Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van akinek a párja csináltatott DNS tesztet és kiderült, mégsem az övé a gyerek? fórum

Van akinek a párja csináltatott DNS tesztet és kiderült, mégsem az övé a gyerek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. ápr. 4. 01:35

Eszembejutott valami. Na és az anyuka mit mond?

Azért az ő reakciója sem mindegy!

Nem tudom, de ha engem vádolnának ilyesmivel alaptalanul én biztos elvégeztetném magam a tesztet és utána közölném, hogy most már elfelejtheti a gyereket.

112. 3a5c305959 (válaszként erre: 111. - Kilimcs)
2015. ápr. 3. 23:09
Pontosan. Adott egy "apa" aki egesz eleteben hazugsagban elt valószínűleg és valahogy mégis o a rosszfiu a történetben. Kivulallokent igen könnyű itelkezni mas felett. Remelem meg lesz a dns teszt minel hamarabb es lezarhatjak ezt a temat.
111. Kilimcs (válaszként erre: 109. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 22:50

nem azt gondoljak. hanem csak mukodik az egyetlen noi szolidaritas: egy anya csak jo lehet... es a ferfiak igy vegul a gazok... mert igy egyszerubb...


itt pl alig van info. akarmi lehet. de mar mindenfele gonosz apat osszetortlelku szegeny gyereket (20 eves!!! nem gyerek mar..) stb belelatnak.


kozben bizony. lehet sose volt meg az apa fia kapcsolat...


azert 20 eves korara annak a "gyereknek" is csak szeme ele kerult ez az a szulok cecojabol.


amugy meg a dns teszt pontot tesz az egesznek a vehere pro es kontra egyszeruen. igy vagy ugy utana ki tud maradni a fiu a szulok veszekedesebol. nem lesz tobbet hivatkozasi alap. o csak joljarhat.

110. 3a5c305959 (válaszként erre: 107. - Érdekes73)
2015. ápr. 3. 22:42
Nem hiszem hogy errol lenne szo. Akkor nem fizetett volna gyerektartast se eddig.
109. 3a5c305959 (válaszként erre: 108. - Lolka)
2015. ápr. 3. 22:34
Igen komolyan gondolom. Egeszen biztosan a fiu is erzi az apja gyanakvasat es tavolsagtartasat. Biztos vagyok benne hogy nem kotodik hozza es nem erintene meg kulonosebben a dolog. Nem tudom miert gondoljatok hogy az emberek erzes nelkuli robotok es csak a puszta informaciokra epitik a gondolataikat es a tetteiket.
108. lolka (válaszként erre: 105. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 21:45

Ezt te komolyan gondolod? Sajnos sok gyerek nő fel úgy elvált szülők mellett, hogy az apa alig látogatja. Attól még egy sokk, ha hirtelen azzal állnak elő a szülei, hogy talán nem is az apád, főleg 20 év után.

Egy férfinak is nehéz lehet, ha pl. nem kívánt terhességből lesz apa, de az a jellemét mutatja, milyen apa válik belőle, mert ez független a gyerek anyjával való viszonyától.

107. Érdekes73 (válaszként erre: 104. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 3. 21:26
Sok ffii nem csak a nőtől hanem a gyerektől is elválik :( Na és ilyenkor jön a mocskolódás pláne ha ilyen megértő párt is talál hozzá mint a fórumindító...
106. Érdekes73 (válaszként erre: 97. - 6b006fc769)
2015. ápr. 3. 21:24
Általában ott ahol nincs gyanakvás :)
2015. ápr. 3. 18:00
Nem mondtam hogy en igy csinaltam volna a férfi helyeben. Viszont nem tudhatom mi zajlodott a fejeben. Talan probalta meggyozni magat hogy megis ove a gyerek vagy egyszerűen tagadasban elt amig mar annyira nyilvanvalova valt a különbség hogy nem tudta tovabb csinalni. Egesz biztos vagyok benne hogy a fiut nem fogja meglepetéskent erni sem az hogy DNS tesztet akar az "apja" sem az hogyha kiderulne hogy nem is az apja. A leírásból nem az derül ki hogy felhotlen apa-fia kapcsolatban eltek es derült égből villamcsapaskent erne a dolog.
104. Csipkerózsika (válaszként erre: 95. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 17:13
De, pont hogy belegondoltam. És nem bírom elképzelni - vagyis el tudom, de fölfogni nem - hogy a manóba lehetne, hogy valaki a születésétől fogva gyanakszik rá, hogy nem övé a gyerek és semmit nem tesz, hogy kiderítse. Közben még el is válik és szó nélkül gyerektartást fizet a gyerek(e?) után. De még annak sem jár utána 20 évig, hogy mégis mibe kerülne egy DNS-teszt? Bocs, de ez nagyon nem életszerű. Főleg egy férfitől.
103. One' (válaszként erre: 102. - Bözsi néni)
2015. ápr. 3. 16:21
Ó, szegény!
102. Bözsi néni (válaszként erre: 95. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 16:12

Belegondolok. De akkor miért töketlenkedett, miért nem kért tesztet már a gyerektartás megítélése során?


És te belegondolsz a 20 éves fiú helyzetébe, hogy 20 évig volt valaki és most más neve lesz,mert még azt is elveszik tőle?

101. Bözsi néni (válaszként erre: 93. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 16:11

Én pl. azért hordtam le ezt a csávót, mert - a fóruminditó szerint - vissza akarja venni még a nevét a gyerektől.


Oké, ha nem az övé, ne örököljön, de ha már 15 évig tökölődött a teszten, és egyébként pedig úgysem volt apja a gyereknek, legalább a nevét hagyja meg.


Abba nem gondol bele, hogy a kölyöknek (20 éves, még azért elég kölyök) milyen lesz, hogy eddig xy volt, mostantól meg zy???


Milyen lelkivilága van az ilyennek? Meg aki ebben támogatja, annak?


Az más kérdés, hogy anyukáról is megvan a véleményem, aki - állítólag, ez sem bizonyított, de fogadjuk el, hogy igaz - csalta össze-vissza és más gyerekét sózta a fickó nyakába.

100. lolka (válaszként erre: 93. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 13:35
Én annak a pártján vagyok, ha kétségei vannak, csináltasson tesztet. Az igazság mindig jobb, a gyereknek is, az apának is. De mélységesen elítélem az ilyen apákat, akiknek az apaság kimerül abban, hogy fizetnek egy minimális gyerektartást és szinte semmit nem foglalkoznak a gyerekükkel. Az ilyennek azt kívánnám, maradjon élete végéig magányos, és csak annyira számíthasson bárkire az életében, mint ahogyan a gyereke számíthat rá.
99. zebracsikó (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2015. ápr. 3. 13:13
ó, dehogynem, sőt, anyai vérből már a magzatról is meg tudják állapítani, hogy ki az apja
98. gribedli*** (válaszként erre: 97. - 6b006fc769)
2015. ápr. 3. 13:08

Állítólag a latin amerikai országokban a legnagyobb az arány, de amúgy a világon átlag minden 10 gyerek kakukktojás. Ráadásul ki sem derül soha:DDD


Erre van is egy latin mondás: "mater semper certa est"


Ami azt jelenti, hogy az anya mindig biztos, de a sorok között olvasva ugye: csak az anya személye az, ami mindig biztos:D

2015. ápr. 3. 12:20
Amúgy tisztában vagyok vele, hogy nem minden nő hűséges fajta és az sem változtat meredten csodálkozóvá, hogy előfordul, nem is ritkán a kakukktojás a családokban.
96. 6b006fc769 (válaszként erre: 95. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 12:18
Van egy barátnőm, neki volt egy fiúja, még sok-sok évvel ezelőtt. A lány nagyon hűséges fajta, nem csalta meg a párjait sosem. Na ez a balfass úgy állt neki a "tervezgetésnek", hogy márpedig ha neki gyereke születik, azonnal elvégeztet egy DNS tesztet. El kell mondanom, ez a hozzáállás nem tette őt a barátnőm élete párjává.
95. 3a5c305959 (válaszként erre: 94. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 3. 12:14
Lehet, de akkor sem ertem miert kell ilyen hamar itelkeznie egyeseknek. Bele sem gondolnak annak az apanak a helyebe aki talan a terhesseg ota gyanitja hogy nem az ove a gyerek. Van hogy ferfiak terhes nokkel jonnek ossze, tudjak hogy nem az ovek a gyerek, de elfogadjak es sajatkent szeretik. Viszont a nemtudas es a bizonytalansag egeszen mast valt ki az "apabol".
94. Csipkerózsika (válaszként erre: 93. - 3a5c305959)
2015. ápr. 3. 11:58
Egyik verzió sem vet jó fényt az apára (vagy vélt apára).
93. 3a5c305959 (válaszként erre: 91. - Bözsi néni)
2015. ápr. 3. 10:03

En mondjuk az oroklesre tippelek. Hiszen ha nem a gyereke akkor nem kell hogy orokoljon utana.

Egyebkent nagyon lehordjatok ezt a csavot, hirtelen o lett a rosszfiu ebben a tortenetben. Szerintem az elejetol gyanitotta hogy valami nincs rendben a gyerek korul, csak talan probalt nem tudomast venni errol a megerzesrol. Azt meg vegkepp nem ertem miert lett a forumindito a rosszfiu aki azon van hogy elmarja a gyereket a ferje mellol.

92. andi6020 (válaszként erre: 90. - 963fbe3141)
2015. ápr. 2. 23:06
Azért add alá a lovat szorgalmasan. Hátha elmarod mellőle a gyerekét.
91. Bözsi néni (válaszként erre: 90. - 963fbe3141)
2015. ápr. 2. 22:55

"Számára igen, sok minden máshogy lesz azt mondta ha kiderül nem az övé, leveteti elsönek a nevét a gyerekröl, aztán az anyagiakat is máshogy fogja csinálni."


Ezeket te írtad a 43. hsz-edben. Az anyagiakat te írtad, és miután már nem fizet gyerektartást, csak a múltban fizetett...


Lehet, hogy félreértettem, de akkor magyarázd el légy szives, hogyan érted azt, hogy az anyagiakat is máshogy fogja csinálni a párod.

90. 963fbe3141 (válaszként erre: 86. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 16:41

Ki beszél itt pénzről?Honnan veszel ilyet, egy szóval sem írtam pénzről, olvass vissza mielőtt írsz valamit.


Nem kell neki a pénz csak most sok dolog kiderült és ekkor jött,hogy utána akar járni ennek az egésznek.Ha kiderül nem az övé, akkor majd eldöntik a fiával mi lesz ezt én nem tudom.


Mondjuk tény és való,hogy páromnak már akkor meg kellett volna ezt a tesztet csináltatni mikor kiderült terhes a nő, na de ezen már nem lehet változtatni.

2015. ápr. 2. 12:53
Sőt szülés előtt is van már teszt...
88. Kilimcs (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2015. ápr. 2. 12:47

Hmmm.... az igen fura.... de továbbra is fenntartom azért kellett valszeg a várakozás mert tartásdíj volt a kérdésben.


Hát én keresgetek, de azt írják meg halva született csecsemők esetében is elvégzik a DNS tesztet ha mondjuk verfertozes, erőszak bűncselekménye állhat fenn.


Szal valami más oka lehetett hogy bem végezték el baratnodnek. Gyanúm rá bürokratikus.

87. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Kilimcs)
2015. ápr. 2. 11:58

Ez nem Magyarországon történt és itt is van bürokrácia bőven...


De ő ezt akkor mondta, amikor megszületett a baba, mert ő maga is azonnal tudni szerette volna, hogy ki az apa, lévén már szólt, hogy válni szeretne, neki ezt mondták, hogy ennyit kell várnia. De nem a teszt eredményére, hanem ahhoz, hogy elvégezhessék.

86. Bözsi néni (válaszként erre: 43. - 963fbe3141)
2015. ápr. 2. 11:48

Értem. Tehát úgy gondolod, milyen jó lenne az a pénz nektek, amit gyerektartásra kifizetett.


Ezért teszt, és ha bebizonyosodik, hogy nem az övé a gyerek, akkor vissza akarjátok szerezni a pénzt? Ja, meg persze a nevet is... biztos nagy, történelmi család, azért fontos...


Szóval csak a pénzről szól az egész és tojtok arra a csóró 20 évesre, hogy neki milyen lesz ezt az egészet megtudni, átélni?


Hát, mindkettőtöknek gratulálok, megérdemlitek egymást.

2015. ápr. 2. 09:01
na szoval perben hatosagi szemely kell mintatvegyen ilysmi.. csak a biro altal kijelolt labor vegezheti... a burokracia lassu, nem maga a teszt. az mas
84. Kilimcs (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2015. ápr. 2. 08:59

a baratnod ha gyerektartas akkor vegig kellett jarnia a magyar hatosagi vizsgalatot. nalunk burokracia van. az mas.


amugy 2 heten belul megvan az eredmeny;) egybol szuleskor. sot lehet gyorsitottat is kerni. ha magadnak csinaltatod meg ha perelsz es hatosagi szemely kell vegezze. a hatosagra kell varni meg a magyar korma

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook