Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvodai dajka kidolgozott tételek fórum

Óvodai dajka kidolgozott tételek (beszélgetős fórum)

1 2
márc. 29. 16:42

Sziasztok ☺️ valaki el tudná nekem küldeni az Óvodai dajka tételeket modulzárókat.

Előre is köszönöm.

E-mail: anitafree@freemail.hu

márc. 20. 17:16

Sziasztok!

Atkuldene nekem is valaki a dajka kidolgozott teteleket? Nagyon megkoszonnem!!

radi.boglarka12@gmail.com

febr. 22. 23:48

Sziasztok!

Én is szeretném a segítségeteket kérni!:)Akinek már megvannak a tételei,nagyon megköszönném ha átküldené a részemre is!🙏🏼Hatalmas segítség lenne!😊

Elöre is köszönöm!

csillaantal0921@gmail.com

febr. 17. 01:27

Sziasztok. Valaki eltudná nekem küldeni a kidolgozott szóbeli tételeket ? És azt h hol találom meg az írábeli tételeket? Köszi előre is :) Ide küldjétek lécci a tételeket :

montebeni18@gmail.com

febr. 15. 16:10
Sziasztok, ha valakinek megvannak még az óvodai dajka tételek és elküldené nekem e-mailben azt nagyon megköszönném. Már járok a tanfolyamra nagyon szeretem és hatalmas segítség lenne. kristi930822@gmail.com előre is köszönöm.
febr. 12. 08:55

Kedves Csoporttagok!

Az alábbi e-mail címre elkérhetném (alexandragulyas9@gmail.com) az óvodai dajka tételsort, kidolgozott tételeket, modulzárókat?

Valaki írta a csoportba, neki megvannak befotózva a kérdések!

Köszönöm!

33. Lindor
febr. 4. 08:41

Sziasztok!!!

Óvodai kidolgozott tételeket szeretnék el kérni valakitől,már járom az iskolát,de sajnos hallássérültként nagyon nem megy a jegyzetelés. 😔 Aki szíves lenne és elküldi nekem e-mailbe,azt nagyon megköszönném!

Március elején lesz a vizsgám.

vargaildiko40@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm aki segítene.

febr. 2. 18:34

Sziasztok!

Szeretnék kérni dajka képzésre kidolgozott tételeket. Email: dulaibetti@gmail.com

febr. 2. 14:14

Sziasztok.

Èn is szeretnèm elkèrni a kidolgozott tèteleket ha valakinek meg van. Igazából a szóbeli tètelek közül kellene a 9-10-13-15-ös tètel a többit már kidolgoztam, de sajnos idő szűkèben vagyok.

Előre is köszönöm.

manocska1785@citromail.hu címre kèrnèm. Köszönöm szèpen

febr. 1. 15:13

Sziasztok!én is szeretném az óvodai kidolgozott tételeken Nagyon szépen köszönöm

e-mail cím: r.jani90@freemail.hu

jan. 29. 20:12

Sziasztok!!!

Óvodai kidolgozott tételeket szeretnék el kérni valakitől. Aki szívesen elküldi azt nagyon megköszönném!

Szombaton kezdődik a képzés Kaposváron és szeretnék kicsit előre tanulni!

Köszönöm

e-mail címem: nikolettabalint61@gmail.com ezen az email címen elérhető vagyok! :)

28. Ágii2
jan. 29. 13:13

Sziasztok!

Én is szeretném kérni a tételeket....kicsit előre szeretnék tanulni

köszönöm...

Email címem: donald275@citromail.hu

27. Mira86
jan. 25. 22:09

Sziasztok!

Szeretném én is elkérni a kidolgozott tételeket.

Nagyon szépen köszönöm

Email: mira.m@freemail.hu

jan. 18. 19:54

Sziasztok!

Óvodai képzésre járok, és kidolgozott tételekre lenne szükségem. Ezen az e-mail címen elérhető vagyok nikolettabalint61@gmail.com

Köszönöm ha elolvastad és segítesz! :)

nov. 12. 18:25

Sziasztok szeretnék kérni egy kis segitséget dajka tanfolyamra járok kidolgozott tételekre lenne szükségem

Nagyon köszönöm jeneiandi1972@gmail.com

06-30-419-7670😊

nov. 11. 19:55
Sziasztok! Óvodai dajka tanfolyamra járok és 2019-es szóbeli kidolgozott vizsga tételeket keresek. Ha valakinek megvan sokat segitene ha elkűldené az email cimemre s.kriszti2008@freemail.hu előre is köszönöm.
nov. 3. 14:53

Sziasztok!

A barátnőm óvodai dajka tanfolyamra jár.

Tudna valaki segíteni abban, hogy elküldi a kidolgozott tételeket az alábbi e-mail címemre:

komjathyjeno@gmail.com

Nagyon köszönöm!

nov. 2. 22:51

Sziasztok!

Én is szeretném kérni a tételeket....kicsit előre szeretnék tanulni

köszönöm...

email címem:. viktoria.gabor0111@freemail.hu

még egyszer köszönöm

okt. 22. 20:59

Sziasztok

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy elküldi nekem az ovodai dajka tételeit kidolgozva

az alábbi email címre : nagy52189@gmail.com. előre is köszönöm

okt. 8. 20:40

Sziasztok! Valaki eltudná küldeni az óvodai dajka gyakorlati tételt kidolgozva ?

Email címem: nagyanita0713@gmail.com

Köszönöm szépen!

19. Mendyke2 (válaszként erre: 18. - Tuti3)
júl. 23. 11:25

Kedves Tuti3! Megszeretném kérdezni, hogy sikerült megszerezned valakitöl a kidolgozott tételeket? Ha igen szeretnélek megkérni, hogy elküldenéd nekem. Válaszod elöre is köszönöm.

email cimem: apintyi@freemail.hu

18. Tuti3
jún. 26. 06:42
Sziasztok esetleg meglenne valakinek az òvodai dajkàhoz kidolgozott tételek elküldnè előre is köszönöm evabognar5@freemail.hu nagyon köszönöm
2019. ápr. 22. 20:32

Sziasztok!

Esetleg valaki eltudná küldeni nekem az Óvodai Dajka Tételeket kidolgozva?jancsovicserzsi@freemail.hu

Előre is köszönöm

16. juci74
2019. ápr. 18. 14:35

Kedves Csoporttagok! Sziasztok !

Eltudná valaki küldeni nekem az Óvodai Dajka Tételeket kidolgozva a csaba640@gmail.hu e-mail címre? Segítségeteket előre is nagyon köszönöm.

2019. ápr. 15. 11:02

Kedves Csoporttagok!

Az alábbi e-mail címre elkérhetném (hasitasi091105@gmail.com) az óvodai dajka tételsort, kidolgozott tételeket, modulzárókat?

Valaki írta a csoportba, neki megvannak befotózva a kérdések!

Köszönöm!

2019. ápr. 7. 16:36
Sziasztok ! Eltudná valaki küldeni nekem az Óvodai Dajka Tételeket kidolgozva a fmary@citromail.hu.hu-ra Segítségeteket előre is nagyon köszönöm.
2019. márc. 23. 15:46

Sziasztok. Nekem is eltudná valaki küldeni a kidolgozott tételsort. Köszönöm

jancsovicserzsi@freemail.hu

12. Dücsi
2019. márc. 3. 18:44

Sziasztok. Nekem is eltudná valaki küldeni a kidolgozott tételsort. Köszönöm

szucsbelluka@gmail.com

11. Bea4
2019. febr. 3. 12:53
Sziasztok ! Eltudná valaki küldeni nekem az Óvodai Dajka Tételeket kidolgozva a lengyelgeza@freemail.hu-ra Segítségeteket előre is nagyon köszönöm .
2018. jún. 8. 13:58

Sziasztok! Unokahúgom teljesen kétségbeesett, mert jegyzetek hiányában nem tudja kidolgozni a dajka képző iskola vizsgatételeit. Tudna valaki sürgősen segíteni? Esetleg, hogy hol lehet tananyagot letölteni?

Előre is nagyon köszönöm, ha segít valaki!!!

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook