Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Váci kórház szülészete? fórum

Váci kórház szülészete? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
279. BenKír (válaszként erre: 278. - Vikó 26)
2023. jan. 2. 23:46
Az unokahúgom dec. 29-én szült ott, a másik júliusban, mindkettő meg volt vele elégedve.
2023. jan. 2. 23:41

Sziasztok!

Vannak olyanok itt akik vácon szültek?

Jelenleg lakcím szerint az Uzsokiba szülnék februárban, de már elvileg vácra tartozom, csak még nem vagyok bejelentve ide.

Milyen a váci kórház szülészete?

Sajnos nem sok jót hallottam róla és azok sem friss információk.

277. ranit
2022. febr. 1. 15:49
Sziasztok! Régi fórumnak tűnik, de ha még valaki nézi....meg tudnátok osztani a tapasztalatokat? A nőgyógyászom Pesten lesz, de elvileg Vácon fogok szülni, az van a legközelebb Püspökhatvanhoz.
2017. szept. 6. 21:50
Sziasztok! Én Szügyi vagyok de Dr.Papp-hoz járok mert az okat nem tudom miért de a Balassagyarmati kórházat itthagyta vagy ki tudja mi történt.Valakinek vmi vélemény róla s esetleg arról hogy ő melyik szülésznővel dolgozik ? Előre is köszönöm szépen.
275. HappyDayandNight19 (válaszként erre: 259. - Amisu88)
2017. aug. 30. 22:41

Le tudnád írni a választott szülésznőd nevét? Sajnos nem ismerek senkit. Írhatsz nyugodtan privátban is :)

Köszönöm!

274. HappyDayandNight19 (válaszként erre: 271. - Amisu88)
2017. aug. 30. 22:36
Én is nála fogok szülni decemberben :)
273. BenKír (válaszként erre: 271. - Amisu88)
2017. aug. 24. 21:16
Ő még akkor nem volt ott.
272. 997685c4c4 (válaszként erre: 268. - BenKír)
2017. aug. 23. 21:40

Köszönöm.

Én is meg vagyok vele elegedve.

271. Amisu88
2017. aug. 23. 18:30

Bár először úgy gondoltam, hogy nem írom le nyílvánosan,de végülis miért ne?

Dr Burja Edina az orvosom,nagyon kedves nő. 😉

270. BenKír (válaszként erre: 269. - Amisu88)
2017. aug. 23. 17:38
Te kinél fogsz szülni?
269. Amisu88 (válaszként erre: 266. - BenKír)
2017. aug. 23. 17:20

Köszönöm!

Örülök, hogy lényegébe pozitívak a Te tapasztalataid is, többségében Én is jó dolgokat hallottam.

Fel van újítva a szülészet és a csecsemő osztály is, 2 hónapja szült ott egy barátnőm és mikor neglátogattam őket akkor meglestem a "terepet" amennyire lehetett. 😀

Pár "nem túl kedves" csecsemős meg mindig van mindenhol szerintem. 😊

Azért nem lenne már rossz túl lenni a kórházas időszakon, de még pár hétig remélem, hogy bent marad a kislányom, jobb még neki a pocakban. 😊

268. BenKír (válaszként erre: 265. - 997685c4c4)
2017. aug. 23. 14:12
Boldog babavárást neked is! Szerintem a Kondér jó választás volt. Én legalábbis nagyon meg voltam vele elégedve.
267. BenKír (válaszként erre: 265. - 997685c4c4)
2017. aug. 23. 14:11
Én a Bogit régóta ismerem, egy utcában laktunk. Általában meg van, hogy melyik doki melyik szülésznővel dolgozik, és ők dolgoznak együtt.
266. BenKír (válaszként erre: 264. - Amisu88)
2017. aug. 23. 14:10
A fiamat még anno a Kútvölgyiben szültem, szerintem semmivel nem rosszabb a váci kórház szülészete. A szülőszoba felújított, nem tudom, azóta már lehet, hogy a csecsemőosztályt is felújították. A csecsemősök nem voltak túl kedvesek, de lehet, hogy azóta már vannak újak is. 9 éves a lányom, úgyhogy azóta biztos cserélődtek az emberek. Az én fogadott szülésznőmet én régóta ismerem, a Kondérral szoktak együtt dolgozni. Boldog babavárást!
265. 997685c4c4 (válaszként erre: 263. - BenKír)
2017. aug. 22. 21:12
Köszi. Nekem Konder Béla az orvosom, nála fogok szülni, szülésznot még nem fogadtam. Neked egyébként a doki ajánlotta a szülésznot?
264. Amisu88 (válaszként erre: 263. - BenKír)
2017. aug. 22. 20:45

Szia!

Köszönjük szépen, én nem ismerem egyiküket sem,de nekem már meg is vannak a választottaim. 😀

Alapjában mi volt a véleményed a kórházról, szülészetről, csecsemősökről?

Köszi előre is a válaszod! :)

263. BenKír
2017. aug. 22. 19:56
Én anno a Kondér Bélánál szültem meg a Nyéki Bogi szülésznőnél. Mindkettőt maximálisan ajánlani tudom.
262. 997685c4c4 (válaszként erre: 261. - Amisu88)
2017. aug. 22. 18:50

Írtam privit.

A párom sajnos az a típus, akit fel kellene mosni...még azt sem bírta nézni, amikor a lombikoknal szurkaltam magam:(

261. Amisu88 (válaszként erre: 260. - 997685c4c4)
2017. aug. 22. 15:42

Megírtam. 😉

Én is úgy vagyok, hogy erőltetni nem fogom a páromnak, hogy ott legyen, na nem mintha az a tìpus lenne akit fel kell mosni, inkább nem akarja látni ahogy én szenvedek, de segíteni meg nem tud rajtam...

A terhestornát szerintem próbáld ki, akkor a párod is megnyugszik, max ha nem tetszik akkor nem mész többet.. ennyi idős terhesen én sem éreztem szükségét, most hogy honap belépünk a 32. hétbe, már érzem, hogy kezd nehéz lenni a pocakom és kezd fájni a szemérem csontom,éjszaka meg iszonyatosan ropog is, a medencecsontommal együtt.😂

Gratulálok a (nagyobb) kisfiadhoz is! Szerintem biztosan közrejázszott abban, hogy jön a kistesó spontán, hogy eltereli a figyelmedet a görcsös babára vágyásról, így valóban az ő ajándéka szerintem is. 😀 Nem véletlen a karácsonyi időpont. 😉 Tudnak időzíteni a fiúk. 😀

Remélem én is hogy nálad rendben lesz a cukorterhelés. Bár, ha lombikoztál,akkor szerintem Te már nagyon nagyon sok mindenen keresztül mentél, főleg vizsgálaton...

Majd priviben Te is megírod a dokid nevét? Mert azt nem írtam bele az üzibe. 😀

260. 997685c4c4 (válaszként erre: 259. - Amisu88)
2017. aug. 22. 07:36

Nekem van fogadott orvosom, szülésznőt még nem fogadtam, nem is nagyon ismerek senkit.

A dokimat kérdeztem azt mondta, hogy 30. héten térjünk vissza rá és ha addig nincs ötletünk mond neveket. Megírnád priviben a dokid és a szülésznőd nevét?

Egyébként én is azt hallottam, hogy nem egy nagy kaland a kórház szülésfelkészítése, az szuper, hogy a szülésznőd felajánlotta, hogy körbevezet, akkor ki is tudod faggatni őt.

Az az igazság, hogy az én párom sem lelkesedik az ötletért, hogy bent legyen velem, kerek perec nem jelentette ki, hogy nem...de ismerem őt, nem fogom persze erőltetni, de jó lenne, ha valaki lenne akkor ott velem. A terhestorna a férjem ötlete volt :D ez a mániája, szerinte könnyebben fogok szülni, ha eljárok tornázni :) persze biztos hasznos, nem mondom...

Igen, első terhességem, sok évet vártunk rá, 7 lombikos beültetés utáni spontán baba. Van egy két éves kisfiunk, akit májusban fogadtunk örökbe, szerintem az ő ajándéka a tesó:)

Nekem két hét múlva esedékes a cukorterheléses vv, remélem nem lesz gond, örölük, hogy nálad végül nincs nagy gond és jók a tapasztalataid az osztályról, a váci kórháznak nincs valami jó híre, de a szülészetről én is elég sok pozitívumot hallottam.

259. Amisu88 (válaszként erre: 258. - 997685c4c4)
2017. aug. 21. 21:11

Nem baj,kérdezz csak,szívesen elmondom hátha segít neked.

Igen, ne is mond... a 20. héttől nekem is rohan az idő. Én szerdán leszek 32 hetes.😀

Első baba, nem voltam szülésfelkészítőn, de a múlt héten voltam az orvosomnál és ott a váróban beszélgettem egy kismamával aki volt,há nem hagytam ki semmit ahogy elmesélte. Azért nem megyek mert most fogadtam a szülésznőt is meg a dokit is és azt mondta a szülésznő,hogy a 36. héten ha megyek nst-re akkor ő is elmondja,megmutatja a dolgokat ha akarom.

Eredetileg csak szülésznőt akartam fogadni, de ő mondta,hogy Vácon csak úgy lehet, ha van fogadott orvosom is. A nevüket is leìrom szívesen priviben ha érdekel.

A párom nem szeretne bent lenni a szülésnél,így ezért akartam hogy valaki azért legyen ott velem.

A terhes tornát meg terveztem,de végül nem lett belőle semmi. 😀

Neked is első baba?

Valamint neked van szülésznő/orvos?

Én voltam bent a kórházban 24 órát mert magas lett a terheléses cukrom eredménye,így befektettek egy 24 órás cukor profilra,ahol kiderült, hogy nincs nagy gond szerencsére. Viszont a rapasztalataim pozitívak voltak, mindenki tök normális volt velem. 😉

2017. aug. 21. 16:32

Akkor neked kicsit már izgalmasabb, olyan gyorsan telnek a hetek, lassan szeptember...október :)

Én is holnap már a 22. hétbe lépek :)

Első baba lesz?

Voltál esetleg a kórházban szülésfelkészítőn?

Szülésznőt, dokit fogadtál?

Jársz vagy jártál terhestornára?

Kicsit sokat kérdezek :)

257. Amisu88 (válaszként erre: 256. - 997685c4c4)
2017. aug. 21. 10:50

De jó, akkor úgy néz ki, hogy karácsonyi babád lesz. A legszebb ajándék a családban. 😀

Én október 19-re vagyok kiírva és kislányunk lesz. 😀❤😍

256. 997685c4c4 (válaszként erre: 255. - Amisu88)
2017. aug. 21. 06:59

Szia :) De jó, már azt hittem teljesen kihalt ez a fórum.

Szívesen beszélgetnék veled és persze másokkal is, akik Vácon tervezik a szülést, vagy Vácon szültek.

Megkérdezhetem mikorra vagy kiírva?

Én december 25-re és kisfiunk lesz.

255. Amisu88 (válaszként erre: 254. - 997685c4c4)
2017. aug. 20. 22:13

Szia!

Én is Vácon tervezem a szülést... 😁

2017. aug. 20. 18:16
Sziasztok! Egy kismami sem jár már erre?
253. Nyuszó123 (válaszként erre: 252. - PöttömPanna)
2016. okt. 22. 15:16

Szia!

Lehet, hogy már késő válaszolnom, de teljesen elégedett voltam a Váci kórházzal!

Nagyon rendesek voltak velem.

Orvosokat nem ismerem, annyit hallottam, hogy magán rendeléseken foflalkoznak a beteggel.

Dr. Kondér Bélánál szültem. Nem fizettem semmit, de rendes volt.

2016. júl. 5. 15:57
Sziasztok! Friss vélemények a váci kórházi helyzetről? Az első kettőt Bp-en szültem, persze mindegyiket más kórházban, más dokinál, most meg Váchoz tartozunk. Ott mindkettővel maximálisan meg voltam elégedve (Sote II, és Uzsoki) Úgyhogy nagyon kíváncsi lennék a váci viszonyokra, tapasztalatokra, esetleg dokira, aki Dunakeszin is rendel. Előre is köszönöm.
2015. febr. 15. 21:42

Sziasztok!


Tudnátok nekem a váci kórházban dolgozó dokik magánrendeléséről mondani pár szót? Nem ismerem egyik orvost sem, nem rég költöztem ide. Ha tudtok, kérlek árakat is írjatok a magánrendelésről! Köszönöm!

250. Bibóca
2015. jan. 20. 11:54

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy a váci kórházban EDA fájdalomcsillapítás vajúdás alatt kérhető-e?

Milyenek a körülmények, az orvosok, a szülésznők?

Ha valakinek van friss tapasztalata örömmel olvasom.

köszönöm B. (22 hetes)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook