Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e valami szabályozás arra, hogy a szomszéd mire használhatja a hátsó falat, ha az a telekhatáron fekszik pont? fórum

Van-e valami szabályozás arra, hogy a szomszéd mire használhatja a hátsó falat, ha az a telekhatáron fekszik pont? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Elbb)
2013. szept. 2. 19:54
Ezzel okoz valami kárt Nektek?
4. simple (válaszként erre: 2. - Elbb)
2013. szept. 2. 19:53
Az biztos, hogy nem jogszerű hogy a ti házatok is érintett a dologban, oda szerintem nem kötözhetne semmit.
3. elbb
2013. szept. 2. 19:52
Az is jó lenne, ha valami támpontot kapnék, hol is nézzek utána? Az előbb néztem a Ptk.-t, de ott sem találtam semmi konkrét dolgot.
2. elbb
2013. szept. 2. 19:48

Egyáltalán használhatja-e, esetleg meg van-e adva centiben, méterben hogy kell-e távolságot tartania mondjuk egy fa vagy bokor vagy bármilyen növény esetén?

A hátsó szomszéd jelenleg paradicsomot futtat a ház oldala mentén, a mi háztetőnkre ( régi cseréptetős) kötözve a madzagjait

1. elbb
2013. szept. 2. 19:48
Van-e valami szabályozás arra, hogy a szomszéd mire használhatja a hátsó falat, ha az a telekhatáron fekszik pont?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook