Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudja, hogy van-e olyan ápoló szolgálat, ami akár naponta többször is kijön ellátni beteget? fórum

Valaki tudja, hogy van-e olyan ápoló szolgálat, ami akár naponta többször is kijön ellátni beteget? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
101. Bártfai Andrea (válaszként erre: 100. - Wanda8)
2011. jún. 27. 07:16
Aranyos vagy! Köszönjük!
100. wanda8 (válaszként erre: 99. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 26. 20:48

Isten éltesse Laci papát!:-)Biztos fincsi volt a torta,ma egész nap én is valamiféle tortára vágytam...

Ma csak sétáltunk a fiúkkal,mert fújt a szél is,hol hideg volt hol meg nagyon meleg...

Nálunk jövő szombaton lesz Dodónak a 3 szülinapja,aznap tartjuk is...már vettem nekik egy társasjátékot és kap tortát is,ha lesz erőm akkor sütök neki egyet saját magam..

Aludjatok jól!!!!

99. Bártfai Andrea (válaszként erre: 98. - Wanda8)
2011. jún. 26. 18:02

Akkor a kis hercegnőnek is lesznek jó keresztszülei!

A vasárnapom jól telt, holnap lesz Laci papa 72 éves (László napon!), ma ünnepeltük. Tegnap vettem egy hatalmas fekete erdő tortát, nagyon finom volt az ünnepi ebéd után. Csak hárman voltunk a lányommal. Lehet, hogy az unokám hét végén hazajön, feltéve, ha megtartják a Balaton-átúszást, - bár a repülőjegyet már meg kéne vennie.

Ti voltatok valahol a srácokkal, ebben a hülye időben? Hol süt a nap, hol hideg van, a szél állandóan fúj! Fujjjjj!

98. wanda8 (válaszként erre: 97. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 26. 17:41

Mind e két fiúnk meg van keresztelve,az unokatestvéreim lettek a keresztapák,mert mind ketten egyedülállók,de jó keresztszülők,mert bár messze laknak de soha nem telik el születésnap vagy ünnep hogy ne hoznának vagy küldenének valamit nekik.És ha itt vannak nagyon jól megtalálják velük a közös hangot!SZóval úgy gondolom mind kettőjük jó választás volt!

Hogy telt a vasárnapotok?

97. Bártfai Andrea (válaszként erre: 96. - Wanda8)
2011. jún. 25. 21:14
Egyedülállóból is lehet jó keresztszülő, - vagy nem? Mindenesetre, ha meg akarjátok kereszteltetni őket, fiatalt válasszatok, s főleg olyant, aki foglalkozik is velük, igazi keresztszülő módjára. A lányomnak vannak keresztszülei, de életében egy tábla csokit nem kapott tőlük és nem is vitték sehova. Hát ilyent ne válassz, akkor inkább ne legyen!
96. wanda8 (válaszként erre: 95. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 25. 19:02
Köszönöm!Nagyon kedves vagy!És örülnék ha a keresztmamája lennék,a fiaimnak úgy sincs keresztmamája,mert az unokatestvéreim egyedülállók még....
95. Bártfai Andrea (válaszként erre: 94. - Wanda8)
2011. jún. 25. 07:12
Szívből drukkolok Nektek! Ha fiatal lennék, jelentkeznék keresztmamának!
94. wanda8 (válaszként erre: 93. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 24. 21:14
Tudom!És nem adjuk fel,igazából most sem terveztük,csak kicsit beleéltem magam....de majd teszünk róla hogy jöjjön a hercegnő....
2011. jún. 24. 19:53
Nyugi, fiatalok vagytok, - ne adjátok fel!
92. wanda8 (válaszként erre: 91. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 23. 19:54
Szia!sajnos most nem jön a hercegnő...megbetegedtem.:-(((((
2011. jún. 23. 19:44

Óóóóó! Nagyon jó, igazán örülök! Bárcsak teljesülne a vágyad (és persze, akit kívántam Nektek!)

Én is várom Veled együtt a kis hercegnőt!

90. wanda8 (válaszként erre: 89. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 18. 20:38

Szia!Sajnos igazad van,és nagyon drága egy temetés valóban és kedves hogy így is gondoltok a másikra,nem akartok gondot okozni a másiknak....

A gólya azért lepett meg,mert olyan mintha belém látnál!?Kb egy hete késik a menstruációm,még nem mertem tesztet sem csinálni,és a vágyunk valóban egy kis hercegnő lenne....szóval ezért lepődtem meg...egyáltalán nem zavar!Szép estét!

89. Bártfai Andrea (válaszként erre: 88. - Wanda8)
2011. jún. 18. 18:10

Mi nem akarunk "rendes" temetést, se papot, se búcsúztatót. Amikor beszórja az életben maradt a másik hamvát, biztos ott lesz a család és a baráti kör. Nem akarunk gondot okozni a másiknak anyagilag, - a Dunába utána úszik a másikunk is, és a tengerben találkozunk!

A gólyát azért küldtem, mert álmodtam egy kis hercegnőt a két királyfi mellé! De ha Téged zavar, nem küldök többet!

Puszillak!

88. wanda8 (válaszként erre: 87. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 18. 14:20

Szia!

Begóniát tettünk rá,remélem meg is marad...nem tetszik meg senkinek...

A sírkőre nálunk is ráférne a tisztítás,de most épp elég volt a temetés,egyébként nekünk is rengeteget kellett telefonálgatni,hogy tegyék vissza.Jól le is szúrtak,hogy sok a munkájuk ne legyünk türelmetlenek!Jaj itt is az öreg nénik mondogatták,hogy hogy néz ki az a sír...:-((((

Akkor ti nem is akartok rendes temetést?

Egyébként miért küldtél nekem gólyás hangulatjelet???

Szép napot!!!Vigyázzatok egymásra!!!

87. Bártfai Andrea (válaszként erre: 86. - Wanda8)
2011. jún. 18. 10:37

Gratulálok! Szépen, egészségesen, családcentrikusan éltek!

Ha nálatok nem lopják el, a begóniát ajánlom a Papa sírjára. Egy nagyobb olcsó, vízzel telt műanyag edénybe állítsd bele a cserepet. Mi levágjuk a nagy desztillált vizes palackot, csak 20 cm-es peremet hagyunk, és abba rakjuk. Sajnos egy óra múlva csak azt találják a gyerekeink a síron.

Mi a Papa halála után több, mint fél évig könyörögtünk, hogy rakják vissza a sírkövet, pedig ki volt fizetve! Az öregasszonyoktól meg jöttek a telefonok, hogy szégyellje magát a családunk. A sírkő feljavítására is több tízezret költöttünk, de már 3 év alatt az is lekopott...

Mi a férjemmel hamvasztást kérünk (amelyikünk életben marad, teljesíti, hogy a Dunába szórja az eltávozót, - és utána dob egy szál virágot). És ahányszor a Duna felé van dolga, szintén megemlékezik egy szállal...

86. wanda8 (válaszként erre: 85. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 16. 11:58

SZia!

Mind a két fiam jár focira és a mellett rendszeresen járunk biciklizni is!Nagyon élvezik!Amúgy is imádnak a szabadban lenni,mozogni...

....ma végre helyre tették a papa sírján a beton lapot!!Már többször kellett nekik telefonálni mire megcsinálták!!De kész!Szeretnék vinni rá valamilyen cserepes virágot....jó lenne ha nem lopnák el...

Szép napot nektek!!!

85. Bártfai Andrea (válaszként erre: 84. - Wanda8)
2011. jún. 15. 22:26

Persze hogy úgy neveld őket, hogy védjék meg magukat! Ha kapnak egy fülest, adjanak helyette kettőt!!! Nevelj belőlük sportembert. Nálunk mind a három sportol. De nem is elhízott tohonya egyik sem, - hál Istennek!

Én is még mindig részt veszek evezős túrákon, amiket a baráti körünkben lévő fiatalabbak szerveznek, - velük tartunk a férjemmel. Jó buli!

84. wanda8 (válaszként erre: 83. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 15. 12:42

Remélem én is,hogy jó emberek lesznek a fiaimból!

Hát sajnos elég sok olyan ember van,aki nem tartja tiszteletben a mások tulajdonát.Ezért mondom ,hogy én hiába nevelem a gyerekemet tiszteséges embernek,ha azt látja más nem így éri el a célját.

Pl.:óvoda...én mindig azt mondtam a fiaimnak,hogy ne verekedjenek mert az erőszak semmire sem megoldás...állandóan löködték,ütögették őket,sőt volt hogy megharapták...ekkor azt mondtam a fiaimnak,hogy soha ne üssün először de ha kell védje meg magát...szóval nehéz eldönteni hogyan is neveljem a gyerekeim...

2011. jún. 15. 05:50

A Te fiaid szeretetben nőnek fel, mert Te szeretetet sugárzol, - mint ahogy a Papa szeretete is életed végéig kísér! Akik ilyen környezetben nőnek fel, azokból jó, kedves, családcentrikus felnőttek lesznek! Ne aggódj!

Már csak 100 forintos csokrot vittem ki, de azt is ellopták. Tavaly a ridikülömet, sajnos épp uszodából mentem a temetőbe és benne volt az arany láncom kis szívvel. Újra kellett igazolványokat csináltatnom. Mire nagy utánjárással megszereztem, bedobta a postaládámba, - megtartva a ridikült és gazdag tartalmát. A pénz már nem is érdekelt... csak az Édesanyámtól kapott kis szíves lánc. Remélem, beteljesült már, amit kívántam a tolvajnak!

82. wanda8 (válaszként erre: 81. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 14. 21:54
Hihetetlen milyen emberek vannak!Még a temetőből is képesek lopni....komolyan nem tudom hova halad eza világ...mi lesz mire a fiaim felnőttek lesznek...már most félek milyen felnőttek lesznek....remélem és bízok abban hogy jó emberek lesznek...
81. Bártfai Andrea (válaszként erre: 80. - Wanda8)
2011. jún. 14. 17:03
Az unokahúgomról még a szép márvány sírkövet is ellopták, amit a fia kölcsönökből állított fel édesanyjának. Na látod, Szívem, rengetegen vannak, akiknek nem engedtem volna, hogy megszülessenek. Mi szombatonként megyünk a temetőbe, a lányomék másnap, de már nincs ott a virágunk... Remélem, hogy aki ellopja és eladja, gyógyszertárra költi...
80. wanda8 (válaszként erre: 79. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 14. 15:08
igen mennyivel másabb lenne ez a világ...nálunk nem lopják el a virágot,persze itt is előfordult már..
2011. jún. 14. 06:56
Nem tudom Kicsim, hogy miért van ez így... csak annyit, hogy helyet kell adni a következő generációknak, különben nem férnének el a Földön. Nem tehetünk semmit, de szeretteink ott élnek a szívünkben örökké. És hiába viszek a sírjukra virágot, ellopják! Nem ártana, ha tényleg lenne Isten és valóban büntetné a gonosztevőket és eltüntetné őket a Föld színéről!!!! Látod Drágám, akkor lenne hely! Bárcsak így lett volna megalkotva minden: Na, de nem én csináltam...
78. wanda8 (válaszként erre: 77. - Bártfai Andrea)
2011. jún. 13. 21:05

Igazad van!én sem értem azokat akik nem látogatják a nagyszüleiket!

épp ma akadtam egy dalra,az a címe,hogy emlékezés szeretteinkre,tulajdonkép búcsúdal.....percekig sírtam...egyszerűen nem tudom felfogni hogy ott van a föld alatt....

Miért van ez így???Tudja az agyam,de nem tudom elfogadni!!Még egy fél éve kint botorkált a kertbe,vittem neki a sütit,mert mindegy volt milyen süti csak valamilyen legyen,mert annyira szerette,meg a csokit is....valamelyik nap mikor pakoltam a szekrényt és csokik akadtak a kezembe arra gondoltam Ő biztosan megenné....mert imádta az édességet...De már nem vihetek neki...csak virágot vihetek a sírjára....:-((((

Mikor jön el az az idő,hogy eltudom engedni Őt???Miért kell meghalniuk a hozzánk közel állóknak???Miért???

77. Bártfai Andrea (válaszként erre: 76. - Wanda8)
2011. jún. 4. 20:13

Nagyon nagy tudású, több nyelvet beszélő, csodálatos nagyapám volt, - sajnos csak 9 éves koromig élvezhettem a társaságát. Ő szerettette meg velem a számtant, amit nagyon utáltam. Neki köszönhetem, hogy a gimiben szedtem az ötösöket matekból.

Nem is értem azokat, akik nem látogatják a nagyszüleiket!!!

76. wanda8 (válaszként erre: 75. - Bártfai Andrea)
2011. máj. 29. 19:12
Sajnos tudom,hogy sok idős ember magányos,pedig van családja.Én így nőttem fel,és mindig tiszteltem az időseket,hiszen például az én esetemben nekik köszönhetem hogy volt hol felnőnöm,és imádtam mikor papa régi történeteket mesélt....sok mindent köszönhetünk az előttünk lévő generációknak...és ezt sokan elfelejtik ez a baj.....:-(((((
75. Bártfai Andrea (válaszként erre: 74. - Wanda8)
2011. máj. 29. 18:34

Nem mindenki érez így, Kicsim! Sok idős ember panaszkodik. Pont valamelyik nap panaszkodott egy idős hölgy, hogy 4 éve nem látta a fiát és 6 éve az unokáját, pedig övék lett kicsinyke vagyona, szép háza...

Nemrég egy 10 unokás nagymama mesélte nevetve, hogy az egyik unokája át szokott kiabálni a szomszédból: "Mi van, nagyi, nyírod a füvet?" De nem megy segíteni, még át sem látogat...

Pedig úgy, ahogy mondod, - természetes lenne! Az én lányom ma is itt volt, és az unokám első útja hozzánk vezet, ha haza látogat.

74. wanda8 (válaszként erre: 73. - Bártfai Andrea)
2011. máj. 29. 18:15
Köszi!De szerintem más is így érez a nagyszülei iránt,hisz ez lenne a természetes....
73. Bártfai Andrea (válaszként erre: 72. - Wanda8)
2011. máj. 29. 18:02
Nagyon aranyos lány vagy! Igaz, Papa már nem látja, de jól tudta ezt, míg élt! Éljen örökké szívecskédben!
72. wanda8
2011. máj. 25. 20:27

Nagypapám emlékére


Nagyapám szemében a néma búcsú, Eljött az utolsó óra a végső búcsúzás. Már látom a halált, itt van közel hozzá és hozzám. Küzdök, harcolok ellene de értelmetlenül. Itt van, megfogja csontos két kezével Nagyapám hideg kis kezét. Hívja és nagyapám megy, muszáj mennie Én nem tarthatom vissza Őt. Sírok, toporzékolok és űzöm a halált, nem akarom engedni nagyapám Neki itt a helye velem, hogy apám helyett, apám legyen. Szeressen! És Én? Én imádjam Őt, gondozzam, velem legyen. ...de sajnos a halál erősebb nálam, Én vézna két karomnál erősebb csontos két keze. Így elvitte Őt a nagyapát és helyette hagyta a fájó magány...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook