Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt könyvelő? Novemberben az október havi családi adókedvezményt kapom? fórum

Van itt könyvelő? Novemberben az október havi családi adókedvezményt kapom? (beszélgetős fórum)


2. Gabesz811 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2018. okt. 30. 07:06
Szia! Igen az októberit novemberben
2018. okt. 29. 21:34

Van itt könyvelő?

Lenne pár kérdésem ha segítene?

Kérem csak az írjon aki tényleg könyvelő!

Uj munkahelyet akarok. Azt tudni kell be vagyok 4 órában jelentve. De naponta kapok fizut nem havonta. A családi adókedvezmenyt minden hónap 12.-e körül kapom 2 gyerek utan 25ezret. Azert csak ennyi mert 4 órában ennyit tudtak elszámolni.A kérdésem : novemberben az október havi családi adókedvezményt kapom?

Ugy mintha az októberi fizut kapnám nov hónap elején? A novemberi fizuval nem a novemberit kapom gondolom előre?

Nov 19.-én kezdek az új helyen. Addig dolgozok a régin novemberben . Ilyenkor hogy lesz az adókedvezmény melyik munkahelynek mennyit kell adnia? Arra a 19 napra még kérhetem a családi adókedvezményt a gyerekek után ido arányosan vagy hogy mukodik? Kérlek segítsen vki?

Kerlek segítsen vki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook