Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani Budapesten jó, fájdalommentes fogászatot, fogorvost? fórum

Tudtok ajánlani Budapesten jó, fájdalommentes fogászatot, fogorvost? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 1. 00:22
... és mennyiért? Horror árakkal találkozhatunk.
10. Cubina
2021. aug. 25. 05:44

Én a kőbányai egészségházban tudok egy nagyon aranyos doktornőt, aki kedves és ügyes, látszik hogy szereti az embereket és azt, amit csinál. Dr. Orgován Szilvia a neve, időpontot kell kérni telefonon.

Magánban 6 darab tömés elég húzós lenne és az érzéstelenítő ott is ugyanúgy fájna. Egyébként csak az injekció fáj, abból is csak az első, és az a fájdalom elhanyagolható a szörnyű fogfájáshoz képest. Többet kell kérni, nekem négyet is be szoktak szúrni, különben fáj a kezelés. A második injekciót pedig már úgysem lehet érezni, úgyhogy inkább adjanak be többet, minthogy fájdalmam legyen.

Szólni kell, ha fáj, különben magától nem tudja a doki és nem tud beadni még egy érzéstelenítőt.

9. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2021. aug. 24. 19:42
Pest megye szóba jöhet? Gödöllőn a Jázmin Dent tényleg fájdalommentes! A doktornő is aranyos. Félős beteg vagyok, de náluk még nem éreztem fájdalmat! 🙏😃
8. LionQueen🦁 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. aug. 24. 19:31
Annyival segíthető a dolog, hogy szuri előtt bekenik a fogínyt zsibbasztó zselével.🙂
7. Bless the child (válaszként erre: 3. - 989059ae1f)
2021. aug. 24. 18:07
Persze, hogy fájt. Ezért retteg szinte mindenki a fogorvostól
2021. aug. 24. 18:02

Nem értem, hogy miért törölték a nevetős fejeket...


Na, lényegtelen.


Tehát, nem létezik fájdalommentes fogászat, mert a szurit mindenképp érzed, de a fogfúrást és tömést nem lehet már érezni.


Nem fáj sem a húzás, sem a tömés, sem a gyökérkezelés, csak is az érzéstelenítő beadása.


Ha altatásban csinálják, akkor fáj a szuri, amit beadnak.


Ennyit el kell tudni viselni.

5. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2021. aug. 24. 16:32

Annyira cukik vagytok, mikor ilyeneket kérdeztek. :)


Kaptál szurit, meg mindenféle érzéstelenítőt? Nem lehet hogy esetleg gyulladt a fogad?


Gyökérkezelés/előtte antibiotikum kúra. Röntgenen is jobban látszanak az ilyesmik, ha a doki nem biztos a dolgában, bár én is csak találgatok...

4. NomNom (válaszként erre: 3. - 989059ae1f)
2021. aug. 24. 15:57
Nézz olyan helyet, ahol van ózon kezelés és akkor nem kell fúrni.
2021. aug. 24. 15:45
6 db fogtömésre. Viszont eddig azért húztam-halasztottam, mert nem bírom a fájdalmat, és eddig mindenhol fájt, ahogy csinálták.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2021. aug. 24. 15:33
Milyen kezelésre van szükséged?
2021. aug. 24. 15:23
Tudtok ajánlani Budapesten JÓ, FÁJDALOMMENTES fogászatot, fogorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook