Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 7 fórum

Való Világ 7 (beszélgetős fórum)


172. akác56
2014. dec. 2. 23:56
Szerencsétlen Reni már depressziós lesz! Nagyon fél kimenni, még utóbb összeomlik.
2014. dec. 2. 18:44
Alig várom már a kihívást,illetve azt a szöveget,ami vele jár:))
170. Sorean (válaszként erre: 169. - Ca6273a8a5)
2014. dec. 2. 18:37
Én sem sírnám tele a párnám, ha Zsu kiesne, mert nekem közömbös, Reni viszont nagyon unszimpatikus.
169. ca6273a8a5 (válaszként erre: 168. - Sorean)
2014. dec. 2. 18:17

Igen, még ez is benne van a pakliban, hogy sem Renit sem Fannit, hanem Vikcsut hívja. Bármi megtörténhet. Nehéz döntés, így az elején.

Én nem örülnék, ha Zsu jönne vissza, de ez egyéni.

168. Sorean (válaszként erre: 167. - Mazsinka)
2014. dec. 2. 17:14
Én nem feltétlenül Fannira gondoltam, mint másik lehetséges verzióra. Szerintem, ha Zsu beszari, akkor nem meri Renit vinni, mert -rosszul- erősnek ítéli meg és akkor talán Vikcsut hívja ki. Ellene is visszamenne szerintem.
2014. dec. 2. 16:31
Zsu alul maradna Fannival szemben, úgyhogy vigye csak Renit. Ő úgyis olyan biztos a győzelmében, koppanásra így számíthatunk csak.
166. Sorean (válaszként erre: 165. - Ca6273a8a5)
2014. dec. 2. 16:09
Remélem Renit viszi, bár azt is szívesen megnézném, ha nem őt vinné és visszatérne. Reni kapna egy hátsófalit, ha Zsu lépne be az ajtón.:)
2014. dec. 2. 15:54

Párom szerint bárkit visz ki Zsu, ő megy vissza.

Általában igaza szokott lenni, sőt, mindig.

Szerintem Fannit fogja vinni és nem Renit.

164. salabakter (válaszként erre: 163. - Akác56)
2014. dec. 2. 09:12
:))
163. akác56 (válaszként erre: 162. - Salabakter)
2014. dec. 2. 08:57
Az alkohol fogyasztás is teljesen elfogadott a villában, "berúgtam" "részeg voltam" - úgy emlegetik, mintha a vízivásról beszélnének.
2014. dec. 2. 08:23

Ez a Dóri is lépten nyomon lekap bárkit,még talán Macival is smárolt! Mindegy neki fiú,lány,aki útba esik mikor ittas. Na és Fannira nem találok szavakat.Micsoda szégyen lehet a szüleinek,hogy "nem bír parancsolni a peckinek" :))

De ha őt viszi ki Zsu,Reni marad kint!

161. akác56
2014. dec. 2. 07:37
Azt hiszem, Zsuval az a legnagyobb baj, hogy később ment be! - a lányok féltik a pozíciójukat! Vannak hibái, de a többinek még több! Fanni szép lány, de nagyon buta - kár, hogy aprópénzre váltja magát.
160. andi.nagy (válaszként erre: 159. - Mazsinka)
2014. dec. 1. 18:33

Fanni népszerűségén én is meglepődtem, bár a ValóVilág facebook oldalán írnák rá elég "szép" dolgokat. Én pár percnél tovább nem bírnám vele egy légtérben, az a nyávogás...

Egyébként én már totál elvesztettem a fonalat, hogy most miért közellenség Zsu. Azért mert gyereke van és pikk-pakk tipi-tapizott Dáviddal, ill. nem tetszett a lányoknak, hogy leoltotta őket mekkora kupleráj van? Mondjuk azt tényleg nem kellett volna.

Én azt vettem észre Dórin, hogy 29 éves létére úgy viselkedik, mint egy idióta tinilány.

2014. dec. 1. 17:43
Selejtes ott majdnem mind, nemcsak Fanni. Dórinak sérti az önérzetét, ha ku.vának nevezik. Miért? Micsoda? Fanni meg az erkölcs... pfff... Ja, és mit szól Zsu fia? Pont azt, amit Fanni apja, anyja a ke.élős jelenete után. A legszomorúbb, hogy Fanni vezet a népszerűségi listán...
158. andi.nagy (válaszként erre: 157. - Salabakter)
2014. dec. 1. 17:01
A szülők hol beszéltek? BeleValóban? Azt egyáltalán nem nézem.
157. salabakter (válaszként erre: 156. - Andi.nagy)
2014. dec. 1. 16:53
Ők tehetnek róla/szülők/,hogy ilyen selejtesre nevelték! Az apja mondta,hogy arra sem képes,hogy kipakoljon a mosó-mosogató gépből. De leszólja a kínai cipőt,mintha a sajátjáért ő dolgozott volna meg.
2014. dec. 1. 16:15
Megnéztem a tegnapi összefoglalót, ill. kiválasztást. Most komolyan, Fanni lazább erkölcsű nőnek tekinti Zsu-t, mint magát??? Anyám, ennek a nőnek még nem olvasott be senki? Remélem még mutatnak a szerkesztők neki olyanokat, hogy leesik a székről és elszégyenli magát (nem tudom ismeri-e egyáltalán ezt az érzést), főleg a szülei miatt. Szegények, szerintem lassan már az utcára sem mernek kimenni.
155. salabakter (válaszként erre: 154. - Akác56)
2014. dec. 1. 14:48
Szerintem is! De csak vele szemben!
154. akác56
2014. dec. 1. 08:35
Zsu nem tudom, mennyire tartja erősnek Renit, ki meri-e vinni? - remélem igen! ....ha kiviszi, akkor nyert ügye van!
2014. dec. 1. 08:26
Zsu kiviszi Renit és Zsu fog visszamenni. Szerintem.
2014. dec. 1. 08:18

Sziasztok! Laci és Dóri veszekedése azzal kezdődött hogy ugye Dóri elmondta Lacinak (már századszor), hogy ő ugyan semmit nem akar tőle stb., a vége az lett, hogy Laci lekurvázta Dórit.

Reni szerintem nem komplett, nekem nagyon unszimpatikus. Számomra először az volt döbbenet mikor számonkérte Zsu-tól, hogy ő ugyan mire fel ment be a villába, mikor itt kint mindene megvan? Mi a fene köze? Ezt miért nem a riportszobában kérdezte meg a szerkesztőktől, hogy ugyan már miért rakták be Zsu-t? Egyébként ha ezt nézzük, az nem zavarja, hogy Dani pedig gazdag szülők gyerkőce? Szerintem inkább bepánikolt, hogy egy egyedülálló anyának nagyobb esélye van nyerni, mert több néző megsajnálja. A lényeg, remélem Zsu kiviszi Renit és kint is hagyja.

2014. dec. 1. 00:12
Tavalyit néztem, de ez most nagyon nem érdekel egyenlőre...
150. Sorean (válaszként erre: 144. - Ancsika688)
2014. nov. 30. 23:49
Tök rögeszmés lett és ezzel csak saját magát golyózza ki...
149. Mazsinka (válaszként erre: 148. - Akác56)
2014. nov. 30. 22:32
Ez a Reni tényleg olyan sunyi. Szerintem a nézőknek sem a favoritja, másrészt meg igen, Zsuból mártír lett, mint annó Sárlottból, és szerintem kíváncsiak a fekete csapat koppanására, én is az vagyok.
148. akác56 (válaszként erre: 147. - Mazsinka)
2014. nov. 30. 22:30

Én sem láttam a Dóri, Laci veszekedést és ismétlést sem láttam.

Remélem, Zsu Renit viszi ki és kint is hagyja!

2014. nov. 30. 22:02

Nem néztem azt a részt, amikor Dóri és Laci összeveszett. Azóta próbálom kitalálni, hogy vajon mit mondott Laci Dórinak, ami miatt vérig sértődött. Valamit, amit még férfi soha nem mondott neki... valahogy felfújtnak érzem, de homályosítsatok már fel!


Azt a részt sem néztem, amikor Zsuzsa beköltözött, azóta láttam, hogy Dáviddal játszadozott a takaró alatt, és Danihoz simul. Ezen kívül fel nem fogom, mit ártott ő bárkinek is. Rászálltak egy az egyben. Csak pont akkora manipulátor, mint a többi a fekete csapatban, és pont akkora r*banc, mint Fanni vagy Dóra.


Reni szimpatikus volt, mikor beköltözött, de per pillanat megmagyarázhatatlan ellenszenvet érzek iránta.

Macit kedveltem, de egyre furább ő is.

Vikcsut nem kedvelem. Fannit, Dórit meg nem értem. Kb. olyanok, hogy más szemében a szálkát, sajátban a gerendát sem kategória. Fanni is átmegy rühellésbe nálam lassan.


Edina szimpatikus, Robin pedig fél állást foglalni.

Senkit sem tudnék kiemelni, de ha most Zsuzsa kimegy, Renit kint hagyná. Szerintem.

2014. nov. 30. 21:59
Ki lett a kivalasztott? Es hany jellel? :)
145. akác56
2014. nov. 30. 21:50

Most csináltak mártírt Zsuzsából! Azért nem annyira rossz ahogy Reni állítja.


A legnagyobb manipulátor Maci!

2014. nov. 30. 20:43
Reni szerintem beteg,mással sem foglalkozik,csak Zsú-val.Bele fog bolondulni.
143. ina87
2014. nov. 30. 17:06
néztem a vv6 játékot de a mostani széria vala h nem nyerte el azt h nézem,az h minden második szavuk b.zdmeg meg hasonlok hát szépet mutatanka a társadalomnak és még egyesek csodálkoztak h egy egy eltorzult világban élünk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook