Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek feltöltőkártyás mobilnete? Segítenél? fórum

Van valakinek feltöltőkártyás mobilnete? Segítenél? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 27. 15:42

Sikerült végre egy értelmes oldalt találni, ahol részletesen ír róla. Belinkelem, hátha valakit a későbbiekben érdekel majd:


[link]


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2012. jún. 27. 15:35
Nézem már a telenor oldalán is, de ott külön írja a modemet, a kártyáról semmi infó. Nem látom egyben, hogy van ez.
2012. jún. 27. 15:35
Nem lettem sokkal okosabb! :(
6. Csirivirir (válaszként erre: 5. - 298b15dfdd)
2012. jún. 27. 15:31
Köszi!
2012. jún. 27. 15:26

Tudásbázis - Kártyás mobilnet? Ki, mit tud erről?


Nézz bele ebbe a fóromba,hátha találsz választ a kérdésedre!:)

2012. jún. 27. 14:54
Nekem nem kell előfizetéses, pont ez az. MOst előfizetéses netem van, de elegem van belőle, feltöltőkártyást szeretnék, amire annyit töltök, amennyit akarok és azt használom.
2012. jún. 27. 14:48
Ezelőtt 2 éve írtam alá egy hűségnyilatkozatot és a modem ingyen volt. Nekem is most jár le én is felmondom. A t-mobilnál van netem és nekem 500 Mb elég egész hónapba. Gondolom te többet használod. Nagyobb csomagot rendelj
2012. jún. 27. 14:28

Sziasztok!


Szeretnék mobil netet vásárolni a gépemhez. Most lejárt a hűségnyilatkozatom és nem akarom ezt tovább fizetni.


Kifejezetten a Telenor érdekel, az mindenhol megy úgy tudom.


Nem tudja valaki mennyibe kerül összesen, hogy van ez?


Tudom, meg kell vásárolnom a modemet, ami olyan 8 ezr ft. És ahhoz külön meg kell vennem a jogosultságot is, vagy hogy van?

2012. jún. 27. 14:27
Van valakinek feltöltőkártyás mobil nete? Segítenél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook