Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 7 fórum

Való Világ 7 (beszélgetős fórum)


2014. dec. 5. 14:50
És még sok minden fog történni a játék végéig, úgyhogy bárhogy változhat az "értékrendem".
201. ca6273a8a5 (válaszként erre: 196. - Mazsinka)
2014. dec. 5. 14:45
Igen, Aurélio volt a favoritom, most meg Fanni és Dennis páros. Ez nem értékrend kérdése, szerintem, de biztos igazad van. Nekem szimpatikus a Fanni és a Dennis, ennyi. Mindig szimpátia alapján döntök, nem punci, farok és egyebek szerint, ha nem dugtak volna, akkor is velük szimpatizálnák. Ilyen embereket raktak össze, ez van.
200. ca6273a8a5 (válaszként erre: 198. - Andi6020)
2014. dec. 5. 14:43
Igen, a párom szerint is ő fog visszamenni. Mindegy.
199. Mazsinka (válaszként erre: 197. - Andi6020)
2014. dec. 5. 12:27
Dettó.
198. andi6020 (válaszként erre: 195. - Ca6273a8a5)
2014. dec. 5. 10:00
Pedig ő fog. Mondjuk nekem édes mindegy.
197. andi6020 (válaszként erre: 196. - Mazsinka)
2014. dec. 5. 09:59
Attila volt az abszolút kedvencem, sem előtte sem utána nem szurkoltam gyakorlatilag senkinek.
196. Mazsinka (válaszként erre: 195. - Ca6273a8a5)
2014. dec. 5. 09:54
Zsu vissza fog menni, kb. lesz.om, mert úgysem fogja megnyerni a játékot. Nem a természete, egyénisége miatt megy vissza, hanem azért, mert ez jó szituációkat fog teremteni, az emberek kíváncsiak arra, hogy mit fognak szólni a többiek, ha nem Vikcsu megy vissza, úgymond csakazértis visszaszavazzák. Hangsúlyozom: tökmindegy, mert úgysem fogja sokáig húzni bent. Te írtad múltkor, hogy Fanni a kedvenced... tavaly meg Aurelio... érdekes az értékrended. Én az egész VV valamire való játékosának Attilát tartom, aki nem farokpörgetéssel, meg nunipecegtetéssel menetelt, hanem azzal, hogy használta az eszét.
2014. dec. 5. 08:54
ez a Zsu sem számolni, sem beszélni nem tud, és hazudik össze-vissza. nem látnám értelmét, hogy ő menjen vissza.
194. akác56
2014. dec. 5. 06:18

Szerencsétlen, kétszinű banda! Az is milyen, hogy "azért teszem rád a jelem, hogy gyere vissza, mutasd meg, hogy van-e itt helyed!" "Neked szurkolok, de Vikcsu mellé állok" ....és hasonlók!

Félnek és összezártak!

Azt egyikük sem mondta el, hogy Zsu miért aljas!

193. Cucicsillag (válaszként erre: 188. - Mazsinka)
2014. dec. 5. 00:38

Bocsi, ezeket nem is olvastam, de kb. ez a forgatokonyv....

Egyelore Vikcsu karomkodasaira bazira nemvok vevo...

192. Cucicsillag (válaszként erre: 183. - Akác56)
2014. dec. 5. 00:35

Reni az nekem a legalja, azt se ertem,hgy kerult be...



Hjaaa, kocka arca van talan azert ?! :D

2014. dec. 5. 00:33
En spec.nem tartom Zsut gyavanak ,hgy kihivta Vikcsut...
190. Cucicsillag (válaszként erre: 189. - 4510537174)
2014. dec. 5. 00:31

Sztem Fannit nem fogjak elitelnimert vlszeg megszojtak mar ezt a habitust. Ami azert nem egyik pillcisrol jon a masikra.


Az leriiii, hgy szinte mindenki arra gyurta ki magat, hgy csinalja ki a masikat.

En Vikcsut a frocsogesei miatt egyaltalan nem tartom szimpinek, Zsu meg ugy dontott ahgy.

Gyakorlailag ha ingyen van, ha nem, tok mindeg ki marad bent, nem szavazok :)

Az is egy tanulsag, kit tartanak bent

-amennyiben, nem megrendezett az egesz cucc :-S

189. 4510537174 (válaszként erre: 188. - Mazsinka)
2014. dec. 4. 23:46

Gratulálok, ez szakszerű vélemény volt. Hasonlókat akartam én is leírni.

Ilyen jellemtelen szemét bandát, akikből fröcsög a gxülölet a VV-k törtémetéáben mé nem látttam. HA ezek fiatalon ilyen gennyek, mi lesz belőlük, később?

Ez a Robin gyerek egy beszari alak.

A Maci nevű undor dagadék fickó talán mind között a legaljasabb.

A pöckös Fanni a méhkirálynő a legnagyobb büntetést a családjától és a rokonságától fogja megkapni. Ő tarthat attól, hogy a falujában csak kurvának fogják emlegetni nagyon sokáig.

2014. dec. 4. 23:20

Érdekes. Zsuzsa a gyáva... aztán ott van Robin, akinek kettőt beszólnak a döntése miatt, és máris átfordul a másik csapathoz. Ott van Ádám, aki emide nyalizik, de simán beállt Vikcsu mögé. Ott van Edina, Zsuhoz húz, mégis Vikcsut választotta, aztán meg utólag magyarázkodnak... gerinctelen, nulla brigád. Danin kívül mind jellemtelen, gyáva. Zsusa is az, hisz egyértelmű, hogy félelemből viszi Vikcsut, de most nagy a tét, nagy rajta a nyomás.


Ki ez a Fanni, hogy mindenkit "kicsinál"? Ellenszenves, beképzelt kis k...


Vikcsunak is csak a mocskos szája van, ha más nem is. Most azt hiszi, mennyien vannak mögötte, de nagyot fog koppanni, ugyanis Zsuból mártírt csináltak. Ez egy. Másik: buta Fannika azt mondta, hogy ha Zsu jön vissza, akkor meg fogja keseríteni az életét. Erre kíváncsiak lesznek a nézők, meg arra is, milyen képet vágnak majd, ha nem Vikcsu lép be az ajtón. Csoda, hogy ez egyiküknek sem esett le, hogy ezekkel a dolgokkal Zsu előtt göngyölik a vörös szőnyeget.


Másik dolog: mi az, hogy szembeköpte magát Zsu? Kinek mi a franc köze van ahhoz, hogy kit visz? Mindenki annyira tudja már jó előre kinek kit kéne vinnie, jobban, mint a kiválasztott. Privát ügye, úgy dönt, ahogy akar.

2014. dec. 4. 20:14
Sziasztok, DIGI tv adja az rtl II-őt tudja Valaki. Az első vv7 adásban azt mondták , hogy lehet rajta fogni de nálunk nem jön be.Köszi.
186. akác56
2014. dec. 4. 11:56
Kíváncsi vagyok, hogy mikor jönnek rá, hogy Maci átverte őket a holdkórossággal!
2014. dec. 4. 11:47
na, várható volt, hogy a biztosra megy Zsu.
184. Sorean (válaszként erre: 182. - Mazsinka)
2014. dec. 4. 00:14
Szerintem is előre borítékolható volt, hogy Vikcsut viszi, aki meg ugyanolyan vehemensen fogadta ezt, mint anno Dorka. És ugyanúgy kinn is fog maradni, mint anno Dorka. Kár, hogy nem Reni távozik.:(
183. akác56
2014. dec. 4. 00:04
Szerintem is jobb lett volna, ha Renit viszi ki! Vikcsu is megérdemli, káromkodáson kívül tényleg nem sok mindent tesz. Akár Macit is kivihette volna - ellene is visszamenne Zsu - most hallottam a tv- ben, hogy Demi Moor-ra hasonlít - van benne valami.
2014. dec. 3. 23:30
Jaj, de buta volt Zsu, hogy Vikcsut viszi... annyira tudtam. Pedig Renivel jobb párbajt vívott volna. Szerintem így is visszamegy, de megnyerni úgysem fogja a játékot, úgyhogy kár a strapa.
2014. dec. 3. 22:20
Úristen ez a Maci. Mekkora egy visszataszító ember te Jó Isten. Nem azzal van bajom, hogy túlsúlyos, de ez a megjátszott alvajárós nem tudom milye, hát fullllll gáz!!! Meg ami fejeket vág, ez a lebiggyesztett száj, ránézek és azt gondolom, hogy aztarohadt de egy gusztustalan, visszataszító ember. Kivagyok tőle, oda se nézek, de tényleg nem azért, mert nagy darab vagy túlsúlyos, tényleg nem. Csak nem tudom ilyenkor miért nem néz magába vagy hogy hogy nem veszi észre magát, hogy k*rva gáz amit csinál...
2014. dec. 3. 21:49
Csak nekem tűnt fel,hogy Denis(z) mikor a riportszobában van,Aurélió gesztusait,beszédstílusát akarja utánozni?
2014. dec. 3. 20:31

Kivételesen hozzászólok a témához, pedig megfogadtam, hogy a saját topikomon kivül ( ugye bár ) máshoa nem megyek be. De itt senki nem nézi a VAló Világot, de én nnem tagadom nézem és egyik online újságban irok is róla. Holnap jelenik meg a cikkem : " Pöckös Fanni, a Méhkirálynő" címen.

Ez a lány megérdemelné a Miss Ribi címet.

Véleményem szerint a lányok felhozatal, mist is gyenge. A fiuké viszont most alegjobb. Négy jóképű fickó és egy okos tojás van a villában.

Maci kilóg közülük, nemcsak a méretével, sunyiságával, kétszínűségével. Ezt a szexmániás medvét ha kiismerik, ugyanúgy megutálják mint a nézők nagyrésze.

A legnormálisabb tagnak Robi tűnik. Ha nem szújra el a döntőig mehet.

2014. dec. 3. 20:19

Szerintem Zsunak Renit kellene kihívni, mert figyeljétek meg, ha nem így tesz, akkor Reni egyfolytába azt fogja hangoztatni, hogy azért nem hívta ki, mert félt tőle. Így meg ha kihívja, remélem kinn is hagyja Renit és akkor egy hatalmasat koppan a csaj.

Én vissza szoktam nézni a részeket (a késői kezdés és a hülye reklámok miatt) és az egyik mostanában vetített részben Reni úgy nézett Zsura, hogyha ölni lehetett volna nézéssel, akkor Zsu már nem élne. Véleményem szerint egyébként taktikázik Reni a sírással, azt gondolja, hogy ezzel a nézők megsajnálják, szerintem.

2014. dec. 3. 15:55
Itt buta emberek vannak, és ez nem egy Elmebajnokság. Az meg már mindenkit minősít, hogy mire tudja és nem tudja a választ.
176. ancsika688 (válaszként erre: 175. - Ca6273a8a5)
2014. dec. 3. 15:48

Hát nem:))

A kérdések többségére akkor is illene tudni a választ,és még érettségi sem kell hozzá.Pl.Caesar mondása...

2014. dec. 3. 15:31
Ez a játék nem az Egri-féle Elmebajnokság:)
174. Mazsinka (válaszként erre: 168. - Sorean)
2014. dec. 3. 10:28
Szerintem is visszamenne Vikcsuval szemben is. Ki ez a Vikcsu is már? A gyomrom felfordul tőle. Igaz, hogy csak a mocskos szája van, semmi más, dunsztom sincs, mire veri a nyálát. Tegnap jól leostobázták szerencsétlen Edinát is azzal, hogy csak középiskolája van. A többiek képviselnék az értelmiségi részét a játéknak? Zsu szerint a Veni, vidi, vici angolul van. XD Vicc, vicc...
2014. dec. 3. 09:25
Reni se százas.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook