Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olyan letölthető programot keresek, amelyik segít a kisfiam angol nyelvü énekeinek visszahallgatásában. Tud valaki ilyet? fórum

Olyan letölthető programot keresek, amelyik segít a kisfiam angol nyelvü énekeinek visszahallgatásában. Tud valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


19. MelisUK (válaszként erre: 18. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 14:39
Örülök, hogy sikerült.
2009. jan. 26. 13:54

Lányok!!!!!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!

sikerült!!!!!!!!El is lehet menteni.Az biztos, hogy én nem fogok rajta énekelni,mert majd leestem a székről mikor vissza hallgattam magam.

Még egyszer, köszönöm, és mindenkinek további szép napot!!!!

17. cikicakk (válaszként erre: 13. - A74de3d08a)
2009. jan. 26. 13:44
Mozilla firefox.Már meg van, le is töltöttem, csak még sípol de kegyetlenül.Van egy csomó beállítási lehetőség,biztos azok közül valamelyik megszűri a sípolást, csak még rá kell jönnöm melyik.A sípolás hátterében hallatszik amit felmondtam próbaként,csak hát így borzasztó.Na de valahogy majd elboldogulok, lényeg, hogy meg van.
16. cikicakk (válaszként erre: 11. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 13:17
Köszönöm, így a google.hu-n sikerült letöltenem, most már csak ki kell igazodni rajta,mert bár magyar nyelvű, de egyenlőre sípol csak mint az őrült.Köszi, még egyszer.
15. MelisUK (válaszként erre: 12. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 13:15

Azon a kereső részbe beírod pl hogy "hangfelvevő", vagy hogy "hangfelvevő letölt", stb., a keresésre kattintva kiadja azokat a honlapokat, ahol ilyesmikről szó van. Ezeket megnyitva találhatsz olyan oldalakat, ahol le lehet tölteni ilyen progikat.

De bármi más kell, használd ezt a kereső oldalt. Mindenfélére rá lehet keresni, csak be kell írni hozzá a szót, amiről keresel, pl betegség neve, étel neve, stb.

2009. jan. 26. 13:12

Az első linket bemásolva bejön a honlap és van egy ilyen szöveg:


Letölteni itt tudod, a kezeléséről egy kis információt pedig itt találhatsz.


Az "itt tudod"-ra kell klikkelni, azzal tudod letölteni. Az "itt találhatsz"-ra kattintva pedig a kezelési infót tudod elolvasni.


A második linknél ilyen szöveg van:


Kiváló hangfelvevő szoftver, amellyel az internetes rádióadások, vagy a mikrofonon beérkező hangok mellett a Winamp, Windows Media Player, QuickTime, RealPlayer, PowerDVD, Flash programok és különböző játékok hangjait is felvehetjük. A felvételek MP3, WMA vagy WAV formátumban is elmenthetők.

Fájl letöltése

setup_amwr350.exe Verzió: 3.5.0 Méret: 5.0 MB Licence: próbaverzió (shareware) Operációs rendszer: 9NX


Ezek mellett jobbra kell hogy legyen kékkel írva, hogy LETÖLTÉS, előtte van egy kék nyíl is, ami lefelé mutat. Arra kattintva lehet letölteni.

13. a74de3d08a (válaszként erre: 11. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 13:06
milyen operációs rendszer?
12. cikicakk (válaszként erre: 10. - MelisUK)
2009. jan. 26. 13:06
Most megnézem ezt a google pont hu. oldalt.
11. cikicakk (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2009. jan. 26. 13:05
Sajnos egyiken sem találtam olyat amit le lehet tölteni.Be írtam szó szerint a keresőbe amit leírtál,de letöltést egyik helyen sem találtam.Az egyik oldal tele van apróhirdetéssel,ott csak venni lehet.A másikon meg csak szöveg van, de nem látom, hogy mit kell letölteni.Így kell pontosan beírni amit leírtál?Mindent?
10. MelisUK (válaszként erre: 9. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 12:57

Szívesen.

Ha esetleg nem működnének a progik, akkor keress rá még a www.google.hu-n. Pillanatok alatt találhatsz még letölthető progikat.

Sőt, az első linkhez, amit adtam még használati utasítás is van, olvasd el.

9. cikicakk (válaszként erre: 7. - MelisUK)
2009. jan. 26. 12:46
Köszönöm szépen, már keresem is.
2009. jan. 26. 12:43

Amikor letöltötted a progit, akkor kell rajta lenni felvétel gombnak, azt benyomod, és a mikrofonba beszélsz vagy énekelsz. Amikor vége, akkor leállítod.

Be kell állítani, hogy hová mentsd, utána vissza is tudod hallgatni.

7. MelisUK (válaszként erre: 6. - Cikicakk)
2009. jan. 26. 12:42

Van hozzá egy progi, ami elvileg benne van a windowsban. Nem tudom már pontosan, hogy hol van, évekkel ezelőtt szórakoztunk vele a húgommal, ráénekeltünk és visszafele lejátsszással hallgattuk vagy felgyorsítva, vagy lelassítva.

Szóval azt nem tudom, hogy a windowsban hol van pontosan, de le is lehet tölteni ilyen programot, itt van pl két link:


[link]


[link]


Már csak a mikrofon kell, hogy ki is próbálhassátok.

6. cikicakk (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jan. 26. 12:18
Tulajdonképpen azt nem értem,hogy tudjuk felvenni?
5. cikicakk (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jan. 26. 12:06
Van mikrofon, és hangszóró is,de hogy tudjuk úgy megcsinálni, hogy felénekli, és vissza hallgatjuk.Ne haragudjatok, de most épp ez a nyűgünk az angollal.Én nem tudok angolul, és ő ha énekli,csak akkor tudja vissza ellenőrizni a kiejtés helyességét, ha hallja saját magát énekelni.
2009. jan. 26. 12:00
Ha van számítógépetek, akkor csak egy mikrofon kell hozzá és persze hangszóró. Fölveszitek és vissza tudja hallgatni.
3. cikicakk (válaszként erre: 2. - Correct)
2009. jan. 26. 11:58
Olyat hol találok, mert ha magnóra gondoltál, az nincs nekünk.A gépről le lehet tölteni?
2009. jan. 26. 11:46
vedd fel sima hangrögzítővel....
2009. jan. 26. 11:43
Segítsetek! Olyan letölthető programot keresek, amelyik segít a kisfiam angol nyelvü énekeinek vissza hallgatásában.Így jobban észreveszi mi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook