Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt valaki, akivel beszélhetnék? fórum

Van itt valaki, akivel beszélhetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 21. - Majom)
2019. nov. 18. 16:07

Lehet hogy a férjed egy tutyimutyi alak, de te meg mocsok aljas módon átverted. Sajnos a mérleg nem feléd billen. Az egy dolog hogy a saját életeddel mit művelsz, de te egy másikét befolyásolod, manipulálod. Konkrétan elveszed a férjed szép éveit önös érdekből úgy, hogy nem is szereted őt. Kitéve ennek a gyerekedet is. Ha maradt benne még némi gerinc, akkor ne essél teherbe, hanem válj el tőle. Esélyt adva neki arra, hogy boldog, szerető társára találhasson.

Eszem megáll.... Sajnálom a férjedet.

47. andi6020 (válaszként erre: 46. - Macskossz)
2019. nov. 18. 15:50

Több pénzt lehet lefejni szerencsétlen emberről.

Undorító.

46. macskossz (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 15:02
Szerintem ott a kulcsszó. Utálod a férjedet. Akkor nincs min gondolkodni.Te is írtad, így is- úgyis szétválnak majd útjaitok. Miért szülnél akkor neki egy olyan gyereket, akit nem szeretne?
45. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 14:51

Válj el! Ez lenne a lehetō legjobb megoldás!

Mindenáron kistesót szeretnél, holott elsōsorban anyára és apára lenne szüksége és hogy normàlisan éljetek, ha ez megvan jöhet a tesó. Miért kell már most tönkretenni az életét, mikor meg sem született? Nem lehetsz ilyen önzō! Ha meg nem megy, szülj annak, akivel együtt is tudsz élni, úgy csak egyik gyereked fog az apja nélkül felnōni.

2019. nov. 18. 14:13

Anyagilag mi a helyzet? El tudnád tartani magad és a gyereked?


Vszínű nem... Lenne hol laknotok?


Utálod, belekényszerítetted valamibe, gondolom, otthon vagy a 30párezer forintos gyessel....

43. simple (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 13:47
Szegény férjed. Szerintem válj el, mindketten azzal jártok jobban. Rákényszerítettél egy gyereket, amit ő nem akart? És most ugyanezen gondolkodsz megint? "Véletlenül teherbeesni" az egyik legundorítóbb húzás egy nőtől, láttam rá példát a környezetemben, hova vezetett. Nézz magadba, aztán hagyd élni azt a szerencsétlen embert.
42. fildus (válaszként erre: 7. - Majom)
2019. nov. 18. 13:42
Ne szórakozz már... inkább maradsz a szarban, minthogy egyedül legyél... ez gyávaság és nagy fokú kihasználtság. Ha tűröd, és maradsz meg is érdemled!!!
41. 0b970a67a0 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 12:16

... Rá kényszerítettél... Konkrétan bezártál egy pasit,egy olyan élethelyzetbe,amit ő nem akart,megváltozott,s te ezen csodálkozol,nem tudod elfogadni,megutáltad érte...

Te csak gyereket akartál... Ahhoz viszont,már bocsi de nem kell férj is...

Most ugyan ezt tervezed,a gyermekeddel is,önös érdekből.

Ahhoz viszont nincs erőd,hogy szembe nézz a dolgokkal.

Pl megadd mindkettőtöknek (igen a férjednek is),az esélyt egy boldogabb életre... Külön-külön.

40. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Majom)
2019. nov. 18. 11:40

Bocsi, de ez baromság!

Egyke vagyok, férjem is az és a gyerekünk is. Mind a hárman örülünk neki!


Aljas dolog lenne így szülni a férjednek. El válsz, de perkáljon.. Ez gusztustalan húzás!

Felnőtt nő vagy, állj a saját lábadra és add meg a boldogságot a gyermekednek, ami nem biztos hogy tesó hanem nyugodt élet!!

39. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 3. - Majom)
2019. nov. 18. 11:29

Azt írod:".. utálom a férjem." és utána pedig: "egyelőre még nem érzem azt hogy el tudnám hagyni."


Ha utálod, miért nem tudnád elhagyni? Nem értelek!

38. Lávli (válaszként erre: 37. - Kacsahercegno)
2019. nov. 18. 10:32
Én is úgy érzékelem, mint a "jó dolgában nem tudja mit csinál" esete, persze emögött mindig súlyos problémák is húzódnak, de a kívülállóknak ennyi jön le és ennyit lehet hozzáfűzni.
37. Kacsahercegno (válaszként erre: 32. - Majom)
2019. nov. 18. 10:12
Nem vagy véletlenül depressziós? Eléggé olyanokat írsz. Illetve ez nem hangzik annyira borzalmasnak, lehet hogy még rendbe is tudnátok hozni, nem?
36. 0adc8842b1 (válaszként erre: 32. - Majom)
2019. nov. 18. 10:01
Te magával a családdal is viccelsz, ami nem vicc és szomorú, hogy ész nélkül, minden jó, elvagytok, majd utálod. Bolond az aki veled lefekszik akár most, akár később. Ez olyan, mint egy alma ami egyik oldala szép, a másik oldala rohadt, de akkor is megeszem. Isten ments veled élni egy percet is.
35. 0adc8842b1 (válaszként erre: 8. - Juli3939)
2019. nov. 18. 09:53
Te csak lovat adsz alá: "Húzd az időt". Minek, ha eleve utálja, de még nem akar válni, gyereket akar, de a férj nem akar. Katyvasz az egész. Ráadásul nagyon aljas anyának kell lenni, ha esetleg két gyerekkel úgy tervez, hogy új apát akar majd nekik. Az egy gyermek is sok neki, azt hiszem.
34. Epresturmix (válaszként erre: 32. - Majom)
2019. nov. 18. 09:19
Szerintem inkább az van, hogy úgy érzed "innentől megy nekem, felesleges vagy"
33. seendy (válaszként erre: 32. - Majom)
2019. nov. 18. 09:11
Én úgy érzem, nem nagyon vagy tisztában az érzéseiddel. Szerintem csinálj egy kis rendet a lelkedben, próbáld meg eldönteni, mit is szeretnél pontosan. Ezt hogyan tudod megvalósítani, milyen eszközeid vannak hozzá. Ha pedig már tudod mit érzel, és mit szeretnél, akkor valósítsd meg. De így, hogy nem tudod merre tartasz, ne ugorj bele nagy döntésekbe. Szerintem. :)
32. Majom (válaszként erre: 29. - Globus)
2019. nov. 18. 09:08
Nem merem neki elmondani, és nem erzek egyfolytában utalatot. Van amikor egész jó minden, elvagyunk, viccelődunk, boldogok vagyunk. De a legtöbbször ezt érzem.
31. ranna (válaszként erre: 30. - Ranna)
2019. nov. 18. 09:00
"tudnék"
30. ranna (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 09:00

Nem tudnák olyan emberrel szexuálni akit utálok.

Tényleg utálod?

29. globus (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 08:59
Gyereket szülni egy tudottan rossz kapcsolatba, világ legrosszabb döntése. Kistesó miatt semmiképpen ne csináld. Így is nehéz a helyzeted, gondolod, hogy két gyerekkel, elváltan jobb lenne? Nem derült ki írásodból az utálat oka, de próbáld meg inkább rendezni a helyzetet. Beszéltél vele erről?
28. Pasionella (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 08:54
A múltbeli döntésed miatt nem ítélkezem de az, hogy ilyen embertől akarsz még egy gyereket pusztán azért mert kistesó "kell"... meg, hogy mindenről lemaradsz meg stb... borzasztó buta felfogás, nesze neked, családot akartál 30 éves korodig most pedig boldogtalan vagy és ebben a boldogtalan családban akarnál még egy családtaggal bővülni...nem akar gyereket...hát...benne van a pakliban, hogy Ő is utál téged nem gondolod? ne szülj még egy gyereket egy ilyen házasságba, a gyerekeknek teszel rosszat, felérhetnéd ésszel, ha már mindenhez öregnek tartod magad akkor legalább lehetne ennyi felelősség tudatod ennyi idősen.
2019. nov. 18. 08:53

Lehet nem jól értem,útálod a férjed,de azért vele vagy,tutyi-mutyi de azért még szülnél egy gyereket,holott ő nem akar másikat,elválnál de csak lamentálsz hogy mi legyen,

Hát nem vagy egyszerű eset,gondolkodtál azon,ha elválsz miből tartod el magatokat?

Másrészt,ha utálod nem kéne még egy gyereket szülni,csak hogy nagyobb legyen az egész cirkusz,

26. Flóra76 (válaszként erre: 20. - Majom)
2019. nov. 18. 08:36
Látom, nem érted. Igaza van Srcrss-nek. Inkább maradjatok együtt.
2019. nov. 18. 08:35

Anyagi téren mi a helyzet?

Osztozkodás? Hogyan lenne a külön életetek?

2019. nov. 18. 08:32
Hogy lehet olyan hapsival szexelni, akit utálsz? Meg gyereket tőle?
23. Lávli (válaszként erre: 18. - Majom)
2019. nov. 18. 08:31

Bármikor bármi megtörténhet. Semmi alól nincs felmentés senkinek!

De minden kettőn áll: a közös célokon, kölcsönös megbecsülésen, szereteten. Ezt jelenti a "rendbehozás".

22. af86a99684 (válaszként erre: 21. - Majom)
2019. nov. 18. 08:23
Akkor összeilletek. Maradjatok együtt.
21. Majom (válaszként erre: 19. - Af86a99684)
2019. nov. 18. 08:22
Egyszerűen ő nem olyan hogy elhagyna... Egy tutyimutyi ember aki semmit nem tud magától elintezni.
20. Majom (válaszként erre: 16. - Flóra76)
2019. nov. 18. 08:21
Nem a szerelem fontos már nekem. Most a gyerekek, és ha felnőttek akkor talán a szerelem. 50 évesen is találhatok szerelmet.
19. af86a99684 (válaszként erre: 7. - Majom)
2019. nov. 18. 08:20
Úgy gondolod, két gyerekkel könnyebb lesz egyedül? Mihez kezdesz, ha ő hagy el? Ha most nem mersz lépni, később sem fogsz. Két gyerekkel sokkal nehezebb lesz, és addigra kikészülsz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook