Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamit a budapesti Szentkirályi utcai fogászatról? fórum

Tudtok valamit a budapesti Szentkirályi utcai fogászatról? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 7. 12:09
Nekem nagyon sokat kellett rájuk várni, valami ismeretlen dolog volt az ínyemen, de a főfőfőorvos sem tudta mi az... de rendesek voltak, meg megértőek, mert nagyn fájt. Pedig mindeki belenézett a számba aki ott járt, hogy mi lehet. :) Nekem nem kellett fizetni... 16 voltam.
4. Adryca (válaszként erre: 3. - 7e55627956)
2010. jan. 7. 12:05
Igazából minden érdekel. Rendesek voltak? - mert a neten azt írták, hogy nagyon bunkók. Mennyiért dolgoznak kb.?
2010. jan. 7. 08:59
Konkrétan mire vagy kiváncsi? Már volt szerencsém ott lenni :( De semmi rosszat nem tudok mondani, normálisak voltak és gyorsan kihúzták :)
2010. jan. 7. 08:57
Most készülök oda. Az egyik ismerősöm nagyon ajánlotta, viszont a neten elég rossz kritikákat is olvastam róluk. Sajna oda kéne mennem, mert ott valamivel olcsóbban jövök ki, mint magán dokinál, de így is jó pár 10-ezer lesz, mert 4 fogamat kell húzni és pótolni.
2010. jan. 7. 08:55
Tudtok valamit a budapesti Szentkirályi utcai fogászatról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook