Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van erre valami kötelező szabály, hogy előtte ki kell vizsgálni? fórum

Van erre valami kötelező szabály, hogy előtte ki kell vizsgálni? (tudásbázis kérdés)


márc. 29. 18:40

Sima nagylabor vizsgálatokban nincs benne a pm vizsgálat. Azt külön kérni kell , szakorvosnak.

Azért se a pajzsmirigy betegség se a depresszió nem okoz hallucinációkat és ahogy írtad durva dolgokat.

Most jobban vagy?

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 08:33

Hol élsz, hány éves vagy, mikor történt ez az eset ? Ez nagyon szomorú történet. Szinte hihetetlen, hogy a mai korban ne vizsgálnák a Pm. működését ilyen esetben/is.

Sok évtizeddel ezelőtt tele voltak az elmegyógyintézetek a pm. betegekkel, mert nem tudták mi okozza a bajukat.

Sajnos ma is sok latens beteg van, illetve olyanok, akik, akik tudnak róla, hogy nincs rendben a pm. működésük, mégsem hajlandók gyógyszert szedni.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 23:50
Milyen fizikai betegséget kellett volna kiszúrni egy laborral? Amúgy meg ha azt sem tudod mi történt veled, honnan tudod, hogy nem csináltak?
márc. 28. 20:37
2022 nyara környékén kezdődött az egész dolog(16-7 éves voltam)Amikor pszichológushoz fordultam,aki azonnal háziorvoshoz küldött és sürgős beutalóval már bent is voltam a kórházban.Halucinációk illetve hát elég durva dolgok voltak még.Be is kerültem egy olyan kórterembe ahol 2 kamera volt amin keresztül ugye figyeltek.Kísérettel járhattam csak wc-re..Voltak tesztek de semmi se utalt skizofréniára ennek ellenére agyon gyógyszereztek.2 és fél hetet voltam bent ha jól emlékszem és abból egy héten át azt se tudtam merre vagyok előre.Rengeteget aludtam,és teljesen kiesett egy hét.Persze voltak vérvételek meg minden ezért se értem miért nem vették észre pl hogy alulműködik a pajzsmirigyem(és ez okozhat depressziót)igen,depresszió és szorongás lett a diagnózis végül.Oké mindkettővel tisztában voltam hogy van,tudtam.Mielőtt agyon gyógyszereznék ez embert nem kell csinálniuk egy nagylabort vagy valamit?Hogy kizárják a fizikai betegségeket?Nem értem komolyan.Tudom hogy megvan az esély rá hogy akkor még nem volt meg a betegség,vagy a másik hogy nem nézték meg.Csak érdeklődöm mert 2 kemény évet húztam le eddig,és nagyon nehéz időszakok állnak mögöttem.lehet nem szenvedtem volna annyit ha ott akkor megnézik..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook