Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baracskai Börtön fórum

Baracskai Börtön (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4455. nikoletta22 (válaszként erre: 4443. - Mat78)
2023. jan. 3. 10:18
Szia engem èrdekelne minden benti dolgok hogy mi hogy mukodik bent.
2022. okt. 8. 09:00

ukrajnai menekültek vagyunk. az én iuzsom börtönben van egy laktanyában. kérlek mondd el, hogyan jutok el oda. milyenek az életkörülmények? Kérem írja meg, aki tud erről a börtönről.

sayadyankristina@gmail.com

4453. M3X (válaszként erre: 4452. - Mat78)
2022. ápr. 1. 07:20
Szia! Koszonom, kozbe sikerult megoldanom. :)
4452. Mat78
2022. márc. 31. 16:47
Baracskán a pénzbüntetéseseket nem veszik ki munkára azt tudom. Külön blokk de arra készülj hogy ott senkinek sincs semmilye szóval amid van arra feküdj rá különben elveszik.
4451. M3X
2022. márc. 25. 11:01

Ja es az lemaradt, hogy ha nem nyitunk ajtot, akkor rank torik e? Mert akkor talan volna idom penzt keresni, es a kivaltast ki mikor hogyan teheti meg, ha valaki ki tudna kozben fizetni a lovet.

Koszonom!

4450. M3X
2022. márc. 25. 10:48

Sziasztok! Valoszinuleg hamarosan elvisznek, mert mar koroznek.

Biztos volt mar errol szo de nehany dolgot szeretnek tudni mert telefonrol nem tudom vegig olvasni a hozzaszolasokat.

Baracskara visznek foghazba 90 napra, mert akar milyen ciki, nem tudom most kifizetni a buntetest.

A kerdes az lenne, mit es hogyan tudok tenni.


1.:Mit vihetek, mit adnak ott, cigit, penzt, ruhat, stb.?


2.: Mikor es hogy tudok barkivel beszelni bentrol?


3.: ki, mikor, mit hogy kuldhet be?


Latogatast gondolom megtalalom a honlapon vagy telefonon.


Meg ami erdekelne:

Milyen melo van bent, lehet e valasztani foghazasoknak, vagy kib@sznak valahova a disznok koze es annyi?

Foghaz mennyire foghaz es az igazabol mit takar? (hallottam, hogy van ahol semmi kulonbseg a borisektol)

Mikor es hogy tudok vasarolni?

Cipot vigyek e es milyet.


Surgos lenne, mert ugy hallottam, ma jonnek ertem.


Ja es a korozes/elfogato parancs kozt van e kulonbseg, mert a BRFK-s, akivel beszeltem korozest mondott es papirt errol nem kaptam. Ilyenkor is be fognak jonni a hazba ertem vagy csak igazoltatasnal bukok meg?


Probaltam kolcson kerni mert karacsony ota csak szivatnak de nem tudtam feladni az osszes penzt..

90ezer/napi ezer forintjaval, ami hatra van.. :D egy hetes melobol meglenne, de persze nincs melo.


Koszonom elore is, remelem el tudom meg olvasni a valaszokat, ha lesznek :)

4449. Mat78
2022. jan. 12. 09:53

Az hogy kifejezetten hová kerül valaki azt nagyon nehéz befolyásolni. De van mód arra, hogy az ember átkéresse magát egy másik BV-be. Aztán persze nem biztos hogy engedélyezik. Tavaly volt egy nagy átalakítás, a zárkák zöme 6-7 fős lett de az új épületben vannak 3 fősek is.

De mindenkinek azt mondom, nem a hely a gond, hanemaz ott lévő emberek.

4448. Jak (válaszként erre: 4443. - Mat78)
2022. jan. 7. 15:28
Hello, azert irok neked hatha tudsz segiteni abban h oda keruljek.meg nem biztos, de caloszinu letoltendot fogok kapni.mivel azt hallom mindenhonnan h csak baracskan adjak meg a reinteget ezert szeretnek odakerulni.tudsz esetleg valami kontaktot ki tud ebbe segiteni.illetve irnal par mondatot arrol h milywn volt ott? Illetve mit jo tudni,milyen a borton,hany fosek a zarkak? Amit erdemes tudni ird meg legyszi.elore is koszi!
4447. Mat78 (válaszként erre: 4444. - Magnes4)
2021. okt. 6. 11:27

A folyamat a következő:

Ha nem ügyvéddel intézed

Kérelmi lap a Reinteg tisztnek hogy szeretnéd a reinteget

Tulajdoni lap a helyről ahová mész

Befogadói nyilatkozat a tulajtól,illetvwe eltartási nyilatkozat ha nem fogsz dolgozni amíg kint vagy

Beszélgetés az ügyintézővel(belső pártfogó)

Külső pártfogó készít egy elemzést rólatok(környezettanulmány)

Kitűzik a tárgyalást

Röviden ennyi. Ne ijedj meg,nem olyan vészes. A lényeg hogy 3 hónappal az esedékesség előtt kezdjétek el mindezt különben sanszos hogy a férjed tovább lesz bent mint kéne.

4446. Mat78
2021. okt. 6. 11:21

Azt kell mondjam,hogy jelen pillanatban Baracska az egyetlen olyan hely ahol biztosan megkapod a Reinteget. Tömegével kérették át magukat emberek oda csakis emiatt, tudniillik a többi törvényszék igencsak elutasító. Persze fogalmam sincs ez meddig megy még így, de remélhetőleg sokáig. Mágnes4: Mennyi időre ment be a férjed?

Jahh egyébként az új épület amit tavaly átadtak elég jó állapotú, és a vezető reinteges is tök jó fej.

4445. 1125
2021. szept. 21. 11:16

Sziasztok!

Férjem múlt héten vonult be Baracskára.

Letöltős.

Van Valakinek infója jelenleg a benti dolgokról?

Esetleg aki hasonló cipőben jár?

Köszönöm!

4444. Magnes4 (válaszként erre: 4443. - Mat78)
2021. aug. 30. 17:09
Szia, férjem ma vonult be Baracskara. Hogyan intezted a reintegrációt?
4443. Mat78
2021. jún. 6. 10:28

Sziasztok!


Én pár napja szabadultam Baracskáról Reintegrációval. Ha valakinek van kérdése írjon nyugodtan.

4442. Wik
2021. ápr. 10. 09:17
Sziasztok! Egy barátom, holnap szabadul baracskáról. De nem tudjuk, hogy hány órakor bocsátják szabadon. Nem adnak infót a kapcsolattartónak sem. Tudja valaki, hogy mi ott a szabadonbocsájtás menete?
4441. szunyog
2019. máj. 31. 17:00

Sziasztok !


Június 12.-én vonulok Baracskára. Valaki tudna segíteni esetleg olyan információval, hogy hány napig leszek a szoktató szinten?

Milyen munkalehetőségek vannak?

Martonvásárra kiket vesznek ki?

Mennyire zsúfolt manapság?( börtön fokozat )

Milyen a mostani parancsnok ?

EVSZ és Reintegráció szempontjából ?

4440. Amina93 (válaszként erre: 4439. - Mókus2)
2019. máj. 15. 18:44

Szia!

1börtön van Baracskan.. Levelet nem tudsz küldeni,ha nem vagy kapcsolattarto,de képeslapot küldhetsz,de nem boritekba! Ezt meg fogja kapni

4439. Mókus2
2019. máj. 15. 18:30

Sziasztok.

Keresek egy ismerőst ,annyit tudok hogy Baracskán van de ahogy néztem több cím is van.

Honnan lehet megtudni hogy pontosan hol van ?Ha szeretnék levelet küldeni neki akkor azt megtehetem valahogy?köszönöm előre is!

4438. Amina93 (válaszként erre: 4437. - Tintin7)
2019. jan. 15. 08:28
A vonat állomásról van busz oda.
4437. Tintin7
2019. jan. 15. 05:53

Sziasztok!!!

Péntek reggel megyek beszélőre a férjemhez.

Hogy a legjobb odajutni,ha nem autóval megyek?

Reggel 7:30-ra kell ott lenni.

Köszönöm a válaszokat!!!!!

4436. Deepred
2018. máj. 13. 23:07
Sziasztok! Jelenleg milyen a baracskai börtön? Átszállítást szeretnénk (bízom benne,hogy sikerül) azt hallottam,hogy az elviselhető. Legalábbis tökölhöz képest jobb. Köszönöm!!
2018. ápr. 23. 16:12

Üdvözletem!

Ha olvassa valaki akinek hozzátartozója baracskan van, az legyen szíves írjon rám az alábbi email címen:


kokoxx776@gmail.com


Koszonom szépen!

4434. Agüero (válaszként erre: 4433. - 363eedc42e)
2018. febr. 17. 21:32
Szia! Ismételten csak azt tudom mondani,hogy köszönöm! Azt nem tudtam,hogy a sorompóig lehet csak menni! Március 1 én megyek az első beszélőre! Már nagyon várom csak azt sajnálom,hogy nem érinthetem meg! :( A héten adtam fel neki csomagot és abban küldtem neki borítékot! Küldtem már neki pénzt is és már kétszer hívott is,de még nem a saját telefonjáról hanem valami yokert emlegetett! Neked is a férjed van bent? Ha szabad ilyet kérdeznem!?
4433. 363eedc42e (válaszként erre: 4432. - Agüero)
2018. febr. 16. 12:35
Nem kérdezted, de azért leírom, hátha jól jön :) A kocsival a sorompóig mehetsz, ott lerakod az autót és ott várakozol, míg kijönnek értetek busszal és ellenőrzik a belépés jogosultságát. Ha nincs busz, akkor kijönnek autóval, és gyalog kell bemenni a börtön bejáratához. Átmész a detektoros kapun, aztán kézi detektorral is átvizsgálnak, és mehettek a látogató helyiségbe. Ott le kell rakni a kabátot egy szekrénybe, és csak annak a kulcsát és zsepit lehet bevinni. Ők egy plexivel körbevett "kalitkában" ülnek, mire ti bementek. Másfél órátok van, aztán szólnak, és távozni kell. Ennyi. Semmilyen testi érintkezésre nincs lehetőség. A beszélőről papírt fog neked küldeni legkésőbb a jövő héten, ha van pénze vagy borítékja. Ha nem tudja kiküldeni, akkor is beengednek, de ehhez kapcsolattartóként regisztrálva kell lenned a rendszerben. Remélem, tudtam segíteni. Ha az ottani léttel kapcsolatban van kérdésed, tedd fel nyugodtan.
4432. Agüero (válaszként erre: 4431. - 363eedc42e)
2018. febr. 16. 04:47
Szia irina27! Köszönöm szépen a választ! Sajnos még nem tudom mikor,mert február 15 ig kellett neki leadni a neveket! Egyébként kocsival megyek a beszélőre!
4431. 363eedc42e (válaszként erre: 4430. - Agüero)
2018. febr. 14. 13:36
Szia, tényleg plexi van, amin lyukak vannak és nagyon nehezen érteni egymást. érintkezni tilos, ők már a plexi mögött ülnek, mikor a látogatók bemehetnek. Ha több család is van, még nehezebb érteni egymást. Biztos van még kérdésed, tedd fel nyugodtan Amiben tudok, segítek. Autóval mentek a beszélőre? Mikor lesz?
4430. Agüero
2018. febr. 13. 01:12
Sziasztok! Férjem 3 hete vonult be Baracskára! Már nagyon várom,hogy lássam őt! A kérdésem az lenne,hogy a beszélőn tényleg plexit van köztünk? Nem csak egy asztal? Ezek szerint hozzá sem lehet érni a másikhoz?
4429. mery33
2018. jan. 16. 06:51
Szep napot mindenkinek..erdeklodnek arrol hogy parom majusba johetne labbilincsel haza..de azt nem tudom hogy el fogafjak e az elore fizetos vilanyt??feltoltokartyas????ugy tudom hogy az mar nem akadaly ha nem vezetekes a villany...
4428. Hope7 (válaszként erre: 4427. - Ferencz Zsolt)
2017. dec. 21. 21:02

Szia. Sajnos az én párom már 1 hónapja élvezi ott a szabadságvesztés gyönyöreit. Mesélni nem sokat mesél róla, azt mondja maga a börtön nem lenne rossz, a rabokat nehéz elviselni.

1 hétig volt szoktatózárkában aztán kihelyezték szintre. Szerdai napon vonult be, rákövetkező kedden fogadtak el kapcsolattartójának, aznap megkapta a levelet is, amit küldtem neki.

Telefont pontosan a 34. Napon kapott 35000 ft ellenében, 100ft-os percdíjjal tud hívni heti 40 perc erejéig. Csak kapcsolattartó utalhat pénzt saját bankszámláról. A csomagküldés azt mondta macerás úgyhogy én csak pénzt küldök neki. A leveleket két napig tarthatják vissza így amit hétfőn írnak csütörtökön kap meg, és kifele is így működik...

Így hogy már tud telefonálni kicsit elviselhetőbbek a mindennapok, nyugodtabb vagyok, hogy körülményekhez képest jól van.

Aki fizikailag alkalmas rá azt kiteszik dolgozni, fél4kor van ébresztő 21:00-kor villanyoltás. Aki valami miatt nem tud dolgozni, az tanulhat. Szorgalomért dicséret jár kihágásért fegyelmi. Beszélő eddig egyszer volt, kettőnk között plexit húzódott.. 1,5 órán át tartott.

Ha van kérdésed írj!

2017. dec. 12. 08:41

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy milyen hely a baracskai bv?

Aki tud róla valamit kérem írjon.

Köszönöm.

4426. zsofar
2017. aug. 7. 19:00

Sziasztok!

közérdekű munka átváltoztatás miatt Aug. 23.-i napon Nagy Ignác utcába kell bevonulni 33 nap fogházra. Soha nem voltam büntetve (első bevonulás de az utolsó az biztos). Kérdésem az lenne,hogy ott leszek majd vagy onnan visznek majd valahova? kérhetem az útbaindítást pl. Baracskára.

Mire kell figyelnem? Hogy bírjam ki ezt a 33 napot?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook