Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék belevágni egy kéz és lábápolási, ill. műkörömépítő OKJ-s tanfolyamba. Akik ilyennel foglalkoznak melyiket ajánlanák nekem? fórum

Szeretnék belevágni egy kéz és lábápolási, ill. műkörömépítő OKJ-s tanfolyamba. Akik ilyennel foglalkoznak melyiket ajánlanák nekem? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 18. 10:42

Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy hallottatok-e már a Cselőtei Oktatásszervező Kft-ről. Kecskeméten indítanak kézápoló és műkörömépítő OKJ-s tanfolyamot. Gondolkozok, hogy jelentkezek rá csak előtte utána akarok nézni nem-e átverés.


Válaszotokat előre is köszönöm!

22. Pufacs
2010. márc. 1. 22:26
Infót szeretnék!Segítsetek!Járt már valaki a' fashionnails ' műkörmös tanfolyamán?(Nyugati pu.mellett oktatnak,1hónapos képzés....és csak 35.000-Ft)ha valaki tudna róluk mesélni,okosabb lennék...hobby színthez elegendő az oktatásuk?Köszi
2010. jan. 31. 10:43

Elite Cosmetix (Crystal Nails) OKJ-s Kéz és Lábápoló, Műkörömépítő suli

Ami kell hozzá: 18.év és legalább 8. általános

Van részletfizetési lehetőség is

(Jövőhéten kezdem... :D) Ha valaki kíváncsi lesz, írjon :)

20. Esztike88 (válaszként erre: 18. - Zsófyc)
2009. jún. 10. 17:11
Én a Darabos Évihez járok körmöt készíttetni, ha gondolod nézd meg az ő iskoláját is, én jókat hallottam róla.
19. kRISZTAL (válaszként erre: 18. - Zsófyc)
2009. máj. 17. 19:33
Szia.Budapesten az OKTÁV Továbbképző Központ Rt-nél végeztem el a Kéz-és lábápoló, műkörömépítő OKJ -s tanfolyamot.Nagyon színvonalas volt.
2009. máj. 17. 18:14
Azért ha még vki erre téved szívesen várok további tippeket;)
2009. máj. 17. 17:09

köszönöm a segítséged:):):)


Egyenlőre néztem egyet, ami van SZFV.-on és BP:-en is, úgyh ha felvesznek ha nem akk tudom ezt csinálni egyetem mellett. Remélem yo lesz. Mégegyszer köszönöm! Szia!!!

2009. máj. 17. 17:07

efeb és felnőtt oktatás oldalakon keress olyat ami hozzád közel van.

Igen, hivatalosan kéz és lábápoló

szia

2009. máj. 17. 17:00
akkor azt hiszem keresek egy ilyen okj-s tanfolyamot. Amiket úgy hirdetnek h kéz és lábápolás, műkörömépítés abban ez is benne van?:$
2009. máj. 17. 16:48
Ja ez okj,-s csak műkörömben van sima tanfolyam.
13. erikpipi (válaszként erre: 12. - Zsófyc)
2009. máj. 17. 16:48

Persze, a pedikűr, még ha tisztátalanabb de sokkal keresettebb szakma mint a műköröm, ami már igazán a csúcs utáni állapot..

Ha tényleg, kedvet érzel hozzá, vágj bele. Ha közben még van annyi pénzed, akkor egészítsd ki tanfolyamokkal, azt az iskola alatt is csinálhatod ha nem vágnak egybe a napok.

Pl. pedikűrbe is van külön tanfolyam benőtt köröm korrekciójára, vagy műkörömben díszítésre, ami elengedhetetlen ebben a szakmában.Vagy pl. lábkörömre műkörömkészítés stb. stb. Ha egy-egy elemmel többet tudsz mint más, akkor az csak előnyt jelent a piacon.

2009. máj. 17. 16:40
És ha egyben a kéz- és lábápolás is érdekel akkor is megéri? Ilyen sima tanfolyamokat nem nagyon találtam eddig, mind OKJ-s amit láttam, de akkor még keresgélek:)
11. erikpipi (válaszként erre: 10. - Zsófyc)
2009. máj. 17. 16:37

Az okj-s anyakönyvezett, szakmunkás bizonyítvány. A másik egy sima oklevél, hogy elvégezted.

Ha egyébként az utóbbi is elég, mert csak tanulni akarod, érdemesebb, mert olcsóbb, és általában kiscsoportos a foglalkozás, ahol valóban jó alapanyagokkal elsajátíthatod a körömépítés alapjait.

10. zsófyc (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2009. máj. 17. 16:33
Megeshet. Mondjuk miben különbözik az OKJ-s meg egy sima tanfolyam?
2009. máj. 17. 16:32
Székesfehérváron. Te is ezzel foglalkozol? Akk ezek szerint mind1 melyiket választom?
2009. máj. 17. 16:31
Ja, látom Székesfehérvár.:) Akkor lehet, hogy nem kéne neked okj-s, csak egy műkörömtanfolyam, nem?
7. erikpipi (válaszként erre: 6. - Zsófyc)
2009. máj. 17. 16:30

Minden felnőttoktatás ilyen. 1 év alatt nem lehet 3-at megtanulni. Én is egy másikat nyögök megint:), de semmi különbség.

Ugyan azok a problémák. A befizetett pénzed csak az alapoktatásra elég + esetleg benne van egy csak a vizsgára jó alapfelszerelés+ rá fogsz még fizetni egy csomó mindenre erre mindenhol számíts.


Ha a pedikűrös alapfelszerelésre gondolok 1 darab szerszám volt amit használtam utána.

Műkörömnél ugyan ez. Gyakorlat.

Ők megtanítják az alapot,felkészítenek a vizsgára elméletből, és gyakorlatból, és te gyakorolsz, míg meg nem tanulod, vagy ki nem tapasztalod mi a legjobb. Olyasmi mint a jogosítvány megszerzése.

egyébként hol laksz?

2009. máj. 17. 16:17
Dede, tudom. Csak több cég is indít tanfolyamot. És szeretném ha már ennyi pénzért tényleg színvonalas, szakszarű oktatást nyújtanának nekem. A keresztanyám nem rég csinálta végig az egyiket, és mondta h közben még ilyen +olyan pluszköltségek jöttek, meg voltak akik félidőnél csatlakoztak hozzájuk és ezért azokkal foglalkozott állandóan az oktató, h felhozza őket a többiek tudásszintjére. Az ilyeneket szeretném elkerülni...:)
5. erikpipi (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2009. máj. 17. 16:14

egy ilyen okj.s tanfolyamon nem egy fajta körömépítést tanultok, hanem mindet.

Vagy nem ilyenre gondolsz?

2009. máj. 17. 16:03
Bár lenne ismerős aki betanít ingyen, csak a kellékeket kéne megvennem, de szeretném rendesen, az elméleti képzést is megkapni. Nem tartom jónak mikor vki magának megtanul valamit, és azt nem szakszerűen csinálja...:$
2009. máj. 17. 16:01
Mellette természetesen egyetemre szeretnék menni, csak érdekel már rég óta a dolog, és ezért hobbi szinten szeretnék vele foglalkozni. Most van rá lehetőségem, hogy befizessem magam egy ilyenre.
2009. máj. 17. 16:00
???????????? miért pont azt?? több 60% a nőknek ezt csinálja
2009. máj. 17. 15:58

Sziasztok!


Szeretnék belevágni egy kéz és lábápolási, ill. műkörömépítő OKJ-s tanfolyamba. Akik ilyennel foglalkoznak melyiket ajánlanák nekem?

Úgy néztem, árban nagyjából azonosak. Sajnos nem nagyon ismerem a különböző műköröm alapanyagmárkák minőségét, így nem tudom, h melyik lenne a legjobb.

Légyszi ha vki tud valamit javasolni segítsen!

Előre is nagyon szépen köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook