Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? fórum

Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. 3d787b167a (válaszként erre: 45. - Dvrz)
2016. aug. 12. 21:29
És most hipp-hopp pikk-pakk megvilágosodtál?
46. Bichter1 (válaszként erre: 45. - Dvrz)
2016. aug. 12. 18:02

..akkor ennyi. Zárd le és delete... hisz saját magad tudod rá a választ.

Neked ez a pasi nem kell.

45. Dvrz
2016. aug. 12. 17:56

Igen, valószínűleg túlkombinálom a dolgokat. A múltat magam mögött kellene hagyni, elfelejteni, hogy ő akkor le se tojta a fejem, most meg teper értem. Abban semmi nem lenne, ha néha-néha elmegyünk ide vagy oda, csak egyszerűen nekem ez nem megy és már nem is akarom, hogy működjön.


Én szeretnék teljesen tiszta lappal indulni valaki mással. Csak az érdekelt volna, hogy részéről mi ez a buzgalom. Hogy tényleg szimpatikus vagyok-e neki, vagy csak az ismerősei között látta, hogy szingli vagyok és gondolta bepróbálkozik, mert már ismer, tudta, hogy szerelmes voltam belé.

44. globus
2016. aug. 12. 17:38
Nem tudom!
43. Bichter1 (válaszként erre: 41. - 4331bba7c7)
2016. aug. 12. 17:29
Ez pont találó és sok más fórum témára is. (...olyan bizonytalan vagyok, vagy még sem?)
42. b4b1d52444 (válaszként erre: 29. - Dvrz)
2016. aug. 12. 17:00
Te vagy a ló helyett a szamár. Gondold át, hogy neked ez így elég lesz e.
41. 4331bba7c7 (válaszként erre: 29. - Dvrz)
2016. aug. 12. 16:46

A nyuszika elhatározza, hogy elmegy cseresznyét szedni, de nincs elég hosszú létrája. Hát gondolja elmegy a mókushoz és elkéri az övét. Útközben elgondolkodik:

- Mi van, ha nem is akarja odaadni a létrát? Na mindegy.

Megy tovább a nyuszika, majd megint elgondolkodik:

- Mi van ha pénzt kér érte? Na mindegy.Vagy ha átver?!

Így gondolkodik, amikor egyszer csak megérkezik a mókushoz.

Mókus:

- Jó napot, nyuszika!

Nyuszika:

- Tudod mit!? B+ a létrádat!

40. 4331bba7c7 (válaszként erre: 7. - C73db520ef)
2016. aug. 12. 16:44
lájk
39. viva70 (válaszként erre: 37. - Dvrz)
2016. aug. 12. 16:22

Lehet, hogy nem egyszerű, de amikor már úgy kell nekiindulni, hogy hátha..., meg a másik fél közeledése sem az igazi, akkor abból nem sok jó várható. De, te tudod...

Nekem amúgy mindig is fura volt a párkeresés, társkeresés, stb... Lehet én vagyok már öreg ezekhez, vagy csak szerencsém volt anno, de én sosem kerestem senkit, nem csináltam irányítottan semmit. Egyszerűen csak megéltem a mindennapokat a maguk valóságában. A férjemet sem kerestem. Adta a sors az utamba.

38. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Dvrz)
2016. aug. 12. 16:03

nekem nagyon zavarosnak tunsz. egyszer azt mondod, nem mondta, hogy veled akarna kapcsolatot, maskor meg azt, hogy jarni szeretne veled. azt is irtad, hogy megmondtad mar neki, hogy te nem akarsz. akkor mi van?


huszonevesen nem hiszem, hogy olyan 'reg' tortentek volna a dolgok. de nem is ertem, 'regen' megmondta, hogy masba szerelmes, aztan egyszercsak felhivott, hogy talalkozzatok. ahol elmondta, hogy nem tudott megismerkedni normalis novel, pedig mar komoly kapcsolatot szeretne


most vagy probalkozik, es te folyamatosan visszautasitod, akkor pedig felesleges ezen gondolkodnod, mert ugyis tovabb fog lepni, vagy csak talalkozgat veled es beszelgettek mindenfelerol, te pedig lehet, hogy felreertetted. azt, hogy o komoly kapcsolatot szeretne, teged normalisnak tart, de e kettot nem kapcsolja ossze


annak egyertelmu jelei szoktak lenni, ha egy ferfi akar toled valamit. annak is, ha visszautasitod. ugyhogy en nem ertem igazan, amit irsz, hogy ezt hogyan kellene elkepzelni


de a helyedben nem foglalkoznek vele, ha egy ferfi azzal jon, sokat valtozott, es jobban banna veled, az olyan leereszkedo, mert biztosra veszi, hogy te odavagy erte, es jobb hijan eljarogatna veled. ha komolyan gondolna barmit is, az elso talalkozasnak elmondta volna, hogy mit szeretne, teged

37. Dvrz (válaszként erre: 33. - Viva70)
2016. aug. 12. 15:58
Már arra is gondoltam, hogy megpróbálnám vele hátha. Sok tartós kapcsolat lemondáson, kompromisszumon, elfogadáson alapul és lehet, hogy ez a bajom, hogy nem fogadok el senkit, csak az olyanokat, akik nem méltóak rá. De viszont voltam olyan helyzetben, hogy megpróbáltam elfogadni vkit, de nem volt meg vele a kémia stb. Szóval nem egyszerű a párkeresés az tuti.
36. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Dvrz)
2016. aug. 12. 15:56
Az nem úgy kezdődik, hogy komoly kapcsolat, hanem vagy azzá válik, vagy nem.
35. Dvrz (válaszként erre: 34. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 15:54

Tényleg évekkel ezelőtt kezdődött a sztori és ugye akkor mint kiderült járni nem akart velem. Most azt állítja h sokat változott és az akkori éne biztosan nem bánt volna velem jól, ezért is jártam jobban, hogy akkor nem jöttem vele össze.


Igazából szerintem ő nem érti, hogy miért vagyok vele távolságtartó azonkívül hogy megváltoztak az érzéseim. Nem érti, hogy miért hánytorgatom fel neki a sérelmeimet, ő ehhez az egészhez úgy áll hozzá, mintha a múltban nem ismertük volna egymást. Ő csak jobban meg akar ismerni, járni velem st., csakhogy én már nem szeretnék és már megbeszéltem vele.

34. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Dvrz)
2016. aug. 12. 14:44

szerintem felreerted. ha talalkozgattok, de nem akar toled semmit, nem juttok semmire, lehet, csak baratkent keres, neked mondja el a dolgait, mert meghallgatod

az, hogy erdeklodve hallgat teged, az egy normalis emberi reakcio. de ha nem probalt kozel kerulni, nem beszelt kettotokrol, nem hiszem, hogy veled akarna kapcsolatot


ugy erzem, az, hogy korabban nem viszonozta az erzeseidet, az nem hosszu evekkel ezelott tortent, hanem par honapja. mi valtozott volna azota?

33. viva70 (válaszként erre: 29. - Dvrz)
2016. aug. 12. 14:41

Valószínű, hogy most sincs oda érted a srác, és a "nincs ló jó a szamár is" esete áll fenn..., de te magad is azt írtad, nem úgy érzel már iránta, mint régen... Akkor most mit is akarsz tulajdonképpen?

Mert más lenne a helyzet, ha te fullra szerelmes lennél belé, csak félsz egy újabb csalódástól...

32. Dvrz (válaszként erre: 31. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 14:38
Nem mondta, de kezdett rámhajtani, rendszeresen keres.
31. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Dvrz)
2016. aug. 12. 14:36
mondta, hogy veled szeretne osszejonni?
30. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. aug. 12. 14:18
Tuti de!
29. Dvrz (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 14:16
Azért mert komoly kapcsolatot szeretne, egyértelmű. Legalábbis ő azt állítja h nem tud összejönni mostanában egy normális csajjal sem és engem annak tart. Csak én meg azért nem merek ebbe belemenni, mert félek, hogy majd megint nem fog megszeretni és nem akarok megint koppanni.
28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Dvrz)
2016. aug. 12. 14:03
nem vagytok idegenek, szerintem ha barmit akarna toled, megmondta volna. csak mondott valamit, mielott talalkoztatok, hogy miert akar latni
27. Dvrz (válaszként erre: 25. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 13:45
Virágot hozott, amikor beültünk egy cukrászdába, közelebb ült hozzám, érdeklődvde hallgatott.
2016. aug. 12. 13:44

"látszott rajta, hogy szeretne valamit," de neked persze fogalmad sincs, hogy mit szeretne.

Küldd el minél hamarabb, és minél messzebbre, vagy hancúrozd ki magad vele kedvedre, és utána ruhátlanul vágd ki az ajtódon, lehetőleg amikor a legtöbb ember látja.

Jó szórakozást neked, ennél többet nem érdemel!

25. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Dvrz)
2016. aug. 12. 13:42
ennyi tortent? mi az, hogy latszodott rajta, szeretne valamit?
24. Dvrz
2016. aug. 12. 13:34
Találkoztunk már és látszott rajta, hogy szeretne valamit, de én valamiért elhúzódtam tőle. Illetve már nem vonz annyira mint régen.
2016. aug. 12. 13:32
szerintem épp nincs senki, és most kapóra jönnél te neki. ennek sok értelme így nem lesz.
22. Bichter1 (válaszként erre: 18. - Dvrz)
2016. aug. 12. 13:24

...fellángolás volt részedről a múltban ami most elmúlt, semmi több!

És hát ugye...csorbult az önérzeted és azért vagy ennyire bizonytalan.


Egyébként most mit kell eldönteni? Nincs elég időtök, hogy mindenre fény derüljön?

Figyeld a tetteit, ismerkedjetek újra ... és érezzétek jól magatokat. Ennyi most a dolgotok.

21. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Dvrz)
2016. aug. 12. 12:22
szerintem ha korabban se tudott beled szeretni, pedig kozel alltatok egymashoz, sosem fog. biztos az van benne, hogy nem jott ossze olyannal, aki nagyon tetszett neki, de tudja, hogy te szeretned ot. nem erdemes belemenni, mert majd jon mas, akibe szinten beleszeret
20. viva70
2016. aug. 12. 12:01
Ha te már nem úgy érzel iránta, mint régen, akkor nincs miről beszélni. Függetlenül attól, hogy a srác mit gondol. Meg kell neki mondani őszintén, hogy bocsi, valamikor szerettelek, de az az érzés már elmúlt. Sajnálom... Mit kell ezt tovább ragozni?
19. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2016. aug. 12. 11:48

Teljesen mindegy, hogy most ő mit akar, ha te nem érzel iránta szinte semmit sem.

Szerintem ne hitegesd, hanem mond meg neki szépen, hogy te már nem vagy ugyanaz, nem érzed azt amit akkor és max. haverok lehettek. Lehet, hogy egy későn érő tipus és az eltelt idő alatt ő is komolyodott és rájött, hogy az eddigi ismeretségei alapján te bejössz neki. Még tényleg lehet belőle komolyabb kapcsolat is, de a mostani helyzetet az érzéseidről el kell mondanod. Idővel talán a te érzéseid is megváltoznak, ezt nem lehet tudni. Szerintem egy őszinte barátnak mindenképpen nagyon megfelel. :)

18. Dvrz
2016. aug. 12. 11:41

Köszönöm a válaszokat. Egyrészt azt érzem, hogy lehet lemaradok egy jó partiról, mert tényleg sokat változott. Másrészt viszont én már nem érzek úgy iránta mint régen. De azért a régi sérelmek is bennem maradtak, amiért bizonytalan vok. vele szemben, szóval már lassan azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány. :D


Bennem van a vágy, h legyen egy normális kapcsolatom. Benne is. Ezért keres. De mi van, ha meggondolja magát, hogy "ja bocs, mégsem kellesz".

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook