Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van 1Sony DCR-TRV 255E típ.kamerám, szeretném átmásolni a videókat dvd-re. Tud valaki 1 jó letölthető ingyenes videószerkesztő programot? fórum

Van 1Sony DCR-TRV 255E típ.kamerám, szeretném átmásolni a videókat dvd-re. Tud valaki 1 jó letölthető ingyenes videószerkesztő programot? (tudásbázis kérdés)


9. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 8. - Bognárné Erika)
2011. jan. 11. 00:34

a kazettán lévő formátum avi, amit gépre viszel.A kamerai minőségnél mindegyik rosszabb lesz, mert pl 1 óra nyers avi kb 12 GB, addig ez tömörítve dvd méretűre kb 4,5 GB.Mivel az adatok 2/3 része elveszett, ezért romlani fog a minősége.

Azt gondolom, hogy a tömörítéssel lehet gond.

"legjobb minőség a számítógépen való lejátszáshoz"-ennél válassz jobb felbontást, ha van (én nem ismerem a WMM-t).Azt tudom hogy a Format Factory nevű ingyenes tömörítőben be tudsz szinte minden formátumot állítani (még HD-t is).Próbáld meg ezzel.Azt nem tudom, hogy DVD formátumú végeredmény kell, vagy DVD méretű?

2011. jan. 11. 00:07
nagyon laikus vagyok ebben a témakörben.Nekem ezen a programon nem beállítható az avi formátum.Kiválasztottam a "legjobb minőség a számítógépen való lejátszáshoz" ezt a program is ajánlja. Nem hozta a várt eredményt sokkal rosszabb mint a kamerai minőség.
7. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 6. - Bognárné Erika)
2011. jan. 10. 23:59
csak azért nem értem, mert a szerkesztést még a nyers avin csinálja az ember, az meg olyan minőségű, amilyet a kamera felvett.Nem a tömörítéssel van probléma?
2011. jan. 10. 23:56
akadozik a visszanézett videó és nem igazán jó a kép minősége sem.lehet beállítási gondok vannak,sajnos nem tudom ezért kértem segítséget.
5. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 3. - Bognárné Erika)
2011. jan. 10. 23:51
szerkesztésre miért nem jó a movie maker?
2011. jan. 10. 23:45

Itt nézz szét.

[link]

2011. jan. 10. 23:41
nincs sajnos.van egy laptop amiben van dvd író.program biztos létezik hozzá.a W.mowi makert letöltöttem de nem hozta a várt eredményt.rossz a minőség.
2. lacza9 (válaszként erre: 1. - Bognárné Erika)
2011. jan. 10. 23:33
Asztali DVD íród nincs?
2011. jan. 10. 23:31
Van 1Sony DCR-TRV 255E típ.kamerám, szeretném átmásolni a videókat dvd-re.tud valaki hozzá 1jó letölthető ingyenes videószerkesztő programot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook