Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki fórumozik Ócsáról? fórum

Valaki fórumozik Ócsáról? (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 5. 14:15
Nem tartom kizártnak :) Mondjuk most sokat vagyok itthon a baba miatt de ugye ahogy mondani szokás, az élet csupa meglepetés és csak úgy spontán olyan emberekkel futok össze olykor, hogy néha én magam is meglepődök :))))
2012. ápr. 3. 13:03
Köszönöm szépen! Még az is lehet h találkozunk majd igaz?:-))
2012. ápr. 2. 13:32
Szia! Vannak programok csak szerintem kevés! Mindenképpen kell autó ha valaki itt helyben akar vásárolni, postára menni, dolgokat intézni mert sok az autó és a nagy "dögök" ezért a bringa már veszélyes lett az utóbbi években. Gyalogosan menni mindenfelé mindent intézni, pedig nagyon sok idő mert minden fontosabb létesítményt (spar, orvosi, posta, bankok) majdnem a város szélére építettek pár évvel ezelőtt! Amúgy tényleg nyugalom van ha nem főút mellett laksz és remélem minden pozitívum meg fog maradni! :)
2012. márc. 28. 06:20
Ahogy olvastam van néptánc és a faluházban is jó programok szoktak lenni. A férjem már pár éve ott dolgozik most meg épül szépen lassan a házunk. én nagyon szeretem Ócsát. csend van és igen. a szomszédok nagyon kedvesek. odafigyelnek a házunkra már most a kutyánkat etetik:-) az őzek meg bejárnak a kertünkbe. nekem nagyon nagyon nyugalmas érzés ott lenni.
10. Tóthné Audrey (válaszként erre: 8. - H.Gyopár)
2012. márc. 27. 14:34
Mivel sokan költöztek ide az utóbbi időben kicsit "felhígult" a megszokott közösség de nem vészesen. Ha beszerzel egy kutyát az nem baj, amúgy a közbiztonság tűrhető, mert vannak rosszabb városok is (pl. monor, pilis), amúgy orvos összvissz 3 db. van a városban, ezek közül egy túlterhelt (sok öreg tartozik hozzá), egy (!) gyerekorvos van, 2-3 nagyobbacska bolt, a lakosok átlagosak és általában a szomszédok jóban vannak egymással. Szórakozási lehetsőség szerintem is zéró, a gyerekeknek, fiataloknak alig van valami elfoglaltság, két ovi van és mindkettő csurig tele, bölcsi nincs, ha ingázni akarsz Ócsa és Bp. közt akkor kocsival tedd, igaz drágább de jobban jársz! Nagyjából ennyi :) Minden új jófej és szorgos, belevaló városlakónak örülünk :)
9. katie_rose (válaszként erre: 8. - H.Gyopár)
2012. márc. 26. 20:38
Már város! :) Bevásárlás, orvosi ellátás szempontjából szerintem egész jó. A közösség is szuper ha te is nyitott vagy. Persze vannak pletykák, de hol nincsenek? :) Ami nem túl jó az a vonat közlekedés, illetve,hogy nincs szórakozási lehetőség sem gyereknek, sem felnőttnek. :/
8. H.Gyopár (válaszként erre: 7. - Katie_rose)
2012. márc. 26. 20:29
Köszönöm a válaszokat! És milyen a falu? Közösség?
7. katie_rose (válaszként erre: 1. - H.Gyopár)
2012. márc. 26. 19:42

Szia! Én ócsai vagyok! bár fél éve Budapesten élek,de minden hétvégén haza utazok a szüleimhez! :)

A közlekedés miatt ne aggódj. A fontos az,hogy a vonatot felejtsd el! A busz az nagyjáblól rendben van! :)

6. Tóthné Audrey (válaszként erre: 1. - H.Gyopár)
2012. márc. 26. 18:19
Ócsára költözöl? Akkor szerezz be egy jó autót, ha el akarsz jutni valahová mert a vonat és busz közlekedés csapnivalóan szar :)
5. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2012. márc. 26. 17:52
Én is..:))
4. loch ness (válaszként erre: 3. - H.Gyopár)
2012. márc. 26. 17:46
Az nem lett volna mulatságos... Sok szerencsét az ismerkedéshez!
2012. márc. 26. 17:43
:-)szerencsére nem:-))
2012. márc. 26. 17:41
Úgy olvastam hirtelen, hogy valaki ócsárol téged :)
2012. márc. 26. 17:39

Szervusztok!


Reménykedem hátha valakivel megismerkedhetem mielőtt oda költözöm...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook