Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás a pároddal fórum

Utazás a pároddal (beszélgetős fórum)


2013. máj. 19. 22:49
szerintem szilvásvárad lesz a nyerő, mert érdekel a fátyolvízesés, ott lehet jókat kirándulni, és ahogy látom vannak még érdekes dolgok is ott :) köszönöm a segítéget, de még ötleteket szivesen fogadok!
2013. máj. 11. 12:50
Rögtön a romantika jutott eszembe. Akkor Gyula vagy Eger. Mind a kettő kedves kis város, és nagyon hangulatos, meghitt zugai is vannak. :)
2013. máj. 11. 12:30
tudom a gugli..de én tapasztalatokat kértem, bevált utakat pl... semmi extravagánsat nem akarok csak szép helyeken sétálni...strandra nem vágyom, max vízpartra, vagy olyanra mint hévízen van... mivel nem élünk együtt, így bármi jó szinte ami szép, nem kell semmi luxus, csakhogy kettesben legyünk
12. bnedora (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2013. máj. 11. 11:29
A gugliban mindent megtalálsz. Amúgy nagyon sok szép hely van országunkban, neked kell eldönteni, hogy hová szeretné menni.
11. gigi>
2013. máj. 11. 11:02
A Mátra és környéke.
10. bnedora (válaszként erre: 6. - Gomboc7)
2013. máj. 11. 10:32
Csak mellékesen jegyzem meg, ha valaki csak hétvégére utazik el, főleg a párjával, akkor Gyulán is talál látnivalót.
2013. máj. 11. 10:04
Zsámbék és Gyula...
2013. máj. 10. 21:49

Szivesen! Szeretek ilyenekről cseverészni.

Ha tudnál mondani mondjuk távolságot, vagy igényeket, könnyebb lenne segíteni. Van, aki szereti a strandokat, van, aki állatkertbe látogat, van aki hegyet mászik...:)

7. honeywald (válaszként erre: 6. - Gomboc7)
2013. máj. 10. 21:43
juj, köszönöm a bőséges választ! :))))
2013. máj. 10. 21:02

Szerintem gyula egy napos, főleg annak, aki izge-mozog. Szép város, de annyira sok látnivalóban nem dúskál (elnézést az érintettektől). Készülünk oda mi is, egy hétvégére.

Eger tényleg fantasztikus Szilvásváraddal, oda 2-3 nap kell minimum. Szerintem. Egerben általában kisebb panziókban, vendégházakban aludtunk.


Szegedet tudom még ajánlani, bár talán oda is elég 1 nap. Debrecen sem rossz, én ott most voltam hosszú hétvégén, oda a két nap kényelmesen elég. Viszont az ottani Nagyerdő Hotelt nem ajánlom, nekem nem tetszett (pedig nem vagyok nagy igényű...)

Nyíregyházán is ott az új komplexum, állítólag nagyon szép.

Kőszeg az, amit még javasolni tudok, nagyon szép! Ott mi az Írottkő Kőszegben (vagy Hotel Írottkő, nem tudom) voltunk, és nem panaszkodom.


Annyira sok hely van itthon, ahová én is szeretnék a Párommal eljutni (kocsi és pénz nélkül :D)...

2013. máj. 10. 20:53
zsámbékon mi van? vagy gyulán? valami konkrét személyes élmént mondjatok kérlek vagy szállást, látnivalót, bármit!
2013. máj. 10. 20:35
Zsámbék és környéke!
2013. máj. 10. 20:33
Gyula
2013. máj. 10. 20:30

Eger-Szilvásvárad és környéke;

Miskolctapolca-barlangfürdô.

2013. máj. 10. 20:27

Sziasztok!


egy kis segítséget szeretnék kérni... hosszú kihagyás után újra szerelmes vagyok és boldog :) DE! A legnagyobb problémám a nyaralás kérdése... Szeretnék kettesben elutazni a párommal, és megbeszéltük, hogy mivel nekem kicsit több szabadidőm van mint neki, így én keresek valami helyet a hosszú hétvégénknek :)

Szeretnék ötleteket kérni hogy hová utazhatnánk?

Pénzzel nem vagyunk tele, igy inkább olyan helyre gondolok, ami szép, látványos. A szállás inkább csak az ott alvást szolgálná kb.. szeretünk ide-oda sétálni, körbenézni, megismerni az adott várost, falut... előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook