Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki aki mostanában szült a győri kórházba? fórum

Van valaki aki mostanában szült a győri kórházba? (tudásbázis kérdés)


14. vica82
2010. ápr. 13. 21:30
Meg aztán ha az orvos nem is pártolja ezeket a dolgokat,muszály neki.A kis mamák körében elég sok dolog van amire ha akar a doki ha nem muszály neki alaklmazkodni a kismama kéréséhez.
2010. ápr. 13. 09:15

Sziasztok!

Fekete Zoltán és Busznyák Csaba doktor úr is nyitott ezekre a dolgokra,és egy végtelenül kedves szülésznő akinek a pontos nevét nem tudom csak a keresztnevét Márta,(ő az egyedüli Márta a szülésznők között)na ő is azok közé tartozik akivel bármit meg lehet beszélni,bármire lehet kérni amit szeretnél!

12. vica82 (válaszként erre: 11. - Mameha)
2010. ápr. 13. 00:01
Szia.Kelemen doktor nagyon nyitott mindenre.Hozzá pedig a Németné Szilvia szülésznő.A lányomat úgy szültem hogy szólt a kedvenc cd-m,égett a gyertya és táncoltam vajjúdás közben,na ne rock and roll-ra gondoltam:)Kérdezd meg,szerintem sokan nyitottak erre felé.
11. mameha
2010. febr. 18. 13:56
Sziasztok! Tudtok olyan győri szülészről, aki legalább kicsit pártolja a csendes születést? Nem lábujjhegyen járásra gondolok persze, csak mérsékeltebb hagnokra, fényekre, illetve a köldökzsinór későbbi elvágására. Érdekelnének még a gátvédelemmel, szülő pózokkal kapcsolatos hozzászólásaitok, tapasztalataitok! Nagyon várom, köszönöm!
10. vica82
2009. aug. 23. 22:04
Sziasztok.Két szép gyereket szültem a győri kórházban.A Fogadott orvosom Kelemen Szilárd volt a szülésznőm pedig Németné Szilvia.Szuper páros ajánlom mindenkinek.De a többi ott dolgozó is nagyon kedve és figyelmes.A Nagy fiamat Miskolcon szültem,össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
2009. jún. 26. 17:30

Sziasztok!

Én mind a két fiamat a győri kórházban szültem.Fogadott orvosom volt:Dr.Bodai Károly.Ő egy tüneményes orvos,csak jót tudok mondani róla!Mindkét gyermekünk apás szüléssel jött a világra!A szülésznők is nagyon aranyosak.

A bátyám leánya vasárnap szült Győrbe,és ő is mindenkit dicsért!

2009. jún. 26. 16:51

Sziasztok! Én szeptemberre vagyok kiírva, és nagyon félek a szüléstől, a helyzettől, hogy mi vár rám a kórházban. Ráadásul apást szülést szeretnénk, de az osztályt állítólag pont akkor fogják felújítani, :( így nem lehet apás szülés.

Tud valaki erről valami infót?

2009. márc. 23. 21:52
Én mind két gyerekemet a Győri körházban szültem császár metszéssel.Nem fogadtam orvost, de igy is segítettek mindenben.
2009. jan. 27. 07:28
Sziasztok:Én a nagyobbik fiamat is a Győri kórházban szültem,és májusra vagyok újra kiírva,szintén ott fogok szülni.Fogadott orvosom és szülésznőm is volt,én csak jót tudok mondani,pedig nem volt könnyű szülés.Most is ugyanazzal az orvossal és szülésznővel fogok szülni.
5. dcd17bf1c6 (válaszként erre: 4. - Lengyelnehajni)
2009. jan. 21. 08:44
Nem ismerem, de biztos jó lehet, nem is találkoztam olyannal, aki nem az :). Szerintem nyugodtan választhatsz csak szülésznőt most is. Július tényleg messze van, de a dokinak szólhatsz júniusban is, akkor már biztosan tudja, mikor megy szabadságra. Max nem jön össze, ha éppen akkor megy nyaralni... :).
2009. jan. 21. 08:30

Szia!


Én is hozzá járok.De mivel júliusra vagyok kiírva a második babával,a nyári szabadságolások miatt nem akarok orvost választani.Ahogy írtad ezelőtt a doki előtt le a kalappal.

A lányommal amikor született csak szülésznőm volt,de nagyon meg voltam vele elégedve.Kádárné Lüvi Beáta--esetleg ismered?

2009. jan. 21. 08:07

Szia!

Októberben szültem Győrben. Szülésznőt nem választottam, csak dokit. Dr Fekete Zoltánhoz jártam a terhesgondozóba, és őt kértem meg. Nagyon kedves, segítőkész, még nem fásult bele a munkájába :). Nem bántam meg, hogy őt választottam. A szülésznők nagyon-nagyon kedvesek voltak, többel is találkoztam...szóval még mindig nagyon jó a győri szülészet!

2009. jan. 21. 08:01

Tapasztalatok érdekelnének,hogyan vannak az orvosok,szülésznők...

Most is lehet csak szülésznőt választani?

2009. jan. 21. 08:00
Van valaki aki mostanában szült a győri kórházba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook