Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki itt rajtam kívül, aki szintén ebben a hónapban szeretne belevágni a babatervezésbe? fórum

Van valaki itt rajtam kívül, aki szintén ebben a hónapban szeretne belevágni a babatervezésbe? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. nov. 10. 15:35
😀😀 neked jó a termőfölded!
7. nilem023 (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2022. nov. 10. 15:34
A 37 nem öreg, a legjobb 😉
6. Pasionella (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. nov. 10. 15:33
Akkor írd már le nekünk légyszi, hogy tök szuper meg minden, hozd meg a kedvünket a rettegés helyett :-)
5. Pasionella (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. nov. 10. 15:31
37 leszek januárban, már lassan öreg :-(
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. nov. 10. 15:29
Én ezelőtt 20 évvel simán vállaltam volna a béranyaságot. :)
3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. nov. 10. 15:24
Pontosan ezt érzem. Ha most beleadnák a kezembe, boldog lennék. De minden szavad így van nálam is. Plusz egy kicsit ráerősített ez a szar világ amiben most vagyunk. Te mennyi idős vagy?
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Lenike31)
2022. nov. 10. 15:22

Szia.

Nekem ugyan még nincs gyerekem de már tervezem, hogy jövő év elején belevágunk bár valahogy még mindig az van, hogy férjem jobban akarja mint én. Nem arról van szól, hogy gyerkőcöt nem szeretnék mert szeretem a gyerekeket meg minden csak egyszerűen rettegek a szüléstől és maga a terhességtől is tartok mert sajnos minden változást a testemmel kapcsolatban nehezen viselek, félek tőle, hogy betegségként élném meg a terhességet. Közben meg egyre idősebbek vagyunk szóval nem halaszthatjuk a végtelenségig. Ha holnap kezembe adnák a babámat úgy hogy se terhesség, se szülés én lennék a legboldogabb, ennyire rettegek a dologtól :-)

2022. nov. 10. 15:03

Sziasztok!


Mèg nagyon új vagyok itt( Az anyaságban már nem ☺️💪)


Ne haragudjatok,hogy ha volt már téma, de nem találtam, és ezért gondoltam indítok én egyet ha lehet.

Röviden rólam. Van már 2 szépséges gyermekem. Egy kislány és egy kisfiú. Őket azt hiszem nem terveztük meg ennyire, nem voltak hosszas hónapokig tartó mèly beszélgetések,hogy akarjuk e őket ,vagy sem. Most viszont hatalmas dilemmába kerültünk. De azt mondhatom ,hogy 1 év után a szívemre hallgatok és belevágunk a nagy dologba ( nem első,és nem is második ,de úgy gondolom akárhanyadik babáról ,gyerekről van szó ,az ember ugyanolyan izgatottan tervezi ,várja.☺️)

Erről a környezetemben sajnos nemsok emberrel tudok beszélgetni.

Ezért is írtam ide ,nektek. És keresem azokat a nő társaimat ,akik szintén most döntöttèk el ,hogy igen ,készen állok ,vagy újra készen állok egy újabb várandósságra,gyermekáldásra.


Köszönöm ha csatlakozol. ☺️

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook