Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik mobilnetet érdemes előfizetni a három szolgáltató ajánlatai közül? fórum

Melyik mobilnetet érdemes előfizetni a három szolgáltató ajánlatai közül? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 21. 10:01
Nekem Pannonos van,de nem ajánlom senkinek, tényleg jellemző rá az, hogy tartósan 0,1-1 között van az átviteli sebessége, iszonyatosan lassú, nagyon sokszor megszakad ráadásul, abszolút nem vagyok megelégedve vele, alig várom, hogy jövő év elején a két éves hűségnyilatkozatunk lejárjon, ha már választani kell, inkább mindenki más szolgáltatót válasszon én azt javaslom. Nem tudom miért reklámozzák magukat ennyire...nincs a reklám mögött semmi igazi minőség.Engem nem fogtak meg az biztos. Ők az első internetszolgáltatóim, de többet hozzájuk nem fogok visszatérni, ha ismét változtatáson is töröm majd a fejem valami miatt internetszolgáltatók terén.
2010. márc. 28. 21:59
Új tapasztalat senkinek?
2010. febr. 28. 21:02
T-mobilosról tapasztalat?
2009. márc. 3. 07:48
nekem pannonos volt idáig de sajnos pont most perrelem öket mert semmi sebbeségem nem volt csak 0.2. És ez az ügyvédem szerint azt jelenti hogy nem biztositották a szerzödésben leirtakat.Ugy hogy a pannont felejtsd el.Mert iszonyú.
2009. márc. 2. 22:06
Nekem Vodás van, és mindig tudtam használni... Szerintem megéri.
2009. márc. 2. 22:05
Nekem ajánlott a voda 2 év hűséggel korlátlan 5700 ft-ért, fél évig pedig 2700! Ezért vacillálok, így megérné, de nincs tapasztalatom, melyik szolgáltató működik jobban...
2009. márc. 2. 21:46
A Vodat bar nem szeretem, de itt lehetett 1 eves szerzodessel venni, igaz igy 9000 ft-ert lehet elhozni a 0-val szemben, de megeri.
2009. márc. 2. 21:40
Nekem T-Home mobilnetem van. Nincs vele gondom, viszont 2 éves hűséggel van. A legjobb barátnőmnek is ez van, neki kellett rajta szoftverfrissítést csinálni, és hál' istennek az ügyfélszolgálaton kedeves, normálisak voltak
2009. márc. 2. 21:37
Nekem volt Pannonos, de nem vált be, mindig megszakadt, volt, hogy egy nap 15-ször kellett belépni. Most Vodafone-os van, elégedett vagyok vele, bár lehetne picivel gyorsabb. Amúgy korlátlan havi 5000-ért.
2009. márc. 2. 21:35

Mindenféleképpen annak nézz utána, hogy ahol(város) akarod használni, ott van-e lefedettség.

Én a pannonnál fizettem elő 3 hete, én meg vagyok elégedve vele!

2009. márc. 2. 21:33
Nekem pannon van, havi 6000 ezer korlátlan, 7,2 Mbps a sebessége, de meg kell nézni mindenképpen, hogy ahol te használni fogod milyen a lefedettsége.
2009. márc. 2. 21:33
Nekem Pannonos van, de gyakran megszakítja a netet...s nem olcsóbb.:(( Marad 1.:))
2009. márc. 2. 21:32
Van már a mobilnetről fórum. Nézz be oda és a hozzászólásokból kitűnhet, melyiknek mi lehet a hibája. Dönteni ugyanis Neked kell!
2009. márc. 2. 21:32
Nekem Voda van, draga es lassu. Marad 2 :)
2009. márc. 2. 21:31
Melyik mobilnetet érdemes előfizetni a három szolgáltató ajánlatai közül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook