Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


37287. Miss Angel
2021. ápr. 12. 15:46

A volt legjobb barátnőmmel évek óta megy a csiki-csuki, bármennyiszer is bántott meg, mindig én kezdem a békülést, de mindig ugyanaz lesz a vége, nem törődik velem. Ennek ellenére mindig elfog a nosztalgia és megint békülni próbálok :(


nekem is volt hasonló élményem,mindig megsajnaltam,mert könyörgött,igy szeret úgy szeret,én vagyok a legjobb bnője,csak én törödöm vele,stb stb


süket duma az egész,kutyából nem lesz szalonna,ezt ejteni kell,de gyorsan,tapasztalat!!!!

37286. tumbo2 (válaszként erre: 37280. - Alessandro)
2021. ápr. 12. 15:41
meg csirke farhátat.még jó,hogy szeretem.
37285. Lau_Ra
2021. ápr. 12. 15:33

Nem hiszem, hogy 20-2000 Facebook baráttal boldogabb lehetnék. Nekem csak egy barátom van, aki két utcára lakik tőlem. Nem regisztráltam soha a Face-ra, mert minek. Semmit sem akarok mutogatni, inkább csendesen örülök annak, amim van.


Nem feltétlen mutogatásról szól a fészbuk. Nekem is van, de nem posztolok soha.😄

37284. Amaunet
2021. ápr. 12. 15:27

"A volt legjobb barátnőmmel évek óta megy a csiki-csuki, bármennyiszer is bántott meg, mindig én kezdem a békülést, de mindig ugyanaz lesz a vége, nem törődik velem. Ennek ellenére mindig elfog a nosztalgia és megint békülni próbálok :("


Ennyire szükséged van rá?

37283. Amaunet
2021. ápr. 12. 15:18

"Örülnék ha már ott tartanánk,hogy maszk nélkül utazhatnánk.Kocsi nélkül kirándulni sem lehet ilyenkor!😠"


Arra még várhatsz néhány évig!

Kirándulni miért nem tudsz kocsi nélkül? Kimész a település szélére és előtted a "kirándulóhely".

37282. Amaunet
2021. ápr. 12. 13:31

"Döbbenet, hogy a vallomások fórumban mennyi rosszindulatú és gonosz hozzászólás van.. :("


Jajj, te bárány! Csak így névtelenül?

37281. bozsu55
2021. ápr. 12. 13:20

Ha megkapom a nyugdíjamat....



Ne feledd,akár ma kaptad,vagy majd a postás hozza egy hónap múlva lesz a következő.

37280. Alessandro
2021. ápr. 12. 13:03

"Ha megkapom a nyugdíjamat, néhány napig csak banánt és sós csipszet fogok enni és veszek egy óriási hambit a Mekiben."



Ez igen! Te tudsz ám élni! 😀 🤣

Így mulat egy magyar nyugdíjas. 😕

37279. 5da46c99ae
2021. ápr. 12. 12:47

"Két tündéri kisfiam van, de nagyon szeretnék egy kislányt is. Azt viszont nem tudom, hogy fiú, vagy lány lesz ha szülök még. Csak ezért nem szülnék. Majd ha ténylegesen akarok még 1 babát."


Nekem is az örökbefogadás jutott eszembe.

A legjobb barátnőm szülei fiúra vágytak 3 lány után. Ők is úgy fogadtak örökbe, hatalmas a boldogság azóta is, nem csak a szülők, a "nagylányok" szeme fénye is lett. :)

37278. 5da46c99ae
2021. ápr. 12. 12:40

"Nem hiszem, hogy 20-2000 Facebook baráttal boldogabb lehetnék. Nekem csak egy barátom van, aki két utcára lakik tőlem. Nem regisztráltam soha a Face-ra, mert minek. Semmit sem akarok mutogatni, inkább csendesen örülök annak, amim van."


Semmi baj azzal, ha te nem szeretnéd használni ezt a közösségi oldalt, nyilván anélkül is teljes életet lehet élni. De felesleges róla úgy írni, mintha csak magamutogatásra lehetne használni, mert nem, lehet nagyon értelmes dolgokra is. Ugyanez igaz az internetre úgy általában. :)

37277. mignon11
2021. ápr. 12. 12:19

Krónikus betegségekkel küzdő emberként nem tudom eldönteni, oltassam-e be magam vagy sem. Hetek óta rágódom ezen, és napról napra bizonytalanabb vagyok



Rajtad kívül ugyan ki donthetne a kérdésben. Senki nem tudja rá hogy hat a covid ha elkapja. Lehet meguszod kis tünetekkel vagy tünetmentes módon, vagy belehalsz. Lutri. Ha sok emberrel talalkizol az esély is nagyobb a fertőzésre.


Én úgy gondoltam jobban szeretném ha legalább valami védettséget adna az oltás. Első megvan. Második 11 nap múlva. Egészséges vagyok de nem merem megkockaztatni hogy lélegeztetőre kerülök. Te vagy aki meglépheti amit kell.

37276. michelle.r (válaszként erre: 37274. - Channa*)
2021. ápr. 12. 12:00

Nem kell. De azt írta, nagyon vágyik egy kislányra. Ez az egyetlen biztos módja annak, hogy lánya legyen.


Igen, lehet hogy kivételeznék. Az örökbefogadottal, hogy kompenzáljam azt, ahogyan az életben rajtolnia kellett.


Néhány éve beszéltünk arról, hogy örökbe fogadunk, ha így lesz, majd beszámolok 😉

37275. Channa*
2021. ápr. 12. 09:43

"Hihetetlen, hogy más betegség nem létezik, nem kezelnek csak ez a... Ha mégis "az" a bajod akkor meg úgy néznek rád mint a leprásra! Ha másképp vélekedsz a szuriról már minden vagy csak jó ember nem!"


Hihetetlen, hogy léteznek annyira egyszerű emberek, hogy ezt terjesztik, és el is hiszik.

Vannak más betegségek is, kezelnek más betegséget is, ha veszi az ember a fáradtságot és elmegy az orvoshoz. Az otthon ülős sopánkodást félre lehetne dobni és felnőtt módjára elintézni, a problémákat.


Az oltással kapcsolatban meg az a véleményem, hogy ne oltasson aki nem akar, de akkor ne picsogjon, hogy be van zárva, megkülönböztetik, stb., hiszen igen is, az ilyenek miatt fogunk még évek múlva is itthon ülni.

Az emberek rájöhetnének, hogy nem mindenkit vesznek fel kereskedőnek, gyári melósnak, és azoknak is szükségük lenne a munkára, akik 1 éve otthon ülnek azért, mert sokan képtelenek túllépni az önzőségükön.

37274. Channa* (válaszként erre: 37273. - Michelle.r)
2021. ápr. 12. 09:36

Miért?

Miért kellene örökbe fogadnia egy olyan párnak, ahol van két saját gyerek?


Ezt sosem fogom megérteni.


Én is akartam volna még egy lányt, de saját gyerek mellé el nem tudok képzeli örökbe fogadottat.


Tudom, most ezen fognak sokan prüszkölni, de szerintem ha mindenki magába néz, akkor rájön, hogy kivételezne...

37273. michelle.r
2021. ápr. 12. 09:30

'Két tündéri kisfiam van, de nagyon szeretnék egy kislányt is. Azt viszont nem tudom, hogy fiú, vagy lány lesz ha szülök még. Csak ezért nem szülnék. Majd ha ténylegesen akarok még 1 babát.'


Ez pont az a helyzet, amikor örökbe fogadhatnál. A vágyad tökéletesen teljesülne, és otthont adhatnál egy kislánynak.

37272. Érdekes73
2021. ápr. 12. 00:08

"Ha minden vasárnapot végigbőgök, mert tudom, hogy másnap dolgozni kell menni és ott mi vár rám, akkor talán fel kéne mondanom. 😔 Attól félek, hogy vajon találok jobb helyet?"

-------------

Sok car helyen voltam már de egyik miatt se bőgtem vasárnap :) Szerintem ha ilyen vacak a helyzet keress másikat. Viszont ha te vagy túl érzékeny akkor meg ezen kéne dolgozni...

37271. timycat (válaszként erre: 37270. - Michelle.r)
2021. ápr. 11. 22:59
A sziámi a macskákon belül külön kategória. Csodás kis lények, okosak, játékosak, beszédesek.
37270. michelle.r (válaszként erre: 37253. - Timycat)
2021. ápr. 11. 22:07

Jól emlékszel. És azóta sem szokott le róla, hogy azt képzelje, ő az össze kutya főnöke a parkban, mérettől függetlenül.


Ó, most kapom az ízelítőt a macskákból is. A húgoméknak három sziámija van. Az egyik addig bököd a mancsával, közben nyávog, amíg nem kezded simizni. Kifejezetten nem vagyok macskafan, de ezt egyszer ellopom 🙃

37269. vivo44 (válaszként erre: 37266. - Michelle.r)
2021. ápr. 11. 21:53

Mondhatnám, hogy "A részletek kidolgozás alatt":D:D

De hogy érdemben válaszoljak: Nem. Onnantól természetesen nem kellene 5 évig TB-t fizetni. De nem ezen volt a hangsúly, sőt még nem is az a baj, hogy nem szeretne oltást!

Hanem inkább az, hogy regisztrált az oltásra nyomás hatására, miközben nagyon sokan az országban remegve várják az oltást, akik hisznek, nem tartanak, stb. Így ha a vallomás íróját behívják oltásra és azt visszautasítja, addig megkaphatná az, aki alig várja.

Ha valamit nem szeretnék, akkor nem is jelentkezek (ha ennyire elhatárolódik), ez inkább a vacilálást mutatja, csak furcsán kifejezve.

37268. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:48

"Tegnap megint voltam szoliban és már kicsit látszik! Juhú!"


Majd az is látszik, ha hozzászoksz! Szép ráncos leszel, ami visszafordíthatatlan!

37267. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:46

"Krónikus betegségekkel küzdő emberként nem tudom eldönteni, oltassam-e be magam vagy sem. Hetek óta rágódom ezen, és napról napra bizonytalanabb vagyok."


Segítek! A szervezet képes az öngyógyításra!

37266. michelle.r (válaszként erre: 37212. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 21:46
Ezzel egyidőben ugye visszaadnád neki az összes befizetett TB-jét?
37265. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:46

"De csak erőszakkal tudják nekem beadni azt az oltást!"


Erőszakkal semmit nem adhatnak be, mert annak következménye van! 😡

37264. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:44

"Ha minden vasárnapot végigbőgök, mert tudom, hogy másnap dolgozni kell menni és ott mi vár rám, akkor talán fel kéne mondanom. 😔 Attól félek, hogy vajon találok jobb helyet?"


A mellékelt ábra is jól bizonyítja hogy "REMEK" munkahelyed van!

Félelem? Akkor marad a "REMEK" munkahely!

37263. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:43

"Még tizenhárom nap és együtt leszünk😍. Tüp türü rüp tüp, annyira várom, hogy az idő mintha megállt volna."


Azt ugyan honnan tudnád mi lesz akár a holnapi nap?

Várj! Kitalálom! Időutazó?? 😀

37262. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:42

"Ha elkezd fájni a fejem, nem várok, azonnal veszek be gyógyszert."


Okos kutya!

Víz, levegő esetleg?

37261. 32304c7a9f
2021. ápr. 11. 21:41

"Hiányzik ölelése és az érintése😭"


Öleld magad addig!

37260. Epresturmix (válaszként erre: 37259. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 21:08

Sajnálom! 😢

Nem tudom mi lesz! Vagyis sejtem! Kb jövőre is itt fogunk tartani! Ez a megérzésem!


Holnap szerencsét próbálunk reggel a gyógyszerrel. 😎

37259. vivo44 (válaszként erre: 37258. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 20:59

Tudom, ismerős. Március 1 óta várjuk, hogy elérhető legyen egy gyógyszer, helyettesíteni nem lehet, mert a szakorvosi javaslat csak arra szól.Szakorvos pedig 400km-re. Csakhogy országos készlethiány.

Hát ez van, vagy mentő, vagy lesz gyógyszer. Igazi orosz rulett.

37258. Epresturmix (válaszként erre: 37252. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 20:55
Igen. Adimet volt neki kiírva, 3 hónapra. Nem vártuk meg teljesen a végét. Kettőt szed naponta belőle, így kiszámoltuk, hogy meddig lesz elég. Azzal nem számoltunk, hogy nem jutunk hozzá mostanában. Most merckformilt szed (előtte ezt szedte) amíg nem lesz másik. Nem akartuk, hogy rosszul legyen valahol. Munkahelyen vagy vezetés közben. Remèlem nem ártunk vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook