Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt köztünk fül, orr, gégész? fórum

Van itt köztünk fül, orr, gégész? (beszélgetős fórum)


8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Nancsikaa)
2012. dec. 7. 23:11
Mondd meg, h. sürgősségi ellátást kérsz, mert ez nem tűr halasztást! Kivárod a sorodat, és fogadnak! Legyél egy kicsit határozottabb! Menj oda személyesen, és mondd meg, hogy nagyon fáj!
2012. dec. 7. 20:09

Abszolút nem nagy probléma,csak a kezelése érdekelne!

Kb 7 hónapja volt,hogy előszőr begyulladt a fülem,és feldagadt az arcom,ami nagyon fájt is.Voltam házi orvosnál,ő azt mondta,hogy a fülemnél a nyálmirigy van eldugulva,egyek citromot és rágózzak,hogy termeleődjön a nyál.Igaza volt,2nap múlva a duzzanat lement és elkezdett folyni a fülem.2 hét múlva semmi bajom nem volt.De ez megismétlődött a másik fülemen is kb.2 hét múlva.MAjd újra 2 hónap múlva.És most megint.De most a duzzanat már lement 1.5 hete,de a fül folyás nem akar abba maradni.Van,hogy 2napra abba marad ,de kezdődik előlről.

Fülészetre január végére kaptam időpontot:

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nancsikaa)
2012. dec. 7. 19:49
Szerintem kérdezz nyugodtan. Nem volt még itt olyan probléma, amit ne sikerült volna pár perc alatt orvosolni.
2012. dec. 7. 19:40
Áh,itt csak pasik vannak akik doktornak KÉPZELIK magukat.Vagy szexoológusnak,vagy pszichiáternek...EZ a választék...Elég silányak,de MI tápláljuk bennük ezt a késztetést...:DD
4. Nancsikaa (válaszként erre: 3. - Piac)
2012. dec. 7. 19:35

Igen,várok!Bízom benne,hogy találok egyet! :)

Privátban szeretnék vele beszélni!

3. piac
2012. dec. 7. 19:33
Lehet,hogy van!Türelem,rózsát terem? :))
2012. dec. 7. 19:31
Nincs, miért?
2012. dec. 7. 19:30
Kérdezni szeretnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook