Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? fórum

Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. 2104cc91e8 (válaszként erre: 13. - Dvrz)
2016. aug. 12. 11:26

Akkor nincs is kérdés!

Te úgy gondolod, hogy "Ha ló nincs, szamár is jó" esete áll fenn!

2016. aug. 12. 11:24

Az enyém is "komoly" kapcsolatot akart. Aztán, mikor az lett belőle, befosott tőle. :D

Azt jelenti legtöbbnek, hogy mindig kéznél a meleg lyuk, nem kell havonta-hetente hódításra energiát, időt, pénzt pocsékolni.

2016. aug. 12. 11:03

"Van egy íratlan szabály, mely ősidők óta jól működik, főleg ha hagyják.... A férfi imád hódítani, megszerezni a zsákmányt, uralkodni (ez most jó értelemben vedd) a Nőt akarja.... ez kihívás, játék...ó és mennyire jó ezt játszani... Ha....a Nő veszi a lapot és játssza a nemiségét. Csak sajnos a mai modern nő gyorsan és azonnal akar mindent. Úgy érzi lemarad valamiről, vagy valakiről. Tévesen gondolja, hogy ha ő magát nem adja oda...akkor a pasi majd lelép. Persze....van ilyen fickó...de az menjen is :) Tehát az udvarlás elején tartunk, s ilyenkor még ......csak...ismerkedünk. A férfinak kell a feladat, egy picit ki kell éheztetni...még ha a falat is kaparod...de nyugi...csitítsd le a hormonokat... Nem hagyod a férfit fantáziálni, túl hamar megkap. Kell a vágy, a hiányérzet, a felfedezni vágyás, az, hogy uralkodnia kell magán... Ez egy hihetetlenül fontos időszak...ne akard siettetni... Tedd magasra a mércét...olyanra, ami Te vagy, ami értéket képviselsz...és ne add alább....hagyd hogy az a Férfi jöjjön feléd...aki méltó rá....Hidd el...értékelni fogja...csak legyél türelemmel. Megéri."


Nekem egyébként szimpatikus,hogy őszinte volt veled akkor lenne gond ha kihasználta volna az érzéseid.

2016. aug. 12. 11:01
Nem kell bedölni,mert lehet,hogy mutatni akarja annak a másiknak,hogy Ő is kell valakinek.Időt lehet adni,úgy is kiderűl,hogy mi a szándéka.?Mi változott most,hogy ilyen hírtelen mást gondol?
13. Dvrz
2016. aug. 12. 10:31
Rákérdeztem, de terel... Azt mondja, hogy azok már régi dolgok, akkor nem tudott volna engem úgy kezelni, ahogy megérdemeltem volna. De most változott a helyzet részéről. Viszont én meg nem tudom leküzdeni azt a sérelmet, amit akkor éreztem. Úgyhogy számomra ez a dolog vége.
12. lapbarna (válaszként erre: 9. - Dvrz)
2016. aug. 12. 10:31

Bennem felvetődött az a vicces gondolat, hogy esetleg 16 évesek vagytok?!

Felmelegítette a kezed?

Már megint egy érett személyiség. Dézi kettő.

11. kattyus (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2016. aug. 12. 10:24
Erre a kérdésre csak az érintett férfiú tud választ adni! Bátran kérdezz rá.
2016. aug. 12. 10:19

Valóban szeretne tőlem komolyat vagy csak azért keres mindig, mert nincs más?

Kerdezd meg tole!

Randevuzhatsz ugyan vele nehanyszor, de no szex!!

9. Dvrz (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 10:05
Annak idején beleszerettem, mert mindig kedves volt hozzám, felmelegítette a kezem, azt mondta, hogy szeret velem együtt lenni (barátok voltunk akkor). Én bevallottam neki mit érzek, ő meg közölte, hogy egy másik nőbe szerelmes.
8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2016. aug. 12. 10:01

ez tipikus noi butasag, hogy te mar nem erzel ugy, de akarod, hogy o ugy erezzen. ha te nem akarsz komoly kapcsolatot vele, akkor mit lebegteted, miert nem mondod meg neki, kuldod el?


azt nem ertem, hogy utasitott el regen. kozolted vele, hogy szerelmes vagy bele es legyetek egyutt, vagy mi?

2016. aug. 12. 09:59

A szerelem nem akaras kerdese.

Csak ugy jon, mint a villamcsapas.

6. c73db520ef (válaszként erre: 4. - Dvrz)
2016. aug. 12. 09:58

Ez az a sablonszoveg, amit a no hallani szeret.

Azt se hidd el, mit kerdez!!

2016. aug. 12. 09:55

El ne hidd, amit mond, mert minden hapi azt mondja, amit a csaj hallani akar!

Tedd próbára, és azok alapján döntsd el, mennyire is gondolja komolyan: találkozz vele, de ne azért, hogy kedvére tegyél!

És ezt csináld meg vele egymás után több alkalommal is. Érezzétek jól magatokat, dumcsi, kaja-pia-zene-tánc és minden, csak éppen ne bújj vele ágyba!


Egy-két ilyen alkalom, és kiderül, hogy még ezek után is mennyire gondolja komolyan???

4. Dvrz (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. aug. 12. 09:46
Hát azért azt nem. De többször is megemlítette, hogy ő már nagyon komolyat szeretne valakivel, ő komolya kapcsolatban akar lenni... Magyarul nem azt érzem, hogy "jaj, de jó lenne ezzel a csajjal összejönni", hanem azt, hogy "na van most van esélyem komoly kapcsolatra valakivel, végre nem leszek egyedül".
2016. aug. 12. 09:37

Mi az a komoly?

Gondolod, hogy mar gyu"jt a jegygyurure meg a lakodalomra??

2016. aug. 12. 09:36
Ha nem érzed azt, amit régen, akkor felesleg időt pocsékolni olyan gondolatokra, hogy most akar tőled valamit vagy nem.
1. Dvrz
2016. aug. 12. 09:31

Azt tudni kell, hogy pár éve szerelmes voltam belé, de akkor ő nem viszonozta, sőt el is utasított azzal, hogy ő egy másik lányba szerelmes (megjegyzem minden pasi vele akart összejönni). Ami azért annyira nem tett jót az önbizalmamnak.


Pár év után folyamatosan keres, találkozásunkkor még virágot is hozott, de én már egyrészt nem érzem azt, amit régen. Másrészt pedig arra gondolok, hogy azért teper annyira, mert elmondása szerint nem talált magának normális csajt, magyarul senkivel nem találkozott vagy randizott.


Szerintetek engem akar, vagy inkább azt, hogy legyen kapcsolata? Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Hogyan kezeltétek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook