte magával az adataimat is. ( a javítási költségről nem is beszélve ) :((( Köztük a tételeket is, amit szerencsére én már kinyomtattam, de viszont nagyon sok fényképem eltűnt és nagyon elkeseredtem.

Kérlek benneteket ide üzenjetek, én is küldtem másoknak is , talán lesznek olyan kedvesek ők is hogy olvassák a kérést és tovább küldik.

Nagyon szépen köszönöm az eddigi kedvességet és segítséget !!!!

Kata

2009. okt. 10. 21:39
2010-es tételsorom megvan , de nincs kidolgozva..nincs még könyvem....ha kell valakinek szívesen átküldöm...email: playboy005@citromail.hu
2009. okt. 10. 21:36

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék van valakinek kidolgozott kéz és lábápoló , műkörömépítés kidolgozott tételsora?

2009. okt. 1. 20:06

Sziasztok!

Ha valakinek van alfa kapos kéz és lábápoló műkörömépítő tétele, légyszi küldje már el. Most kezdem én is a tanfolyamot és már érdekelne, hogy mi vár rám az elkövetkező időkben. :(

Köszönöm a segítségeteket!

címem: belane48@freemail.hu

42. serica
2009. szept. 29. 08:37

Sziasztok! Valaki nekem is el tudná küldeni a kéz és lábápoló műkörömépítő tételeket?

Most kezdem a tanfolyamot és szeretnék előtte már kicsit tájékozódni, hogy milyen is lesz...

Fontos lenne számomra.

E-mail címem: ericas85@gmail.com

Előre is köszönöm szépen

:)

41. Richtererika (válaszként erre: 37. - Haziko12)
2009. szept. 28. 16:01
Kedves Kata ezekszerint neked már elküldték a tételeket kérlek küld át nekemis ha nem probléma mert nagyon nagy szükségem lenne rájuk.Előrre is köszönöm e-mail címem:richtererika@freemail.hu Köszönettel:Erika
2009. szept. 28. 15:55
sziasztok kérlek eltudnátok nekem is küldenia kéz és lábápolás, műkörömépítés tételeket.Egyszerüen sehol nem találom és steretnék kicsit belelapozni mielött befizetem a tanfolyamot............MILLIO KÖSZÖNET előrre is.e-mail címem:richtererika@freemail.hu
2009. szept. 27. 17:19
profi Solingen pedikűr készlet tartóval érdekel valakit?
2009. szept. 27. 12:08

Sziasztok!


Szeretném megköszönni a segítséget, mert sikerült megkapnom a tételeket ! Millió puszi érte !!!

Még mindig érdekelne a könyv is,( Székely György: Kéz-, és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata ) ezért akinek felesleges és olcsón megválna tőle, kérem írjon nekem. manoka1123@freemail. hu

Üdv:

Kata

2009. szept. 27. 01:23

Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni.Keresem Székely György: Kéz-, és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata című könyvét. bármelyik kiadás érdekelne olcsón. Ezen kivűl ha valakinek megvannak a kidolgozott tételek és elküldené számomra annak is nagyon örülnék. Kérlek ide írjatok : manoka1123@freemail.hu Nagyon szépen köszönöm !

Üdv: Kata

36. blackbaby (válaszként erre: 24. - Magdolna23)
2009. szept. 24. 20:48

szia! remélem nem zavarlak!

eltudnád nekem is küldeni a tételeket? meg akarom csinálni az okj-s tanfolyamot, csak szeretnék azért előtte tájékozódni ,,tanulni,, egy kicsit! mert azt hallottam hogy az anatómiai része nem egy leányálom:S remélem nem vészes! remélem tudsz nekem segíteni! köszi szépen előre is! e-mailben válaszolj inkább azt biztos hamarabb észreveszem! blackbaby@freemail.hu üdv.:kitty

35. Richtererika (válaszként erre: 24. - Magdolna23)
2009. szept. 23. 10:39

Szi kérlek küld át nekem a kéz és lábápolás,müköröm építés tételeket.

Mert nagyon nagyon szükségem lenne rá.

Előrre is köszönöm.(richtererika@freemail.hu)

Puszi

34. Tyke (válaszként erre: 26. - 4ca460d3e8)
2009. aug. 27. 18:36

Kedves Gyémántlány!

Lennél kedves részemre is elküldeni az említett tételsort? Priviben küldöm a mail címemet. Kedvességed előre is köszönöm!

Továbbá érdekelne megvétel céljából Székely György: Kéz-, és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata 3. kiadás.


Segítséged, segítségeteket előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek!

Eszti

2009. aug. 19. 15:15

Sziasztok!

Megvételre keresem az alábbi könyvet:

Székely György:Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata

Ha van valakinek eladó, kérem jelentkezzen, illetve fénymásolva is érdekelne, árban megegyezünk!

További szép napot mindenkinek!

Viki

32. somnat (válaszként erre: 26. - 4ca460d3e8)
2009. aug. 14. 09:45

Szia!


Nekem is át tudnád küldeni?


Priviben megírtam a címemet.

2009. aug. 13. 21:16
sziasztok, nekem megvan a könyv 2. kiadása, nem érdekel valakit?+ vanegy profi pedikür készletem eladó!
2009. aug. 13. 14:00

Sziasztok!


Én most szeretném el kezdeni a Kéz-és lábápoló, műkörömépítő tanfolyamot. Ha valakinek meg van a kidolgozott tételek és át küldené nekem emailban nagyon meg köszönném.


Andi


andika690@freemail.hu

29. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 28. - ...Káné...)
2009. júl. 26. 08:33
Átküldtem, és nagyon szívesen!:) Szép napot!:)
2009. júl. 24. 22:10
Gyémántlány:) megírtam priviben a címemet, ahogy írtam benne, HÁLÁS VAGYOK!!!! szóval előre is köszönöm, és várom a mailt!csodaszép hétvégét!
2009. júl. 24. 20:23
test=text
26. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 25. - ...Káné...)
2009. júl. 24. 20:23
Nekem megvannak, szívesen átküldöm! Bár ezt a test formátumot nem ismerem!:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook