Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van egy leukémiás ismerősöm, hogyan segíthetnék rajta? fórum

Van egy leukémiás ismerősöm, hogyan segíthetnék rajta? (tudásbázis kérdés)


18. rexona (válaszként erre: 17. - Arnold75)
2008. júl. 23. 11:28

Arnold! nyugi! Akkor ezek szerint őt már kezelik. Ez jó. És még fiatal. Sajnos ez fájdalommal jár.

Az egyik legrosszabb betegség.

Szorítok.

Írtam egyébként a fórumra is neked.

2008. júl. 23. 08:55
nekem a barátnőm sajna leukémiás 31 éves de küzd és nála gyógyitható.tavaly augusztus tájékán tudta meg.de szerintem függ az orvosától is...mert az övé egy frankó szinte minha a saját lánya lenne ugy kezeli.néha nagy fájdalmai vannak csontjai akár fél órás.most fog menni 1-2 héten belül vigygálatra.szörnyü egy betegség még ezis.de én ki tartok mellete!!!és ha ki gyógyul akkor meg érte harcolni és nagy az esélye sikerül is!!!!
2008. jún. 30. 22:41

Mindenkinek őszinte részvétem.


Talán nem ártana évente egyszer elmenni a körzeti orvoshoz és kérni egy vérképhez szóló beutalót, ami mindent tartalmaz. Sok, nagyon sok betegséget lehetne kiszürni, még időben.

És ami fontos, a gyerekeinket is időben az egészséges élethez szoktatni, nevelni, mert egészséges gyerekből lesz csak egészséges felnőtt.

15. mtt80 (válaszként erre: 13. - Rexona)
2008. jún. 30. 19:16
Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem! Át tudom érezni a fájdalmadat, én az anyukámat vesztettem el 2,5 hete, ugyanebben a betegségben. Vele 1 év alatt végzett. :(((
14. fe6fe7671f (válaszként erre: 13. - Rexona)
2008. máj. 18. 17:56
Óóóóó! Részvétem!
13. rexona (válaszként erre: 12. - Rexona)
2008. máj. 17. 18:39

Újra én vagyok.Meghalt a beteg. 1 hét alatt végzett vele. :-(((

nemtudom felfogni......

12. rexona
2008. máj. 11. 17:44

Sziasztok! Én továbbra is várom a segítségeteket, én 2 napja tudtam meg hogy a családtagom leukémiás, még nemtudni, melyik változata, kérlek benneteket, hogy ha tudtok olyan címet adni, vagy kórházat, bármit, ami az ilyen betegségekre specializálódik akkor írjátok meg nekem.

köszönöm

11. mtt80 (válaszként erre: 10. - Tundver)
2007. nov. 12. 19:23

Szia!

Először is köszi szépen a segítséget!

Az illető 56 éves nő. Szellemileg teljesen jó állapotban van, fizikailag kicsit gyenge. Igazából neki nyiroksejtes leukémiája van, azzal bíztatták az orvosok, hogy ez az enyhébb változata a leukémiának és kezelhető valamennyire (szintentartható). Nem tudom, hogy ez igazából mit takar. Jelenleg infúziós kezeléseket kap, és vért is kap bizonyos időközönként. Próbálok erős lenni, de amikor látom, hogy néha milyen gyenge, akkor bizony elszorul a szívem és a legrosszabbak jutnak az eszembe.

10. tundver (válaszként erre: 8. - Mtt80)
2007. nov. 12. 16:26

Szia!

Jó lenne tudni, hogy az érintett mennyi idős, ffi, nő ill. milyen fizikai -és szellemi állapotban van. Ha a NET-en keresgélsz a betegségek között, akkor hamar rátalálsz és onnan pedig olyan levelezőtársaságokra, akik hasonló betegségben szenvednek és egymásnak segítenek tapasztalataikkal. Van több oldal: ilyen a rákkutatás, amelyben épp a lepkefűt ajánlják, de ott a rákbetegség lap, A rák ellen, az emberért alapítvány is, amelyik sok segítséget adhat.

Légy erős, és tudj hinni, hogy a segítségeddel előbbrejuthattok. A Kékgolyó utcai onkológiának is van egy külön egysége, rákellenes alapítványa, ahol ismét tanácsokat tudnak adni. Ha kérdésed van, írj. :-)

2007. nov. 12. 15:51
Bocsi, nem búzafűlevél, hanem búzafűlé.
8. mtt80 (válaszként erre: 6. - 0931579255)
2007. nov. 12. 15:49

Az én családomban is van egy leukémiás. Sajnos! :( Érdekelne, hogy hol kapható ez a búzafűlevél, és hogy tényleg használ-e.

Más tanácsokat is szívesen vennék!

2007. szept. 10. 21:48
Probáljátok ki a NONI -t! nagyon sok jót hallotam róla !
2007. máj. 13. 10:00
szia.sürgősen vegyetek neki buzafűlevet.a rákos sejtek legnagyobb ellensége.de a naturt ne izesitettet.ha kell segitek hol kaphatod.
2006. dec. 18. 11:08
Köszi a tippet ma utána is nézek!
2006. nov. 10. 23:16
Hát nem tud senki vmilyen ötletet adni, hogy hova lehetne ilyenkor fordulni? :(
2006. nov. 8. 08:21
Szorítok az irmerősödért.
2006. nov. 8. 00:07
Van egy 24 éves ismerősöm aki most leukémiás és csontvelőátültetésre vár. A gond legföképpen az, hogy fizetni kell a műtétért, viszont nincs rá elég pénzük. Ha valaki tud valamilyen megoldást vagy olyan alapítványt ajánlani akihez fordulhatna segítsen!
2006. nov. 8. 00:03
Van egy leukémiás ismerősöm, hogyan segíthetnék rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook