Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogház, börtön, fegyház fórum

Fogház, börtön, fegyház (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5951. Bibulino (válaszként erre: 5950. - Inddor)
2023. júl. 26. 13:44

Szia!

Igen!

5950. inddor
2023. jún. 5. 20:16

Sziasztok!


Van itt még valaki?

2022. márc. 22. 14:06

Sziasztok!

Párom márc. 1-jén ment be Győrbe fogdába 40 napra. Még aznap elküldte nekem a kapcsolattartói nyilatkozatot, de csak 11-én jött meg. Egyből vissza is küldtem elsőbbséggel, de azóta sem hallottam róla semmit. Múlt héten érdeklődtem, nagy nehezen elmondták, hogy Állampusztára szállították. Semmi infót nem tudok róla, viszont majd szeretnék érte menni, számításaim szerint ápr. 9-én. Ugye jól számoltam? Attól tartok, hogy ha tőlük kérdezem meg, nem fognak felvilágosítani.

5948. Magnes4
2021. aug. 30. 20:12
Sziasztok, ferjem ma vonult be Baracskara. Érdekelne a reintegráció menete? Tudnatok infót ezzel kapcsolatban? Köszönöm
5947. Gitta0627 (válaszként erre: 5944. - Inddor)
2021. júl. 16. 18:21
Köszönöm szépen :)
5946. Gitta0627
2021. júl. 16. 18:03
Sziasztok öcsém 2 év 5 hónapja van börtönben. A kérdésem az lenne hogy az egyik ügyből 7 évet a másikbol 2 év 4 hónapot kapott az első fegyhaz a másik börtön ezt hogyan szoktak összbüntetésbe számolni kB. Tud v ki segíteni. Köszönöm
5945. Mat78
2021. jún. 4. 15:10

Sziasztok!

Én most szabadultam Baracskáról Reintegrációval, ha valakinejk van kérdése ezzel kapcsolatban akkor nyugodtan tegye fel.

5944. inddor (válaszként erre: 5938. - Gitta0627)
2021. ápr. 26. 16:11

Szia!


Ha még szükséged lenne az ingyenes jogi segítségre

[link]

[link]

5943. Gitta0627 (válaszként erre: 5941. - Konteneres)
2021. márc. 14. 15:37
Köszönöm szépen..
5942. Konteneres (válaszként erre: 5937. - Judy111)
2021. márc. 1. 05:36

Senkinek nem ajánlom a csoportot…

A moderátorok csak nők akik kenyuk kedvük szerint csak a cukisagokat engedik megosztani.

Szánalmas banda…

5941. Konteneres (válaszként erre: 5938. - Gitta0627)
2021. márc. 1. 05:35

Helsinki talán.

De ingyenes jogsegély nagyon nincsen sajnos…

5940. Konteneres (válaszként erre: 5939. - Lilliroz)
2021. márc. 1. 05:34
Látogatás az tudtommal sehogy a vírus miatt…
5939. Lilliroz
2021. febr. 21. 12:49
Sziasztok! Rég jártam itt, ugyanis szabadult a "párom"... akivel azóta szét is mentünk... csúnya ügy... na de! én jogásznak tanulok, és már végzem, mi másból írhatnám a szakdolgozatomat mint a büntetésvégrehajtásból. A témám az elítéltek reintegrációja. Az idő sürget, lassan le kell adnom. Tudnátok segíteni, hogy most a munkáltatás, és a látogatás hogy működik? (a vírus miatt) Mindenkinek kitartást!
5938. Gitta0627
2021. febr. 18. 12:15
Sziasztok Elég rég jártam itt tesóm sztorival. KB 2 éve sajnos a 2,3 év amire gondoltunk abból 7 év fegyhaz lett első és másod fokon is.. Kérdésem az lenne mert sajnos ez az egész ügy anyagilag padlóra vágott.. Ki tud nekem segíteni ha a kuriahoz akarok fordulni elfogultság miatt, de ugyvedre már nincs pénzem :( v mi jogsértő szervezetre gondoltam, de nem tudom hol és hogy keressek rá.. Köszönöm szépen előre is.
5937. Judy111
2020. szept. 24. 19:25

Sziasztok!

Facebookon várunk szeretettel mindenkit a "Négy Fal Között- A Büntetés-végrehajtás útvesztői" nevű csoportunkba, szakértői támogatással:)

2020. júl. 12. 08:13

Ha baracskara mész, a malhazsakot felejtsd el.

Elveszik egyből.

Lakatot ne kínai 1000 ft-os vigyél, hanem valami olyat amit nem lehet kinyitni és.ha rám hallgatsz, nem rugosat.

Idővel kiderul kikkel leszel egy oldalon, kikkel egyenezik a gondolkodásod.

A 23 hónap az nagyon sok elsőre… Foleg úgy, hogy gyerekek is vannak.

Törekedj rá, hogy minél előbb EVSZ-t kap.Amennyire emlékszem a buntetes 1/3-a utan mar kérhető.Amilyen munkát adnak, azt fogadd el.

Lakatos őrnagy korrekt ember.

Ő állít munkába.

Első hetekben csak figyel és tanulj.Figyeld az emberi reakciókat.

Ezt hallgasd végig.Nekem sokat segített volna mielőtt bemegyek: [link]

Nagyon jó a bv bíró baracskan!

Törekedj rá, hogy nehogy atszallitsanak!

Max vagy marton vagy fehérvár.Ugyanaz a bíró..

5935. I.M. (válaszként erre: 5934. - Crossel)
2020. jún. 16. 17:27
Tudom soknak tűnik még most, de gyorsa el fog menni. A feléig bírd ki, utána már kevesebb lesz hátra. Mindenkinek a sajátja fáj, de sokan ennél sokkat többet vannak bent. Légy erős, meg lehet csinálni.
5934. Crossel (válaszként erre: 5933. - I.M.)
2020. jún. 16. 08:02

Köszönöm. Igen benne van az ítéletben.Sajnos tudom hogy nem lesz könnyű a kapcsolattartoi de kitöltve beviszem és remélem hamar meglesz. Remélem hamar túl teszek ezen az egészen mert úgy bemenni hogy nem jogos és ráadásul jogsértő az ítélet de nem tudsz mit tenni mert ez Magyarország nagyon rossz érzés. Hinyzoni fog a családom nagyon de bízom benne hogy 1 év utan háza tudok járni hétvégente az kicsit segít.

Skype még talán jobb is a gyerekek szempontjából mert jobban lehet kábítani őket és így mind a három lat majd engem. Utána pedig majd bent is és amikor már hétvégente jövök haza akkor már együtt is tudunk aludni. Nagyon bízom benne ep esszel és lelékkel végig tudom csinálni.

5933. I.M. (válaszként erre: 5932. - Crossel)
2020. jún. 15. 19:28

Ítélet szerint "jár" a feles kedvezmény, vagy ti gondoljátok így? Ha nincs az ítéletben, akkor sajnos 2/3 lesz csak, de az is csak adható, nem jár. Itt semmi sem jár, ezt felejtsd el, kiérdemelhető van csak.

A vírus változtatott dolgokon, az hogy mikorra áll helyre, nagyon kérdéses és az is, hogy akkor kinek és mit engedélyeznek.

Igazából ha belegondolsz, mindenki feszült, könnyen elszakad a cérna bárkinél. Baracska a jó helyek közé tartozik, igazából nagyjából csak rosszabb lehet. Itt is tele vannak, zsúfoltak a cellák, megvan cellán belül is a hierarchia. Vigyázni kell kinek mit mondasz, senki se a haverod. Nyilván idő elteltével alakulnak ki kapcsolatok, de mindig óvatosnak kell lenni.

Amit vihetsz magaddal benne van a behívóban. Szerezz be egy erős táskát, vagy málhazsákot és lakatot.

Skypeot kérvényezni kell, ha engedélyezik kapsz időpontot. Ezt minden alkalommal így kell majd.

bv.gov.hu oldalon fent van Baracska is, van ott tájékoztató, vannak kritériumok aminek meg kell felelnie a tv-nek, fülhallgatónak, rádiónak, stb... egyéb személyi higiéniás termékekből egyszínű lehet csak, márkajelzés nélkül, tájékoztatók között megtalálod a max db számot is.

Egy dologra nagyon készülj, bevonulás után hetek telnek el, míg nem tudsz kapcsolatba lépni a családoddal. Ez a legnehezebb. Vigyél magaddal kitöltött kapcsolattartói nyomtatványt, ez kicsit segít gyorsítani a folyamatot. Valamint 30 vagy 35 ezer a telefon kaució, az is kelleni fog, hogy kapj telefont, valamint némi költőpénzt is vigyél, a bolt ára egy sarki maszek kisbolt áraihoz számold.

5932. Crossel (válaszként erre: 5931. - I.M.)
2020. jún. 15. 17:53

Szia.


4 év feles kedvezménnyel 23 hónap amit bent kell lennem reintegráció kizárva.


Milyen a hely? Evsz 1 év utan jár, utána minden hétvégén otthon lehetnek akár? 3 gyereket nevelek ez nagyon fontos lenne.


Van családi beszélő? Milyen a rendes beszélő ha bejön a gyerek? Kicsik még azert lenne jó ha jönnének mert náluk a 23 hónap nagyon sok.


Van e bent szexuális kényszerítés? Verekedés? Erőszak?


Tanulni lehet? Dolgozni mikor lehet?


Fürdés ha dolgozol minden nap ha nem akkor?


A skype beszélő hetente van? Vagy ez most hogy van?


Mit vihetek be magammal ? Tv elektromos hajnyíró a szakáll miatt póló alsó zokni milyen cipő kv stb?


És barmi ami eszedbe jut. Nagyon köszi

5931. I.M. (válaszként erre: 5930. - Crossel)
2020. jún. 15. 05:29

Pontosan mire vagy kíváncsi?

23 hónapból lejöhet az 1/3, mint kedvezmény, ha nem szedsz össze fegyelmit, ennyivel korábban feltételesen szabadulhatsz. A vírus miatt jelenleg nincs látogatás, skype-os beszélő van helyette, alkalmanként kb 20 perc. Telefon percdíj kb 100 Ft és a heti 40 perced lesz összesen telefonálni, ami a járvány miatt +15 perc lett.

Baracska egy saját kis "község", de a jó helyek között van. Ajánlom kocsival menj, mert brutál messze van az állomástól és nincs rendes járda, a főút mellett kell menni.

Ha van pontos kérdés, szívesen válaszolok.

5930. Crossel
2020. jún. 14. 11:25

Sziasztok.


A segítségeteket szeretném kérni. Be kell mennem 23 hónapra Baracskara börtön fokozat. Reintegracio nem hihet szoba. Első buntenyes vagyok. Sajnos olyanert ítéltek el amit nem követtem el, de nem lehet már mit tenni.


Mire számíthatok? 3 pici gyerek apja vagyok így különösen nehéz. Minden tanácsot észrevételt szívesen fogadok. Köszönöm

5929. monita25
2020. jún. 3. 11:32

Sziasztok!

Tudja valaki hogy meddig "fagyasztották" be a kártérítések kifizetését?

5928. andilaci
2020. máj. 31. 11:18
Németországban skypos beszélö van,most a vírus ideje alatt.Ez szerintem jó megoldás,legalábbis átmenetileg mindenképp.
2020. máj. 31. 10:50
Meddig tart még a látogatási tilalom?
5926. Konteneres (válaszként erre: 5905. - Barbie2)
2020. máj. 15. 23:49
Ilyen esetben kell kérni egy részletes kimutatást a számláról kerelmi lapon a gazdasági osztálytól.
2020. ápr. 16. 21:19
Sziasztok! Jár valaki Márianosztrára beszélőre?
5924. I.M. (válaszként erre: 5923. - Belle2)
2020. ápr. 16. 18:16
Elég a "kiétkeztetésre"
5923. belle2 (válaszként erre: 5903. - Barbie2)
2020. ápr. 16. 17:58
Amikor utaltok a megjegyzésnél fel kell tüntetni hogy "Célzott kiétkeztetés" és akkor nem vonhatnak belőle semmit sem,a teljes összeget megkapja a fogvatartott
2020. márc. 8. 12:40

Sziasztok !

Állampuszta börtönhöz Bp.ről tömeggel, h lehet eljutni ?

Ugy hallottam szombati napon meg csak 1 jarat van visszafelé.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook