Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan fogorvos, fogászat, aki TB-re meg tudja csinálni a fogsort, koronát, attól függetlenül hogy nem budapesti lakos? fórum

Van olyan fogorvos, fogászat, aki TB-re meg tudja csinálni a fogsort, koronát, attól függetlenül hogy nem budapesti lakos? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 13:36
Csak a fogmegtartó kezelések vannak ingyen a körzeti fogorvosnál. Tehát a tömés is. Meg fogkő eltávolítás, húzás. Minden másért fizetni kell. Asszem, tán 65 éven felül a kivehetős fogsor ingyenes, vagy van minimális ára..
5. reload (válaszként erre: 4. - Vámpír)
2011. máj. 24. 12:38

A fogszabályzó az más kategória, azt megcsinálják TB-re, de azt se mindenhol. Én is más városba hordom a lányom, mert nálunk csak maszekba tudta volna 40.000-ért, Tb-re meg 6000Ft.

De a fogsor pótlás, korona egyebek, azért mindenhol fizetni kell.

2011. máj. 24. 11:47

Nővérem a gyereket vitte el egy másik kerültbe, nem oda ahova be vannak jelentve és a fogszabályzóját TB-re csinálják.

Gondoltam, hogy apukámnak a fogát esetleg igy is meg lehetne csinálni.

2011. máj. 24. 11:44

tudtom szerint csak a foghúzást végzik ingyen

ott ahhol be vagy jelentve


mindenért fizetni kell


de természetesen minden doki képesitve van, minden feladatra

2011. máj. 24. 11:33
Ez engem is érdekelne, csak nem Budán hanem Pesten!
2011. máj. 24. 10:43

Sziasztok,

Van olyan fogorvos, fogászat, aki TB-re meg tudja csinálni a fogsort, koronát, attól függetlenül hogy nem budapesti lakos?

Tud valaki ajánlani ilyen orvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook