Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változó kor vagy nem megfelelő méretű férfiasság? Van valakinek tapasztalata? fórum

Változó kor vagy nem megfelelő méretű férfiasság? Van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


15. Styxia
2012. márc. 15. 11:37

hali!

Öhm én is csak mint laikus tudok hozzá szólni, de a méhszájseb nálad teljesen kizárt?

14. d41005143d (válaszként erre: 1. - Dafre)
2012. márc. 15. 11:28
velem is megtortent ez es a nagy meret okozta,azota uj partnerrel; elek es sose tobbet nem jott vissza ez a problema.
13. Dafre
2012. febr. 14. 10:00

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólását és, hogy próbált segíteni. A hétvégén voltam egy másik orvosnál, aki szó szerint "körbe kukucskált bennem!", és Ő is egyértelműen közölte, hogy makk egészséges vagyok. Tényleg a mérettel van a "probléma", de állítólag alkalmazkodni fog a szervezetem, csak idő kérdése.

Csak azért írtam le, hogy ha esetleg más is szembesül(t) ilyen problémával, akkor tudja, hogy nem feltétlenül kell betegségről beszélni.

Kellemes napot Mindenkinek!

Dafre

12. Lencsy (válaszként erre: 11. - 9bbc382386)
2012. febr. 8. 12:37
csináltak már neki hüvely ultrahangot .
11. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - 9bbc382386)
2012. febr. 8. 08:24
UH_: itt hüvelyultrahangra gondolok.
2012. febr. 8. 08:23
A méhszájseb egyik tünete,és ezt UH vizsgálattal állapítja meg a nőgyógyász.
9. Lencsy (válaszként erre: 8. - Dafre)
2012. febr. 7. 16:26
Értem , hát sajnálom ,hogy nem tudtam segíteni , annak viszont örülök, hogy egészséges vagy ...és ha valóban csak a méret okozza akkor ez legyen a legnagyobb baj :)
8. Dafre (válaszként erre: 7. - Lencsy)
2012. febr. 7. 14:44

Kedves Lencsy!

Nagyon köszönöm a válaszod! Tényleg van 2 nagy fiam (24 és 17) és 8 éve váltam el. Azóta a párom a 4-dik partnerem. A dokinál voltam már vérzés után is és hüvely ultrahangot csinált, hogy lássa mi lehet a gond. De semmit nem látott. Annyit mondott csak, hogy látszik, hogy odafigyelek és vigyázok magamra, mert minden nagyon rendben van. Ezért is gyanakszom arra, hogy talán a mérettel lehet a probléma, mert hosszúságra érint egy olyan pontot, ami után egyből érzem, hogy gubanc lesz:(

A doki szerint azért is gyógyulhat be ilyen rövid idő alatt, mivel egyáltalán nem szedek semmiféle gyógyszert, így a szervezetem nagyon gyorsan regenerálódik. Ezt tapasztaltam már akkor is, ha véletlenül elvágtam az ujjam késsel.

Minden esetre nagyon köszönöm a válaszodat.

Szia:)

2012. febr. 7. 13:32
Még valami .. próbálj meg akkor orvoshoz menni , mikor még vérzel , akár szex utáni másnapon, mert akkor az orvos jobban látja az esetleges problémát . Könnyebben megállapítja hogy sérülés vagy esetleg seb vagy egyéb dolog .
2012. febr. 7. 13:29

Szia :)

Én nem hinném, hogy a mérettel volna a probléma . 46 évesen nem az első partnered és feltételezem gyermeked is van , tehát a hüvelyed azért már befogadóképes :)A vérzésnek több oka is lehet pl nyálkahártya sérülés. A gyengébb nyálkahártya viszont lehet a változó kórtól. Én is jártam már így , fel is kerestem az orvosomat aki azt mondta nincs semmi gond csak hajlamos vagyok a gombára így mikor az az időszakom van éppen akkor a méhszáj nyálkahártyája elvékonyodik és ez okozza szex közben a vérzést . Szerintem ne ijedj meg ettől , de említsd meg az orvosodnak .

5. Dafre (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 7. 10:34

Köszönöm a hozzászólásod!

Az az igazság, hogy nem fáj, hanem inkább egy pillanatra megérzem, ha ahhoz a ponthoz ért. (eszméletlen jó érzés!!) Viszont a párom is megérzi és azonnal reagál, hogy ne okozzon fájdalmat. A vérzés hirtelen piros, egy óra múlva pedig már inkább barnás.

Már arra is gondoltam, hogy ilyen mérettel nem volt dolgom soha. Lehet, hogy ha megszokja a szervezetem, akkor nem okoz gondot a későbbiekben?

Köszönöm!

4. Dafre (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 10:29

Köszönöm a hozzászólásodat! Rendszeresen járok vizsgálatokra és nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert tényleg egészséges vagyok. A korosztályommal ellentétben, a mai napig nem szedek gyógyszert semmire!

Köszönöm!

3. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Dafre)
2012. febr. 7. 10:24

Ha a nagy méret miatt véreznél, akkor az fájdalommal is járna szerintem.

A vérzés az pirosas színű, vagy inkább barnás? Mert ha utóbbi, akkor az tényleg utalhat hormonális változásra.

2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Dafre)
2012. febr. 7. 10:22
Tényleg csak tudatlanként javaslom, hogy néha-néha vizsgáltasd meg magad. Amúgy is ajánlott mint a tüdőszűrés vagy a mellrákszűrés. Évi egy alkalom talán. Lehet, hogy tényleg van egy érzékenyebb rész, ahol megpattanhat egy hajszálér. Mint azoknál akiknek gyakran vérzik az orruk, jó vérnyomás eredményeik ellenére.
2012. febr. 7. 10:16

Sziasztok!

Egy elég kényes témával kapcsolatban írok, reménykedve abban, talán akad valaki, akinek hasonló problémája volt.

2 hónapja összeköltöztem a párommal. Nagyon szeretjük egymást, nagyon jól működik minden köztünk. Egyetlen probléma van, hogy ha belém hatol, akkor utána vérzek. Ez tart pár órát, vagy a legrosszabb esetben fél napot.

Voltam orvosnál és makk egészséges vagyok. Szerinte a párom mérete nem hétköznapi és ezáltal érint egy pontomat, ami miatt beindul a vérzés. De semmi betegségem nincs. Tippelünk az esetleges változó korra, de hát annak sem így kellene jelentkeznie.

Történt már valakivel hasonló probléma és rendelkezik tapasztalattal? Nagyon szívesen venném a hozzászólásokat!!

Előre is köszönöm! (46 éves nő)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook