Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudja, hogy van-e olyan ápoló szolgálat, ami akár naponta többször is kijön ellátni beteget? fórum

Valaki tudja, hogy van-e olyan ápoló szolgálat, ami akár naponta többször is kijön ellátni beteget? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
11. c130f7eb3b (válaszként erre: 8. - Gne2)
2011. márc. 25. 21:52
Tatabányáról kijárnak a környékbeli falvakba, ez biztos. A szomszédasszonyom is ők ápolták.
10. bbrigitta. (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2011. márc. 25. 21:51
Szia Wanda,napi 1órát szoktak 1betegre szánni ingyenesen.Bevásárolnak takarítanak,de csak hétköznap.Nem tudom hogy a Papa milyen állapotban van,tud e járni,enni egyedül,ha ápolásra szorul ,fürdetni kell etetni meg egyebek akkor vagy fogattok mellé gondozót de ez persze pénz kérdése ,a másik megoldás a szociálisotthon ,ha felügyeletet és ápolást igényel,a korházban ha igénylitek azt hogy szocsiállisotthonba kerűljön csak szólni kell az orvosnak aki kezeli.A szociba 65ezer havonta az ellátás de ez változó,anyukám ápolónő és ő monta.
9. c130f7eb3b (válaszként erre: 7. - C130f7eb3b)
2011. márc. 25. 21:51
Bocs, most nézem a neten, hogy a központja Tatabánya. Sok info van fönn, érdemes átbogarászni.
8. gne2 (válaszként erre: 7. - C130f7eb3b)
2011. márc. 25. 21:50
A Hospice nem jó, mert csak a fővárosban, és néhány nagyobb városban vállalnak gondozást.
7. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2011. márc. 25. 21:47
Hospice Szeretetszolgálat. A kórházakban tudsz utána érdeklődni. Ott felvilágosítást és telefonszámot is tudnak adni.
6. gne2
2011. márc. 25. 21:46

Az idősek otthona nem ilyen betegeknek való - szerintem.


DE: Elvileg minden településen kell lennie szociális ellátó központnak, ahol az ilyen idős embereket segítik, szükség esetén ápolják, gondozzák. Ez ingyenes, de úgy tudom, hogy csak napi egyszeri gondozást szoktak vállalni. (Éppen ma beszélgettem az egyik ismerősömmel, ilyen hálózatnál dolgozik, csak magáncégnél, és ők is ingyenesen gondoznak mindenkit, nekik az állam fizet.)


Nincs senki a családban, aki esetleg fel tudná vállalni a gondozását ezen kívül? (Nyugdíjas, munkanélküli, stb.) Mégis csak veletek lenne, tudjátok, hogy jó helyen, nem bántják, figyeltek rá. Olyan sok időt már nem fog veletek tölteni szegény, legyen addig is emberi körülmények között... :(

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Wanda8)
2011. márc. 25. 21:45
Én is úgy tudom, délelőtt napi 2 max. 4 órát tartózkodnak a rászorulónál.
4. wanda8 (válaszként erre: 3. - T.Ili)
2011. márc. 25. 21:43
köszi,megkérdeztem,de ők csak egyszer jönnek ki,legalábbis nálunk.
3. t.Ili (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2011. márc. 25. 21:38

Nálunk a faluban van ehhez hasonló.

Ilyen házi betegápoló szolgálat.Érdeklődj a polgármesteri hivatalban.

2011. márc. 25. 21:31

Papa sajnos az éjszaka kórházba került.Ott nem maradhat olyan körülmények között,szörnyű!!!!:-(((((

Viszont mi nem tudjuk szakszerűen ellátni.Olyan szolgálatot keresek akik naponta legalább 3szor ellátnák.

Vagy még idősek otthona is eszembe jutott,ahol rendes körülmények vannak,csak nem tudom hogyan lehet bekerülni és milyen árak amiket kérnek?

Bármi érdekel csak kikerüljön a kórházból!!!

2011. márc. 25. 21:28
Valaki tudja, hogy van e olyan ápoló szolgálat ami akár naponta töbször si kijön ellátni beteget?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook