Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telekom feltöltőkártyás telefon Domino Most megszűnése fórum

Telekom feltöltőkártyás telefon Domino Most megszűnése (beszélgetős fórum)


1 2
60. de16c8f9e6 (válaszként erre: 56. - Globus)
dec. 19. 22:27
Örülök hogy végül is megoldodott valahogy a gondod. :D
59. globus (válaszként erre: 57. - Tumbo2)
dec. 19. 21:39
Át lehet íratni, igazolványokkal 5 perc.
58. tumbo2 (válaszként erre: 53. - De16c8f9e6)
dec. 19. 16:59
én is megpróbáltam,de azt mondta a lány ilyenről még nem is hallott.
57. tumbo2 (válaszként erre: 56. - Globus)
dec. 19. 16:57
nekem is valami olyat írtak,hogy 30 napon belül lejár,ami a kártyámon van. feltöltöttem,erre hozzáírták ami rajta volt.kivel beszélek én le annyi pénzt?a minimum 1500,.ft volt.ez már a lányom nevén van,nehogy úgy járjunk,mint a régivel.mondom a nevem az ügyintézőnek,nem jó,a lányom nevét,az sem jó.hogy egy férfi nevén van,akkor esett le,hogy az apja vette,hát Pesten kellett neki venni simkártyát,aztán elhozta.
56. globus (válaszként erre: 53. - De16c8f9e6)
dec. 19. 16:09

Voltam bent.

Hát előadtak egy mesét, nem tudom bekajálni.

Hivatalos oldalon az van, ha nem töltöd fel, akkor ugrik az egyenleg. Ezt követően 300 Ft-ért még feltölthető 90 napon át, és utána kakukk.

Szóban azt mondják, hogy át kell íratni a nevemre. Ne töltsek rá, várjam meg a 90 napot, utána vissza lehet igényelni. Nagyon nem vág egybe az első verzióval.

Kiveszem a kártyát, készüléket eldobom a 'csába.

55. de16c8f9e6 (válaszként erre: 54. - Globus)
dec. 15. 21:53
Én se hallottam még ilyesmiről. Azért is mondtam hogy intézd el személyesen. Szerintem a telefonszámokat úgy kezelik mint egy bankkártyát. Vagy mint a személyid. Azért is kell minden évben újraigazolni.
54. globus (válaszként erre: 53. - De16c8f9e6)
dec. 15. 21:26

Nem 🙂

Nyilván bemegyek, de nem ebben a karácsonyi tolongásban és utáni visszacserélősben. Annyi kiderült, hogy lejárata után a döglött kártyát néhány napig még fel lehet eleszteni feltöltéssel. Ha érdemes.

Gondoltam, hátha valaki járt már ilyen cipőben. Az én cipőm úgy látszik, mindig új...szerelők mondták többször, esküszöm, ilyent még nem lattam 😀

53. de16c8f9e6 (válaszként erre: 52. - Globus)
dec. 15. 21:01
Bemész egy hivatalos telekom üzletbe, oszt megkérdezed. Emailbe is megmondják, szerintem. Az a legtisztabb. Szerencsejáték nem érdekel? Vannak ezek az online kaparósok, oda el lehet utalni a pénzt. Vagyis régebben lehetett. Hátha nyersz vele, azran kitudod utalni számlára a pénzt.
52. globus (válaszként erre: 51. - Globus)
dec. 15. 20:21
18 ezer van a számlán.
51. globus
dec. 15. 20:19

Valaki ügyesebb lenne nálam keresésben? Esküszöm, megpróbáltam, de csak részeredménnyel.

Kérdés, hogy az elhunyt előfizető számláján levő összeget megkapják az örökösök, vagy az Telekomé?

Odáig eljutottam, hogy be kell jelenteni az előfizetés megszűnését, ennél több infó nincs.

Ugyanis most hosszabbítani kellene a sim kártya érvényességét, és amennyiben lenyúlja a Telekom, nem szívesen adományoznék pluszban. Inkább vigye most.

50. Amaunet (válaszként erre: 38. - Ariana)
2018. okt. 6. 12:41

Nem tudom, de nálam be lehet lépni mobiltelefonszámmal, emailcímmel és jelszóval és facebookkal.

Mobilon mindig a telefonszámmal lépek be az sms-ben kapott azonosítóval.

Weben a emailcímmel és jelszóval.

Facebook hozzáférést nem adok meg sehol, senkinek.

49. Bless the child (válaszként erre: 45. - Ariana)
2018. okt. 6. 12:27
Egy csomószor töröltem, majd visszaraktam. Semmi, technikai hibát ír. Bevittem a telót a telekomhoz, fogalmuk sincs, mitől van. Ha a play áruházban megnézed az app értékeléseit, rengetegen írják, hogy használhatatlan. Mindig az alkalmazásban intéztem mindent, számla fizetés, egyebek. Ekkora cégtől elvárható lenne egy működőképes alkalmazás kifejlesztése
48. Lolita63 (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2018. okt. 6. 12:15
Ez így igaz! Megőszülsz mellette míg bejelentkezik.
47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Ariana)
2018. okt. 5. 21:23
Annak idején megbeszéltem az ügyintézővel, azóta meg nem érdekel. :D Telefonon felhívni száz év, mire ügyintézőhöz jutok.
46. ariana (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2018. okt. 5. 20:53

Szerintem csak annak jön, akinek aktiválva volt a Domino Most opció.Amúgy meg telefonon is meg lehet kérdezni milyen díjcsomagban van, mert azért nem mindegy mennyi a percdíj.


Ha nincs letöltve a Telekom alkalmazás, akkor nem lehet használni a szolgáltatást.

45. ariana (válaszként erre: 43. - Bless the child)
2018. okt. 5. 20:49
Töröld ki és töltsd le újra, hátha úgy sikerül belépni. Hát nekem nagynehezen sikerült.
44. Guruljka (válaszként erre: 42. - Ariana)
2018. okt. 5. 18:24

Nem tudom kideríteni, a fiamnak milyen dominója van. Annyira mondjuk nem is érdekel, én szóltam, azt mondja, nem jött SMS, a telefonja működik. Csak annyit tudok, hogy Dominó, de nem tudom, melyik típusú.


Ez szerintem nem okostelefon használat, hanem újfajta szolgáltatás, amit meg kell szokni.

43. Bless the child (válaszként erre: 36. - Ariana)
2018. okt. 5. 18:17
Tavaly november óta nem tudok belépni az appjukba. Egy kalap kaki az egész.
42. ariana
2018. okt. 5. 18:12
Nem tudom, hogy diszkrimináció-e,amikor bekapcsoltattam, akkor közölték, hogy addig tart az opció, amíg vissza nem vonják.Most visszavonták, és csak akik letöltik az alkalmazást, és bekapcsolják az opciót, azok tudják igénybevenni, sajna ilyen, haladni kell a korral,a most felnövő generációnak már a kisujjában lesz, nekünk nehezebb megszokni az okostelefonok használatát.
2018. okt. 5. 17:44

Jól van ez kitalálva...

Nem értem hogyan engedhetik ezt a diszkriminációt...

40. ariana (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2018. okt. 5. 16:23
Jó már beléptem, de nem engedi hogy bekapcsoljam.
39. Guruljka (válaszként erre: 38. - Ariana)
2018. okt. 5. 15:36

Én a facére se szerettem volna belépni...

Nem kell külön megadni, csak a face fiókoddal lépsz be.

38. ariana (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2018. okt. 5. 14:53
Nem szerettem volna megadni a facebook jelszómat.
37. Guruljka (válaszként erre: 36. - Ariana)
2018. okt. 5. 14:40
Én már feladtam, hogy normálisan lépjek be az oldalra. Már csak a facéval szoktam. (Nem app, asztali gépről, a honlapjukra.)
36. ariana
2018. okt. 5. 13:55
Csak azt nem tudom, hogyan lehet belépni a Telekom alkalmazásba, már letöltöttem, de nem enged be.Az e-mail címmel és a hozzá tartozó jelszóval próbálkozom.
35. Lolita63 (válaszként erre: 34. - Ariana)
2018. okt. 5. 13:48
Én is úgy gondolom, de nem írja mint eddig...
34. ariana (válaszként erre: 33. - Lolita63)
2018. okt. 5. 13:43
Szerintem akkor maradt a Domino Fix.
2018. okt. 4. 16:55

Néztem egyenleget *102# és eltűnt a Domino Fix csomag amit eddig kiírt.

Korábban erre lett állítva ami 25 Ft-os percdíj alapú, ha megszüntetik a Domino Most - ot.

Akkor most mi szerint vonja a pénzemet??

2018. okt. 4. 12:22
Milyen nagy lelkű a Telekom...most jött az sms hogy a "Most opció 30 napos időtartalma letelt, kikapcsoltuk azt.Ha következő hónapban is igénybe szeretnéd venni a kedvezményes percdíjat, kapcsold be az opciót a Telekom alkalmazásban.".
31. Hoxa
2018. okt. 3. 18:42

Bocsi, visszavonom. Csak annál a telefonszámnál van ott, aminél okostelóról bekapcsoltuk. Tehát, ha valaki egyszer segít nektek egy okostelefonon bekapcsolni a szolgáltatást, akkor utána már az online felületen lehet majd újítani. Ennyit sikerült kideríteni.

De szerintem be fogják oda is tenni alapban, ez így nem maradhat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook