Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik olyan Mp3 lejátszó, ami kikapcsolás után is ott folytatja, ahol abbahagytam? fórum

Létezik olyan Mp3 lejátszó, ami kikapcsolás után is ott folytatja, ahol abbahagytam? (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 25. 20:46
köszönöm a segítséget!!!
12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Amacska)
2020. aug. 25. 17:15

Nekem 180-as van valahol. Elégedett voltam vele.


De azt ezen nem látom, hogy bluetooth lenne. USB-vel tudsz rá tölteni. A gép felismeri.

Arra nem emlékszem, hogy lehet-e beletekerni a számokba.

11. amacska (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2020. aug. 25. 12:36

erről az mp3 -ról mit gondolsz?

[link]

köszönöm ha megnézed

2020. aug. 25. 12:34
köszönöm!!!!
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Amacska)
2020. aug. 24. 14:43

Szerintem nem árt.


Egyébként sem örök időkre tervezték ezeket.

Nem egy AKAI GX4000 vagy egy Orion erősítő.:)

8. amacska (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. aug. 24. 10:39
köszi,ha csak pause gombal kapcsolom ki akkor ugyanott folytatja ,csak ez gondolom árt az akumlátornak
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Amacska)
2020. aug. 24. 00:35

Meg kéne figyelned, hogy milyen üzemmódban kapcsolod ki/be, mikor játszik tovább.


Ha nem lenne Használati utasítás a link alján letöltheted.

[link]

2020. aug. 23. 16:07
van egy sencor sss 81 bluetooth készülékem amin pendrive-on hangoskönyveket hallgatok 8-10 órásokat.Általában 3 órán keresztül a készülék kikapcsolás után is ott folytatja a történetet ahol abbahagytam.Aztán már nem folytatja hanem visszaugrik az elejére....ezt értitek mitől lehet?
5. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. aug. 23. 16:06
Lehet, hogy munkahelyre kell neki és telefont nem, de más lejátszót bevihet. Dolgoztam ilyen helyen.
2020. aug. 23. 16:05
köszönöm szépen,nincs okos telefonom,csak egy myphone rumba ha nagyon szükséges ....viszont erre nagyon szeretnék megoldást találni mert napi szinten hallgatok hangoskönyveket is
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Amacska)
2020. aug. 23. 14:18

Ha nekem van, víz alatt működő, akkor ez nem lehet gond.

De megfontolandó a második hozzászólás.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Amacska)
2020. aug. 23. 12:34

Ezt hívják resume funkciónak.


A 2000-es évek elején még kapható volt ilyen az iRiver termékei közt.


A problémádra megoldás lehet az okos telefon és hozzá egy olyan lejátszó alkalmazás letöltése, amely tudja ezt a funkciót vagy tudod tekerni addig, ahol cca. abbahagytad.

Vagy egyszerűen pause és addig marad a háttérben nyitva.


Én már erre nem keresnék külön mp3 lejátszót, mert mióta vannak az okos telefonok, azóta nem fejlődik a kínálat.


Az sem mellékes, hogy mennyit szeretnél erre költeni.

2020. aug. 23. 11:45
olyan Mp3 lejátszó ami megjegyzi hogy hol tart és kikapcsolás után ha újra elindítom ott folytatja ahol abbahagytam és csatlakoztatható bluetooth hangszóróhoz?több órás koncerteket hallgatok és nem akarom elölről kezdeni az egészet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook