Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? fórum

Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. Érdekes73 (válaszként erre: 69. - Dvrz)
2016. aug. 24. 21:34
Te vagy az a macska amelyik nem tudja elkapni az egeret ?
76. Tuksika (válaszként erre: 73. - C73db520ef)
2016. aug. 24. 16:17
Ez így van
75. csikil4ny (válaszként erre: 72. - GoldenValey)
2016. aug. 16. 16:13
Megkérdezted tőle, hogy ő mit gondol a témáról? Így egy mondatból nem sokat tudunk a kapcsolatotokról, így véleményt sem tudunk írni.
74. csikil4ny (válaszként erre: 56. - Dvrz)
2016. aug. 16. 16:11

Előtted az élet, ne a múltban keresgélj, hanem nézz előre!


Több sebből vérzik a történeted:

1. te nem akarod őt

2. a büszkeséged miatt szeretnél játszani vele, tetszik a figyelmessége

3. ő sem akar téged, pont azért amit leírtál....


Milyen jövőt jósolsz magatoknak?

73. c73db520ef (válaszként erre: 71. - Tuksika)
2016. aug. 16. 15:41

Sokan annyira nem mernek donteni, valtani.

Felnek az egyedullettol, a latszolagos tarstalansagtol,

felnek sajatmagukkal kettesben lenni.

Felnek onmaguktol.

2016. aug. 16. 15:26
Mit tegyek, ha nálam lakik, sokat segít a ház körül ,de a sex megszűnt! Nem az én részemről.
71. Tuksika (válaszként erre: 68. - C73db520ef)
2016. aug. 15. 10:02
Nagyon igaz, és mennyire fárasztó ez a való életben....
70. c73db520ef (válaszként erre: 69. - Dvrz)
2016. aug. 14. 08:51
Legyen szerencsd hozza.
69. Dvrz (válaszként erre: 68. - C73db520ef)
2016. aug. 14. 08:39

Ez nagyon jó idézet és egyben tanulságos is.:) Megértettem a lényegét.


Hát akkor inkább olyan emberrel lennék, akivel mindketten feltételek nélkül szeretjük egymást és nincs macska-egér játék.

2016. aug. 14. 07:13

Akkor kellünk majd, amikor ő már nem kell nekünk…

Amikor már lemondtunk róla és emberfeletti erőt megmozgatva

de végre felemelkedtünk életünk legnagyobb pofára eséséből.

Akkor kellünk majd, amikor a köd oszladozni kezd,

amikor a napfény utat tör a felhők között,

s az élet újra pezsegni kezd körülöttünk.

Akkor kellünk majd, amikor ismét tündöklünk,

és mér eszünkbe se jutnak az olyan botrányos alakok,

akiknek a szerelem csak játék az esőben,

és sáros cipővel sétáltak végig a mellkasunkon.

Akkor kellünk majd, amikor ismét két tűsarokkal állunk a földön.

Üresen és szenvtelenül tekintve rá.

Akkor kellünk majd, mikor egy sármos mosolyra már szemünk se rebben,

amikor már nem hiszünk a mesékben,

amikor egy sziánál többet kell mondania, hogy őt nézzük,

s ne az esti műsort a tévében…

Akkor kellünk majd, amikor magunkra találtunk.

Amikor el tudtuk engedni a meg akarlak szerezni görcsöt,

és már csak azzal foglalkozzunk, aki minket akar megszerezni.

Akkor kellünk majd, amikor már minden idea ledőlt előttünk.

Amikor ő, akit egyszer mindennél jobban akartunk,

ha már utánunk dobnák, se kellene nekünk.

Akkor kellünk majd neki…de akkor mocskosul.

Mert aki mindig elérhető, az unalmas, aki feltétel nélkül szeret,

az unalmas, aki törődik veled, az unalmas, aki kifejezi az érzéseit,

az unalmas. Minden, ami igaz, őszinte, amiben nincs játék, taktika,

és hátsó szándék, minden pillanat, amikor lehull a maszk, az unalmas.

Mondd neki, hogy szeretlek, és elmenekül, mondd neki,

hogy soha többé nem akarod látni, s csak idő kérdése,

és az ajtódban fog állni.

Mert van, akinek mindig csak akkor vagy érdekes,

amikor nem lehetsz az övé.

Amikor nem vagy… “unalmas”. “


Manna OWell

67. 1abbb5d144 (válaszként erre: 52. - 3130605e68)
2016. aug. 13. 22:01
ennyi
66. massalhangzo (válaszként erre: 58. - Dvrz)
2016. aug. 13. 15:39

ha nem akarsz vele osszejonni, akkor ne talalkozgass vele, felesleges, es nem fogsz tudni massal normalisan ismerkedni


ha ugy gondolod, adnal neki egy eselyt, nezd meg, hogyan kozelit hozzad. azt erzed rajta, hogy odavan erted, akar? ha nem, akkor hagyd. ha igen, akkor teremts tiszta helyzetet. ha jon azzal, hogy szeretne valakivel komoly kapcsolatot, kerdezz ra egyenesen, hogy veled akar, teged akar, vagy csak ugy altalaban beszel?

65. viva70 (válaszként erre: 56. - Dvrz)
2016. aug. 13. 13:24

"azt mondta szeretne valakivel megállapodni, tartós kapcsolatot kialakítani stb."


Itt a lényeg, hogy valakivel. Ha komolyan érdekelnéd a pasit, akkor azt mondta volna, hogy VELED.

64. b4b1d52444 (válaszként erre: 58. - Dvrz)
2016. aug. 13. 13:15
Te akarod őt, csak megerősítésre vársz. Ő sosem fog belédszeretni, nála mindig második leszel a sorban, és gondolkodás nélkül el fog dobni, ha talál valaki jobbat. Aztán ha az a jobb is dobja, akkor megint te leszel az, akihez visszatáncolhat. Egyoldalú szerelem ez. Mint a napraforgó és a nap esete. Ha nem ismered, javaslom guglizd ki, az a címe, hogy Szép szeretőm a nap.
2016. aug. 13. 12:42
Ha semmit se akarsz tőle, minek rugózol rajta?
62. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Dvrz)
2016. aug. 13. 11:10
Ha nem érdekel igazán akkor minek foglalkozol vele ?
61. 4331bba7c7 (válaszként erre: 58. - Dvrz)
2016. aug. 13. 10:43
Nincs tüske! Süt a nap, fiatalok vagytok, hétvége van, uccu neki, menjen a parádé! Tessék elengedni magad és élni az életet, nem pedig belemagyarázni apróságokba feltételezett dolgokat. Gyerünk!
60. Érdekes73 (válaszként erre: 41. - 4331bba7c7)
2016. aug. 13. 09:52
A sok felesleges agyalás :)
59. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - Massalhangzo)
2016. aug. 13. 09:49
Hát persze rá volt írva a homlokára csak el kellett olvasni :)
58. Dvrz (válaszként erre: 57. - 937a2a883a)
2016. aug. 13. 09:27
Azért írtam ezt, mert, ha az eszemmel gondolkodom, akkor lehet, hogy tényleg nem kellene válogatnom, várni a lovagot, hanem, ha kapóra jön egy lehetőség azt megragadni. Csak vele kapcsolatban bennem maradt a tüske plussz azért valakivel nem szeretnék együtt lenni, hogy ne legyek egyedül.
2016. aug. 13. 09:05

Korábban azt is írtad, hogy elgondolkodtál azon, hogy megpróbálod vele, hátha...


Ezért zavaros a dolog itt a többségnek. De szerintem valójában te sem tudsz dönteni. Szóval nem irigyellek ebben a helyzetben.

56. Dvrz
2016. aug. 13. 08:54

Ahogy már korábban is írtam, nem szeretnék vele összejönni, mert annak idején elutasított. Ki tud olyan emberben megbízni, akitől egyszer már kosarat kapott? Mert én nem az tuti.


Igen, tetszik a gondolat, hogy teper értem, mert sokáig vágytam erre, hogy majd fordul a kocka. Ezért is voltam összezavarodva, mert egyik napról a másikra randit kért. Találkoztunk is, mert már régen nem láttam, de egészen máshogy tekintek rá mint annak idején. Bár tényleg sokat változott és azt mondta szeretne valakivel megállapodni, tartós kapcsolatot kialakítani stb. Csak amiket elmondott azok alapján én még mindig úgy érzem, hogy nem azért akar velem randizni, mert rájött velem akar lenni, hanem azért, mert kapóra jöttem neki, mivel a környezetében nincs senki, társkeresőket meg nem preferálja. Amúgy 25 vagyok.

55. lapbarna (válaszként erre: 45. - Dvrz)
2016. aug. 13. 08:15

Te, Dézi!

Hány éves vagy?

😇

2016. aug. 13. 07:25
A válaszaidból egyre inkább az jön le, hogy vele akarsz lenni. Szóval nekem nem egyértelmű, hogy te mit is szeretnél. De még mindig úgy gondolom, hogy ő csak pótléknak szánna, mert most épp nincs senkije. Bár valóban fordult már elő olyan, hogy egy régi elutasítás után egy komoly kapcsolat lett.
53. Bichter1 (válaszként erre: 50. - Ironizáló)
2016. aug. 13. 06:39

...igen, meg zavaros is :D

Megkavarta a pasi ezzel, hogy visszajött" hozzá. Vagy ad maguknak időt (írtam korábban is neki, de átlépte a hsz-emet) hogy kiderüljön mi az ami komoly" a pasinál vagy eljátszanak még egy ideig egymással, hogy most "valóban szeretne tőlem" valamit és esetleg kihasználja amiért korábban kosarat adott a pasi.

2016. aug. 13. 02:42
Olyan nincs, hogy a semmiből te lettél álmai nője, szóval szerintem ne éld bele magad. Kényelmes számára, hogy van egy csaj, akit előránthat, akit már nem kell meghódítania, mert az rég oda és vissza van érte. Szerintem most pihen a csávó. Majd megunja, és nagyobb préda után néz.
51. ironizáló (válaszként erre: 37. - Dvrz)
2016. aug. 13. 00:12

"Sok tartós kapcsolat lemondáson, kompromisszumon, elfogadáson alapul". Ez nem így van, az elfogadáson kívül, mert az alap. De a lemondás, meg a kompromisszum az nem vezet sehova, csak egyenesen a váláshoz. Vagy úgy gondolod, hogy tartós szar kapcsolat? Mert akkor igaz lehet.

Gondold ezt át, mielőtt "komoly" kapcsolatba kezdesz.

50. ironizáló (válaszként erre: 49. - Bichter1)
2016. aug. 13. 00:08
Szerinted tényleg közömbös? Nekem inkább zavaros és tuti fog vele találkozgatni is :) Egyébként meg, ha a főrumindító ennyire nyűglődik, akkor tényleg a tiszta lap lenne az üdvözítő megoldás :)
49. Bichter1 (válaszként erre: 48. - Ironizáló)
2016. aug. 12. 23:40

A pasi belegázolt az önbecsülésébe (nem kellett a pasinak) innentől kezdve ha most tényleg komolyan akarná őt, sem hinne neki.

Ezzel csak az a gond, hogy anno fórumindítónál volt egy fellángolás, ami mára kihunyt, tehát közömbös ...de mégis jó érzéssel tölti el, hogy most caplat a pasi utána.


Picit lehet szívatni a pasit is ...(ha megérdemli) de hosszútávon minek?

Le kell zárni az ügyet és tisztalappal várni az új lovagot....kedves fórumindító.

2016. aug. 12. 23:21
Kell neked a pasi, csak megmagyarázod a hülyeséget. Azért vannak szép számmal kapcsolatok, amik nem első nekifutásra alakultak ki. Sőt! Olyanok is vannak, ahol hosszú évek után találkoztak és összejöttek. Azt neked kéne érezni, hogy a pasi csak meg akar dönteni, mert mi innen a távolból ezt baromira nem tudhatjuk. Olvass a jelekből. Azért azt szokta érezni az ember, hogy tényleg odavannak-e érte és akkor nincs kérdés.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook