Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Váci fegyház és Börtön fórum

Váci fegyház és Börtön (beszélgetős fórum)

12. Krupa Erzsebet (válaszként erre: 10. - Mrsbig01)
2016. nov. 1. 18:51
Szia. Nem tudom sikerült e már felvenni párodal a kapcsolatot annyit tudok hogy neki kell kapcsolattartoi papírt kiküldenie azt neked kitöltve vissza küldeni regisztrálnak a rendszerbe és utána. De hallotam olyat is hogy a kapcsolattartó papírral együtt már tudsz levelet is küldeni de ebben nem vagyok biztos. Onantol hogy vissza küldted elméletileg 3-4 nap akkor már biztos.
2016. nov. 1. 16:57
Sziasztok. Remélem nem csak nekem lesz ez segítségemre. Férjem 1 hete került be a Váci börtönbe. Kapcsolat tartoit még nem küldött de szeretném tudni mi az amit a csomagba küldhetek neki pontosan? Minden börtön más a vácirol nem találtam ilyen információt. Válaszokat előre is köszönöm.
2016. okt. 12. 17:52
Párom ma vonult be, mire számithatunk, mikor tudhivni, irni? mit kap meg?
2016. ápr. 21. 22:54
Sziasztok.A tesom 1,5 hete van bent letöltendőn eddig csak jót tudunk vàcról mondani nagyon gyors minden börtön mobilt ahogy bevonult màsnap màr kapott a levelek is nagyon gyorsan érkeznek ahogy kiadja 1-2 nap és itt van a munka alkalmassàgi első héten megtörtént és màr kezd is dolgozni hétfőn.Eddig csak jó talpasztalataink vannak reméljük igy is marad.
2016. márc. 28. 11:57

Sziasztok!


Aktív még valaki ezen a fórumon? :/

7. 3ca4645bfa (válaszként erre: 6. - Mirella28)
2015. márc. 28. 11:17
Szia! Írtam neked priviben! Az én párom Vácon van, de hamarosan szabadul. A kérdéseidet illetően, amiben tudok segítek!
2015. márc. 27. 12:50
Sziasztok engem is érdekelne minden a váci börtönnel kapcsolatban mert az én párom április 21. én kell,hogy be vonuljon.Nagy segítség lenne minden infó. Köszönöm
2015. febr. 22. 13:10
Nem tudom működik e még egyáltalán ez a fórum, ha igen és valaki ezt olvassa, akkor kérem jelezzétek! Szép napokat addig is! :-)
2014. júl. 15. 16:49

Sziasztok!

A Váci börtönről tid valaki segíteni?A páromat oda szállították át:(

Aki tud segitsen,minden érdekel,mert semmit nem tudok a helyről..

Előre is köszönöm!

3. angel10 (válaszként erre: 2. - Jonat)
2013. febr. 6. 12:25
Köszönöm a segítséget! :)
2. jonat (válaszként erre: 1. - Angel10)
2013. febr. 5. 17:41
Szia! Igen, dobozzal együtt legyenek 5 illetve 7 kilónál kevesebbek a csomagok. Füzetet, tollat, műanyag edényt, műanyag evőeszközöket a tisztasági csomagba tegyed. Borítékot én tettem már élelmiszer és tisztasági csomagba is. Sőt a levelem mellé is. Pár hónapja Vácra már nem lehet beküldeni tubusos élelmiszert. Nyáron még beengedték, de most már kidobják a sűrített tejet, gulyáskrémet stb. Rejtvényújság is küldhető a tisztasági csomagban. Ilyen 10 kilós évszakonkénti ruhacsomagról még nem hallottam, mi ilyet előzetesbe se küldtünk Vácra. De persze elképzelhető. Viszont decemberben fogadhattak plusz egy karácsonyi csomagot. Fényképet nyugodtan feladhatsz a levéllel. Fényképalbumot a tisztasági csomagba tehetsz. Kitartást Nektek is!
2013. febr. 3. 18:37

Sziasztok! Azért indítottam ezt a fórumot, hogy segítsünk, jó tanácsokat, erőt adjunk egymásnak!


Nekem a párom van bent, 2 hete, előzetesben. :(

A napokban küldhetem az első csomagot.


Mivel minden börtönben más a szabály és a váci börtön honlapján nem találtam erről semmit, ezért megköszönném annak a segítségét, aki szokott oda küldeni csomagot!


A tisztasági csomag 7 kiló, az élelmiszer 5 kiló lehet (dobozzal együtt)?

Évszakonként lehet küldeni egy 10 kilós ruhacsomagot is? Ezt hallottam.

Rejtvényújságot, magazinokat tényleg külön értékborítékban lehet csak küldeni?

A füzetet, tollat, borítékot és műanyag edényt melyik csomagba tegyem?

Levéllel lehet fényképet küldeni?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Kitartást mindenkinek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook