Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2012. ápr. 13. 12:34

Ja igen az elérhetőségem!


dariusz12@freemail.hu nagyon köszönöm!

2012. ápr. 13. 12:32

Sziasztok! Kérlek segítsetek!

Nekem vannak kidolgozott tételeim:

Anatómia,

Bőrgyógyászat,

Vállakozói ismeretek és

Munkavédelmi ismeretek az

írásbeli teszthez.

Tesztek és megoldókulcsok.

VISZONT AMI NINCS, nekem az a kéz és lábápoló műkörömépítő szóbeli tételek.

Ha valaki tudna benne segíteni nagyon hálás lennék

és természetesen én is segítenék másban,ha tudok!

Köszönöm a segítségeket!!

2012. ápr. 11. 17:00

Sziasztok!

Nelly vagyok megint. Bocsi :)

Az is jó lenne ha valaki átküldené a kidolgozott lábápoló tételt. Nem kell mindeggyik mert én kidolgoztam csak az anagismeretekből

4-es

11-es

12-es

13-as

15-ös

Nagyon megköszönném.

2012. ápr. 11. 16:34

Sziasztok! Nelly vagyok

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nemsokára vizsgázok okj lábápolásból.

Az anyagos tételekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni, mert teljesen összezavarodtam már.

Bőrápoló, bőrtápláló, bőrpuhító anyagok

Melyikhez, melyik tartozik.

/ Zsírok- olajok, zsírszerű anyagok, vitaminok,

krémek, emulziók, drogok stb /

A meghatározásukat tudom csak a csoportosítással van a gondom.

Teljes a káosz, ennyit nem sznvedtem a vállalkozási és az anatómiai tételekkel sem.

Előre is köszönöm mindenkinek

Nelly

2012. ápr. 10. 20:40

Szia!

A neveket (szakszavakat) nem ismerem, de megpróbálom összeszedni magam! :) Tehát:

UV-lámpa (egykezes), csuklótámasz, kéz-áztató tálka(?), tipek(?) (100db-os készlet), porcelánporok (fehér, rózsaszín), UV-zselék, akryl-powder, Kéz és körömfertőtlenítő folyadék, fixáló folyadék, porcelánport kötő folyadék, zsírtalanító, töltési csík eltüntető, körömágy-ápoló olaj, körömbőr-oldó, savas zsírtalanító, ragasztó, üvegtégely (keveréshez), fecskeolló, körömolló, körömreszelő, szivacs reszelők-polírozók, körömkefe portalanításhoz, műkörömvágó, ecsetek, öntapadós fólia (takaráshoz?), rozmaringos masszázskrém (patikában kevert ), Bradoderm és Clarasept fertőtlenítő folyadékok. Van itt még ilyen kör alakú tipekkel(?) teli "izé" :). Szerintem mintákat készítenek rá a kuncsaftnak.

Remélem nem hagytam ki semmit!:) Esetleg, ha nem tudtam a nevét. :)))

260. melka76 (válaszként erre: 258. - SzupiPeti)
2012. ápr. 10. 19:43

Szia!

Mi van benne pontosan ?

Köszi

2012. ápr. 10. 19:36

Szia Judit!

Helyesbitek, veletlen rosszul irtam le az email cimet! Szoval mariakokeny@mailbox.hu

2012. ápr. 10. 11:43

Sziasztok! Bocsássatok meg, de a kényszer nagy úr! Minden csatornát ki kell használnom, hátha...


Kézápoló-műkörömépítő tanfolyam teljes kezdőkészlete nagyon jutányos áron ELADÓ jegyzetekkel együtt. A készlet hiánytalan, plusz tartalmazza az oktatók által kért patikai és egyéb szereket (masszázskrémek, fertőtlenítők stb.)!

Ár: 30.000 Ft (Eredeti: 50e.+ patika 10e.)

Érd.: +36-30/683-82-83

2012. ápr. 10. 09:13

Kedves Judit!

Szeretnek meg egy szivesseget kerni Toled. Elkuldened az egyik csoporttarsamnak a labas teteleket kidolgozva? Nagyon nagy szuksege lenne ra! Megadom az email cimet: maraikokeny@mailbox.hu

Elore is koszonom!

2012. ápr. 5. 08:21
Aha, ezt nem tudtam. Nekunk azt mondtak majd kuldik, de akkor nem ertem mire ertettek :) Egyebkent en Hatvanba, az Oktat 60-os suliba jarok. Azert megegyszer koszonom a segitseget es a tajekoztatast! :)
255. jutzee (válaszként erre: 254. - Bogesz81)
2012. ápr. 5. 00:18
Kedves Bogesz!Írásbeli vizsgán nincsenek tételek, azt jegyzetből kell tanulnod, mindig változnak a feladatok,így a kérdéseket sem fogod megkapni belőle.:( Nekünk keresztrejtvény volt benne, párosítani kellett a fogalmat a leíráshoz, meg ilyenek.Ha a CN-hez jársz suliba, küldeni fogják, ne aggódj.:)
2012. ápr. 4. 09:39

Kedves Judit!

Megkaptam mindent es nem is tudom h koszonjem meg Neked! Nagyon sokat segitettel ezzel, koszonom szepen!!

Az irasbeli tetelek is megvannak Neked? Mert mi meg a kedeseket sem kaptuk meg belole... azt mondtak majd elkuldik emailben, de egyenlore semmi. Ha esetleg nem kuldik, lehet azt is elkernem Toled, ha nem jelent gondot! De addig meg irok!

Koszonom!! :)

2012. ápr. 3. 21:36

Kedves Jutzee!

En is epp a Kezapolas es mukoromepites teteleket keresem, h megvan-e vkinek kidolgozott allapotban mert sajnos nekem nincs ra idom es ahogy olvasgattam, eleg sok...

Szoval en is a segitsegedet szeretnem kerni! Ha tudnad, elkuldened nekem a kidolgozott teteleket? Nekem csak a kez kell, de abbol minden, a lab nem.

Elore is koszonom segitseged!

Email cimem: csbogi81@gmail.com

252. jutzee (válaszként erre: 251. - Hello Titti)
2012. ápr. 1. 20:29
ügyes vagy, grat. de nem mindenkinek van erre ideje sajnos.
2012. ápr. 1. 00:55
én leültem és megtanultam..kidolgoztam egyedül..
2012. ápr. 1. 00:42

Sziasztok!

Most fogom kezdeni az OKJ-s képzést. A kézápolás és a műköröm építés összes tételére szükségem lenne. Szeretném, ha valaki elküldené nekem a kidoldozott tételeket.

Előre is köszönöm!

tejpep@freemail.hu


Kati

249. klarissza27 (válaszként erre: 248. - Jutzee)
2012. márc. 30. 06:27

Kedves Jutzee, nagyon szépen köszönöm, megkaptam.

Szép napot. Klarissza

248. jutzee (válaszként erre: 247. - Klarissza27)
2012. márc. 29. 18:10
Kedves Klarissza! Köszönöm a kedves szavakat :) A könyv nekem megvan, de én olyan nagyon nagy hasznát nem vettem, szerintem jobban jártál így, mintsem kiadtál volna érte sokezer forintot. Vagy lehet, hogy csak a jegyzeteim voltak annyira jók hozzá képest? :) Mindegy, a tételeket átküldtem, abban pár mondat erejéig benne van a könyv is, ahol úgy éreztem még ki lehetne egészíteni az órán írt jegyzetet. Jó tanulást! Jutzee
2012. márc. 29. 13:13

Kedves Jutzee! Csatlakozom a kézápoló és műkörömépítő tételeket kérők táborához. Nagy seítséget jelentene, ha elküldenéd nekem is, az orvosi, vállalkozási, anyagismeret is kellene. Sajnos Székely György könyvét nem tudtam sehol megszerezni. Előre is köszönöm! és azt hiszem mindenki nevében mondhatom, hogy nem sok ilyen ember van, aki olyan önzetlen, jó lelkű és segítőkész mint amilyen te vagy. És mégegyszer nagyon köszönjük a fáradságos munkádat. Sok sikert a szakmában és az életben.

Várom a leveled: sebok.klara@gmail.com email címemre. Üdv.Klarissza

246. juditr
2012. márc. 27. 15:51
Sziasztok,kéz és lábápolás,műkörömépítés kidolgozott tételeit szeretném ha elküldenétek,előre is köszönöm.juditr@freemail.hu
245. mzperx
2012. márc. 26. 14:47

Szeretnék beállni a sorba:)

Pedikűr,manikűr képzéshez érdekelne minden ami ki van dolgozva.Tételsor az álmom.

Cserébe hálám adom.

hangya1@freemail.hu

244. Zsanika1989 (válaszként erre: 215. - Jutzee)
2012. márc. 21. 18:56

helló! át tudnál küldeni pár kidolgozott tételt?

Felhasznált anyagok és tulajdonságaik

Anatómia, ortopédia, bőrgyógyászat

Szépészeti szolgáltatóegység üzemeltetése(vállalk.)

bali.zsanett@gmail.com

előre is köszönöm :)

243. cikike (válaszként erre: 196. - Jutzee)
2012. márc. 20. 13:37

Szia! Olvastam hogy kidolgztad a kéz és műkörömépítő tételeket! Nagyon megköszönném ha nekem is átküldenéd az összeset. Nemrég kezdtem én is a tanfolyamot és láttam hogy több kategórába is vannak a tételek (anatómia, vállalkozás ismeretek stb.) Ha ez mind megvan neked akkor az összeset küldd már át légyszives!

Előre is köszi a kedvességedet!

Az email-címem: adel7777@freemail.hu

242. Beja7
2012. márc. 13. 20:41

Sziasztok!

Én februárban kezdtem a sulit.Nagyon megköszönném ha valaki tudna küldeni kidolgozott tételeket,műköröm és pedikűr is.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

csuja.beatrix@gmail.com

241. vilma1984 (válaszként erre: 207. - Jutzee)
2012. márc. 13. 14:00

Szia!Látom neked megvannak a kézápoló-műkörömépítő tanfolyam kidolgozott tételei!Én most kezdtem hétvégén a tanfolyamot és szeretnélek megkérni hogy küld át nekem is a tételeket!Nagyon hálás lennék érte! Címem violetta84@freemail.hu


Köszönöm előre is!


Violetta

2012. márc. 13. 13:51
Sziasztok!Nekem kézápoló és műköröm építő kidolgozott tételek kellenének!Most kezdtem és semmim sincs még meg nagyon hálás lennék ha megkapnám őket!Mindenkinek előre is köszönöm!
239. Besztikeee (válaszként erre: 215. - Jutzee)
2012. márc. 12. 13:26

Szia Judit!

Szeretnélek megkérni, hogy küldd át nekem a kézápolással és műkörömépítéssel kapcsolatos tételeidet. Az email címem besztikeee@yahoo.com.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Szép napot!

Eszter

238. patsy (válaszként erre: 215. - Jutzee)
2012. márc. 12. 12:37

Kedves Jutzee!


Át tudnád küldeni számomra a tételeidet?

Köszönöm.


U.i.: Melyik iskolánál tanultad a szakmát?

237. eva1229
2012. márc. 12. 07:35

Sziasztok!


Nekem is szükségem lenne a tételekre, minden tantárgyból!


Ami fontos lenne a lábápolásból legalább a tételsor!

Hogy ki tudjam dolgozni, ha esetleg nincs meg valakinek!!!!



Köszönöm!


mabur2001@gmail.com

236. odry88
2012. márc. 11. 08:11

Sziasztok,

szükségem lenne kidolgozott pedikür tételekre, akinek van küldje át legyen szíves.

Kézápolásból- műkörömépítésből meg van a bizonyítványom, megvannak a kidolgozott tételek, cserébe átküldöm.

üdv:odry88@lajt.hu

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook