Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vákuumtréning - a siker kulcsa fórum

Vákuumtréning - a siker kulcsa (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vákuumtréning - a siker kulcsa

2007. márc. 2. 11:31

Sziasztok!

Azt hiszem ezek a drága módszerek azért tudnak (hatékonyan vagy inkább kevésbbé hatékonyan) életben maradni, mert az emberek általában a könnyebb végét akarják megfogni a dolgoknak. A fogyásnak is. De nekem az a tapasztalatom, hogy olyan módszert, ami erőfeszítés nélküli fogyást eredményez még nem találtak ki. Ha olyan egyszerű lenne a dolog, hogy 10 vagy akár valahány alkalommal elmegyek egyet "kerékpározni", nem szaladgálna ennyi túlsúlyos ember a világban.

5. skorpio.74 (válaszként erre: 4. - Zupo)
2007. febr. 27. 11:12
Sziasztok! Zupo ebben én is igazat adok neked. Én kipróbáltam a nyirokmasszázst, az nagyon jó volt a bőrömre, és a salakanyag ürítésre. Után a egy hét szünetre én is a hypoxit, hiába diétáztam, és mozogtam, a bőröm csodálatos lett, de nem ért semmit az egész. A fogyásom nekem is a stressztől kezdődött, és utána kezdtem a 90 napossal...és még sorolhatnám. De a stressztől fogyni nem egészséges. később lesz negatív hatása. én már tapasztalom. sajnos. Pedig még nem vagyok 35 sem. És szerintem tényleg a mesterséges fogyi helyett a kondi vagy uszodabérlet sokkal jobb.
4. zupo
2007. febr. 27. 09:19

Szia Menyó!


Tudod ez úgy van, hogy, ha valami nem sikerül, amire sokat költöttél ( különféle kúrák), akkor megmagyarázzák, hogy miért nem sikerült. Többnyire Te vagy a hibás, mert ilyen-olyan előírást nem tartottál be. Olyanról még nem hallottam, hogy valaki, aki különféle drága fogyókúrás módszert alkalmaz, elismerte volna, hogy valójában nem használ semmit. VAgy csak minimális a változás, nem olyan jelentős, mint a reklámokban van.

Egyébként szerintem a stressztől inkább fogyni lehet.

A Hypoxira visszatérve , én úgy gondolom, hogy sok múlik azon is, hogy aki beállítja gépedet ( vákum erőssége, ideje ), az mennyire hozzáértő.

Elolvastam a hypoxi hivatalos ismertetőjét és abban az volt leírva, hogy nagyon alapos feltérképezést igényel minden egyes ember és a kúra közben is folymatosan figyelni kell, hogy a kívánt hatás létrejön-e, ha nem módosítani kell a beállításokon.

Nálam ez úgy nézett ki, hogy feltettek kb. 3-4 kérdést ( vérnyomás, visszér ) aztán ennyi.

Kúra közben sem mért senki, nem kérdezték, mit érzek,van-e javulás, stb.

Szóval vannak szalonok, akik nem igazán segíteni akarnak, csak az a lényeg, hogy kifizesd nekik azt a nem kevés pénzt. Persze azt előre nem lehet tudni,hogy milyen helyre mész be.

Én mindenesetre megbántam, hogy kidobtam erre 35 ezer Ft-ot. HA ezt mondjuk egy ( több!!!!) tornabérletre költöttem volna, nagyobb eredményt értem volna el.

2007. febr. 26. 11:59

Sziasztok!

Nekem az első kúra nagyon hatásos volt 8,5 cm ment le a hasamból és a többi terület is beindult, sőt kilót is adtam le. Sajnos ezeket visszaszedtem. Kb. egy éve befizettem megint egy kúrára és semmi, de semmi változást nem idézett elő!! Betartottam én az étkezési javaslatokat, ittam a sok folyadékot is és mégsem. Értetlenül álltak a szalon dolgozói is az "eredményem" előtt. Kérdezgették, hogy betartom-e az előírásokat mondtam hogy igen, erre az volt a magyarázat stresszes vagyok! Hajszolom magam, ezért a szervezetem nem engedi el a felesleget.

Való igaz nagyon pörgős, sok munkával teli időszak volt, de tényleg ez lenne az eredménytelenség kulcsa?

Akkor aki stresszes, dolgozik sokat az nem fogyhat??

2. zupo
2007. febr. 9. 09:27

Sziasztok!


Én most csináltam végig egy 11+1 alkalomból álló hypoxi- kúrát. Narancsbőr ellen tényleg jó, szebb lett a bőröm. De azért túl sokat ne várjatok tőle.

Talán 1-2 cm körfogat csökkenést értem el combon és fenéken, de a súlyom egy grammal sem lett kevesebb.

1. Hoxa
2007. febr. 8. 21:12
Ezt a fantasztikus, új módszert a kilencvenes évek elején fejlesztették ki a sportorvoslás tapasztalatai alapján. Az eljárás során a vákuum jótékony hatását ötvözik a kerékpározással. Míg a kerékpárhasználat önmagában csak az izomzatot erősíti, s fokozza az anyagcserét, addig a vákuum fokozza a zsírégetést, javítja a nyirok- és vérkeringést, ezáltal elősegíti a lerakódott salakanyagok eltávolítását, s ruganyosabbá teszi a bőrt.

Ugrás a teljes írásra: Vákuumtréning - a siker kulcsa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook