Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt valaki, akivel beszélhetnék? fórum

Van itt valaki, akivel beszélhetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
18. Majom (válaszként erre: 14. - Lávli)
2019. nov. 18. 08:20
Es akkor esetleg még ő is meggondolhatja magát mondjuk 2 év múlva?
17. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Majom)
2019. nov. 18. 08:12
Érdekes, hogy azután múlt el a rózsaszín köd, miután megtette kötelességêt.
16. Flóra76 (válaszként erre: 13. - Majom)
2019. nov. 18. 08:12

Nem is az elsőről beszélek, hanem a mostani helyzetről.

Ha ez a helyzet, sürgősen lépni kell, megadni neki és magadnak is a lehetőséget, hogy olyan párt találj, akit szeretsz is. Na onnantól lehet gondolkodni kistesóban.

15. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 08:08

Szia!

Véleményem szerint most kéne elválnod,hisz sem a gyereknek,sem neked nem jó egy ilyen házasságban élni.

35 évesen még találkozhatsz a nagy ő-vel.

14. Lávli (válaszként erre: 9. - Majom)
2019. nov. 18. 08:08

Az én értékrendem szerint nem ez a legfontosabb megoldandó probléma jelenleg az életedben, de ne vedd bántásnak, csak gondold át kicsit.

Tervezel a gyerekednek csonka családot, vasárnapi apukát, (gondolom) szűkösebb anyagi körülményeket, új apukát, aki vagy elfogadja őt, vagy nem, meg mindezek mellé egy kistesót. Csak hogy érezze a törődést.

Jobban járna mindenki, ha rendbe hoznád a házasságod, és megbecsülnéd, amid van. Persze csak szerintem.

13. Majom (válaszként erre: 12. - Flóra76)
2019. nov. 18. 08:07
Elotte nem éreztem ezt... ☹️ Csak miután megszuletett, azota... Egyszerűen megutaltam a dolgok miatt... Elmúlt a "rózsaszín köd"
12. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 08:06

Hogy tudsz szülni gyereket egy olyan embernek, akit utálsz???

Ez nem normális.

11. Amaunet (válaszként erre: 7. - Majom)
2019. nov. 18. 08:01

Mi lenne más 5 év múlva?

Azon túl, hogy idegileg kikészülsz?

10. juli3939 (válaszként erre: 7. - Majom)
2019. nov. 18. 08:01
Pont azért kell elválnod, hogy ne legyél egyedül. A társas magánynál mi a rosszabb?
9. Majom (válaszként erre: 5. - Lávli)
2019. nov. 18. 07:59
Persze nem most kell neki a tesó hanem majd ha felnőtt lesz, én is egyke voltam, vagyok és nagyon jól jönne egy testvér.
8. juli3939 (válaszként erre: 3. - Majom)
2019. nov. 18. 07:59
De még nagyon sokáig ‘leszel’. És neked is boldognak kell lenned. A férjed sem hiszem hogy hosszú távra tervez, és fürdik a szerelemben, ha nem akar még egy gyereket. Húzd az időt, csak előbb-utóbb ezek a lelki problèmàk testi bajokkà válnak. Akkor is megéri ez az ember? A gyerek felnő nèlküle is, vagy az új szerelmed mellett is.
7. Majom (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2019. nov. 18. 07:58
Nemtudom mit kezdenek egyedul... Senkim sincs. Anyám külföldön lakik. ☹️
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 07:57

Aljas dolog volt vele lenni, hozzá menni, gyereket szülni neki úgy hogy nem igazán akarta, azóta vele lenni, és most újabb aljas dolgokra készülsz. Gratulálok.

Válj el, "véletlen" teherbeéses helyett.

Azt írod utálod. Minek tervezel akkor bármit is?

5. Lávli (válaszként erre: 3. - Majom)
2019. nov. 18. 07:55
Szerintem az 1 éves gyermekeknek nem kistesóra van szükségük, hanem stabil anyukára és családra. Ha ez nincs, minek tetézni a bajt?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 07:54
Ha már meghoztad a döntésed, akkor mire várnál? Idősebb korában a kislányodat is jobban megérinti majd a válás.
3. Majom (válaszként erre: 2. - Juli3939)
2019. nov. 18. 07:52
Az a baj, egyelőre még nem érzem azt hogy el tudnám hagyni. Talán kell még pár év. Csak én kistesot akartam a lányomnak akivel együtt nőhet fel, akire számíthat ha már én nem leszek.
2. juli3939 (válaszként erre: 1. - Majom)
2019. nov. 18. 07:48
A barátnőm pontosan ugyanebben a szituban volt, húzta mèg 5 èvig, de addigra màr bele is betegedett szószerint. Aztàn 40 évesen bepánikolt, hogy ő akar gyereket, de nem ettől az embertől. És elvàlt, hitt magában. És milyen jól tette! 42 èvesen talàlta meg ugyan az igazit, de imádjàk egymást, a pasi a tenyerén hordja, és most terhes...az igazi lélektársàtól. Azóta a betegségei is javulnak. Nézheted a mostani gyerekedet, de az sem nem jó hogy lát egy depis szomorú Anyát.
2019. nov. 18. 07:43

Úgy érzem elrontottam az életem, rosszul választottam párt.

30 éves vagyok, másfél éve vagyunk házasok. 5 és fél eve együtt. 1 éves kislányunk van.

De utálom a férjem.

5 évvel ezelőtt megalkudtam mellette, mert családot akartam 30 éves koromig, féltem tőle ha nem állapodok meg akkor lemaradok róla.

De megbantam hogy vele maradtam ☹️ most szeretnék még egy babát, ő megint ugyanazt csinálja, nem akarja, stb. Ugyanez volt az első gyereknel. Válni nem akarok legalább amíg nagyobb nem lesz a gyerek. Tudom nem vele fogom leelni az életem.

De szeretnék kistesot a lanyomnak.

Nem tudom mi legyen. Várjak, ki tudja meddig leszünk együtt, lehet 5 ev mulva szülhetnek olyannak aki akar tőlem gyereket. Még csak 35 leszek. Talán az sem késő.

De felek, nem merek majd elvalni, minél tovább maradok vele es nem lesz lehetőségem meg egy gyerekre.

Vagy "teherbe esek véletlenül", így is úgyis külön leszünk egy idő után, de legalább van két gyerekem.

Kérlek ne itelkezzetek, én csak elkeseredett vagyok, mindig is csaladra vágytam, de valahogy sose hozott az elet elém olyan férfit aki alkalmas lenne erre.

És feladtam, nekem a gyerek a minden, igazán boldoggá tesz az anyaság.

Mit valasszak? Mit tegyek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook