Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2026. január 11. 12:22
Várom, hogy túl essek az abortuszomon, amit saját felelősségemre kértem...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6737

2026. január 10. 17:14
Utálom a szülinapomat.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9712

2026. január 10. 10:00
Ez az év sem jobb eddig, mint a többi :( remélem lesz jobb..

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9414

2026. január 9. 07:32
Hócipőm tele már a sok kamuval. Már lassan semmit, senkinek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10711

2026. január 8. 18:00
Olyan jó emberek vesznek körül, csak én vagyok ilyen elrontott.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8620

2026. január 8. 13:08
Eltört egy régi karácsonyfadísz. Fáj a szívem érte, ha látnék vásárban, csoportban ugyanilyet megvenném, de a párom szerint hagyjam, az már nem ugyanaz...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1039

2026. január 8. 04:20
Játsszam el a felelősségteljes komoly felnőttet, amikor a többség egy felelőtlen óvodás szintjén mozog! 🤔 Bár a gyerekeket nem bántanám, inkább amőbát👾 mondanék! Egy vicc az egész! Nevetnem, vagy inkább sírnom kell! 😃😭

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4162

2026. január 7. 18:31
Még mindig van a karácsonyi sütikből.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10019

2026. január 7. 09:03
B oldal forog. Ha ilyen volt az A, akkor ez milyen lesz? Remélem ez nem törvény, bár többnyire idősebbeknek több a bajuk, főleg az egészségükkel.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

898

2026. január 6. 23:58
2026?! 😱 Fú, de bazi idős vagyok, de így is szeretem azt, aki vagyok! 🪵💗

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9515

2026. január 6. 23:16
Azt mondja nekem: megint sörözöl? Kérdezem: ezt miért kérded? Erre ő: -sűrűbben jársz mosdóba férfi létedre, mint én terhes nőként. Gondoltam: téged se hívlak meg többet vendégségbe.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3064

2026. január 6. 21:21
Kinőttem a hóból. Számomra az, hogy szép, nem kompenzálja, hogy hideg és csúszós.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8318

2026. január 6. 21:06
Jól esett a hólapátolás, még a szomszéd elől is eltoltam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

966

2026. január 6. 20:49
Állatorvosi sorozatot nem merem nézni, pedig az összes kórházsorozatot láttam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

808

2026. január 6. 18:56
Annyira jó volt mezítláb sétálni a hóban. Közben úgy éreztem, egy borotvával épp amputálják bokánál. De most, jól átdörzsölve, puha zokniban, a fotelben ücsörögve, teázva úgy érzem magam, mint aki meghódította az Alpok legmagasabb ormait.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6720

2026. január 6. 12:27
Félek az ismeretlentől. Talán jobb lenne, mint a langyos kaki, de ezt ki tudhatja.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

856

2026. január 6. 07:06
Le akarom tenni a jogosítványt motorcsónakra.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

897

2026. január 5. 23:48
Nagyon hiányzik egy hozzám kompatibilis, feltétel nélküli szerető! Ahol nincsenek elvárások, nincsenek szemrehányások, csak szeretünk és szeretkezünk! 🔥♂️♀️💞🔥 (Túl sokáig voltam hidegben, megkérgesedve, egyedül!😪)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7323

2026. január 5. 19:30
Végre itt a várva várt havazás a héten. Jó látni gyerekeket szánkózni!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8414

2026. január 5. 17:09
Nagyon sajnálom! De lesz ez még így sem!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6720

2026. január 5. 10:53
Meghalt egy rokonunk, 20 éve nem láttam, a szüleimmel már nem tartották a kapcsolatot, messze laktak. Sajnálom azért és gyerekkori emlékek előjöttek most...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

915

2026. január 5. 09:39
Nem vagyok büszke arra a személyre, akit mindenki csodál, mert ismerem azokat a részeket, amiket nem látnak.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7819

2026. január 4. 14:46
Közel 25 kg súlyfelesleggel rendelkezem, de a férfiak így is megfordulnak utánam. Ha nincs súlyfeleslegem bomlanak. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8029

2026. január 4. 13:42
54 évesen tegnap meghalt Craig, a kenyai Nemzeti Park elefántja. Ma hallottam róla először, de úgy megsirattam, hogy meglepődtem magamon. :(

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

988

2026. január 4. 13:32
Nem voltam elég neki :(
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8714

2026. január 4. 09:21
Még mindig szerelmes vagyok belé.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8713

2026. január 4. 05:40
Dolgozok, mindent megcsinálok itthon is, de szeretek lustálkodni is.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1067

2026. január 4. 01:11
Nem vágyom gyerekre, egyszerűen sosem éreztem, de a családomban mindenki rám erőltetné...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10211

2026. január 4. 00:12
December 22. óta élvezem az édes semmittevést.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

919

2026. január 3. 19:49
Ma majdnem semmit nem csináltam. Nagyon szomorú vagyok. Remélem holnap már könnyebb lesz a lelkem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

796

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook