Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az OTP-t!!!! fórum

Utálom az OTP-t!!!! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
97. Gyuri2
2022. ápr. 11. 15:46

Számlacsomagok mellé rejtett díjakat helyeznek el, holott az ügyintéző elmondása szerint ingyenesen jár a szolgáltatás a csomag mellé. A számlaegyenlegből derült ki, hogy ez költségeket tartalmazott.


A hitelszerződés megkötésekor általam nem kért, díjköteles szolgáltatásokat vezettek a dokumentumokba, amit csak kétszeri újraírást követően távolítottak el a szerződésből.

Sőt, a Közjegyzői dokumentumokba is így került bele, azt is újra kellett íratni.


Írásban érdemes panasszal fordulni bank központi oldalán, ebben az esetben van rá mód a hatékony probléma-kezelésre.


Sajnos egy csillagnál kevesebbet nem enged adni a rendszer.


Nagyon körültekintően kell eljárni az ügyfeleknek, így el lehet kerülni a folyamatos megtévesztéseket, illetve szándékos megkárosításokat.

96. globus (válaszként erre: 92. - Zoli23)
2021. jún. 23. 10:48
Sajnos, az OTP Szép kártya nem az én választásom. Ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el.
2021. jún. 23. 10:00
Én nem utálom, de soha többet őket.
2021. jún. 23. 08:46
Akkor melyik bank a jobb? Én is az OTP-nél vagyok. Szerintem kb. egy kutya lehet mindegyik, vagy szerintetek mégsem?
93. Myra
2021. jún. 23. 08:40
En is utalom..Evekkel ezelott otthagytam oket. Pont 10 eve es orulok neki. Pontatlan ugyintezes stb.
92. Zoli23 (válaszként erre: 78. - Globus)
2021. jún. 23. 08:36
Kedves Globus. A hiba az ön fejében van, amikor ezt a bankot választotta.
2021. máj. 14. 23:02
Nálunk a helyi egy rakat f.os de kis utazással ma pozitív volt az ügyintézés egy normális fiókjukban.
90. Piroska52 (válaszként erre: 89. - Sarosi)
2019. júl. 1. 16:57

a lányom,Sopronba volt a barátnőjénél a ,,,Volt fesztiválon,,,

csak úgy lehetett fizetni,hogy a karszalagra fizettek be pénzt,

tett rá 20ezer forintot,mikor fizetni akart nem volt rajta pénz,órákba telt mire megkerült,


ennek ellenére én 1977-óta vagyok az OTP-nél és még soha semmi bajom nem volt velük,

nem tudom mitől függ az egész,

89. sarosi
2019. júl. 1. 14:14

Bementem a XVI. kerületi OTP kirendeltségbe pénzt befizetni a számlámra. Illetve, jeleztem, hogy az online számlámhoz kapcsolt mobilszám megváltozott, ezt is szeretném majd átíratni a bankban ,mert ezt csak személyesen lehet.Egyszerű rutin művelet. Az ügyintéző hölgy, mondta, hogy ezért majd ismét sorszámot kell húzni, bankszámla ügyintézés címszó alatt. Közben megkérdezte, hogy van-e magán nyugdíj megtakarításom valamelyik banknál. Félve mondom, hogy nincs. Ajánlotta magukat, hogy csak havi 5000 Ft.,és hogy ők milyen egy megbízható bank, ők a legjobbak, jó kezekben van náluk a pénzem.Kérdezte, hogy érdekelne-e. Kis gondolkozás után, mondtam, hogy hogy lehet, hogy érdekelne. (Gondoltam, talán majd ad egy tájékoztató prospektust.) E helyett rögtön emelte a telefont, és mondta, hogy átirányít a kolléganőjéhez, nála tudom elintézni. Gyorsan szóltam, hogy várjunk, nem szeretném ezt most rögtön megkötni, még gondolkodnék rajta. (Hisz az ember bármit ha vesz előtte meggondolja, tájékozódik, nem voltam naprakész ezzel kapcsolatban.Mondott pár dolgot 1-2 percben, de hogy mik a részletek, kötelezettségek, nem tudtam, nem akartam most ebbe rögtön beleugrani, konkrétan nem ezért jöttem most a bankba.) Majd rondán rám szólt, hogy neki mindegy, még 50 évig is gondolkodhatok akár. Mondom neki, akár....majd én eldöntöm. Nagyon nem tetszett neki ugyanis, hogy merészeltem neki ellent mondani,és nem belemenni azonnal az üzletbe, nyilván neki ez jutalékot jelentene, és ettől ő elesik, ha visszakozok. Még azzal próbált rábeszélni, hogy úgy is el kell intézni a telefonszámcserét, mait szerintem egyébként ő is megcsinálhatott volna. Továbbra is mondtam, hogy nem baj, most nem szeretnék ebbe belemenni.Fagyossá vált a hangulat, majd rövidesen távoztam.

Tanulság:ne hagyjunk magunkra erőszakosan rátukmálni semmilyen banki szolgáltatást.Ha erőszakoskodik az ügyintéző az gyanús.

2017. febr. 7. 09:48
Mocskos banda egyértelmű...
87. Imisz
2016. máj. 30. 10:49

Le kell írnom :) Tizenéve úgy gondoltuk, vééégre megszabadulunk az OTP-től. Számla üres volt, így utaltam rá egy 1000.-est, gondoltam, hogy pénzbe kerül a megszüntetés is. Úgy is volt, 600 valamennyibe került, a visszajárót ott helyben kifizették. Az ügyintéző még kérdezősködött, hogy de miért és társai, sopánkodott, hogy milyen sokba kerül a megszüntetés. Végül azért boldogság, végre vége!

Aztán úgy 3 hónap múlva kaptunk egy levelet, hogy van 9! Ft tartozásunk! Nem foglalkoztunk vele, számlánk sincs már, kártyát leadtuk, nem érdekel. Újabb 1 hónap múlva már 20-on valamennyi, kis idő múlva már 90-en valamennyi tartozásról jött levél. Párom kapta fel a vizet jobban, írt egy "szép" e-mailt, tényleg illedelmesen de keményen kritizálva az egész céget és az ügyintézőket akik azt sem tudják kiszámolni, hogy akkor mennyi is az annyi? A válaszlevelet el is tette, mert ilyen a hosszú, majd 20 éves "kapcsolatunk" alatt nem volt. Bocsánatot kértek!

Véleményem annyi, hogy a sok rossz közül ők a legrosszabbak! De van már sok lehetőség, ki lehet választani a kevésbé rosszabbat, kinek-kinek mi a jó. Egy biztos, ha nem lesz hitelem megszüntetem a mostanit is, lehetőleg egy pénzintézetnek sem akarok az ügyfele lenni!

2016. máj. 30. 07:02
En sem szeretem őket.Az egyik legpofátlanabb,erőszakos bank.Anyukám OTP-s volt.Mikor elment a hagyaték miatt "kellett " nyitnom egy számlát hogy hozzá jussak az örökséghez. Azért "kellett" mert a drága OTP a fele örökségért utalta volna anyukám számlájáról az én számlámra (ami másik banknál van)Megnyitottam, megkaptam az összeget ,megszüntettem a számlát.Idestova több mint ág éve.De a mai napig hívogatnak,leveleket küldözgetnek mert én még az ügyfelük vagyok....Nekem kellett beautóznom hogy elmondjam rohadtul nem vagyok az és ne zargassanak.A tesóm a lakáshitelét szeretné kifizetni, eladná a lakást,de olyan lehetetlen feltételeket állítottak neki hogy se a lakástól se a hiteltől nem tud szabadulni. Az OTPben dolgozó "ügyintézők " nem mások mint zöld nyakkendős uzsorázsok!
2016. máj. 30. 04:50
Utálom! Mert például szándékom ellenére volt velük dolgom, és ami a nem jó, de a másik ERSTE banknál 15 perc volt, azaz OTP-nél kétszer két Taxi út és bőháromnegyed óra ögyintézés a várakozáson túl. Egy rokonom sem járt jó vele, sőt sokszor nagyon rosszul. Csak egyiknek például bevolt égve, hogy az egy régi állami bank. És a kapitalzus hazai oltárán fejezte ki, hogy nem szereti a kapitalizmust.
2016. máj. 19. 18:50
És hová van az leírva, hogy az OTP ügyfelének kell lenni?
83. simsa
2013. dec. 22. 21:25
Nyilván minden bankot... Tulajdonképpen ? !
82. 3d787b167a (válaszként erre: 75. - 342402de6d)
2013. dec. 22. 08:00
??????
81. simsa
2013. dec. 22. 06:30

OTP a pofátlanság csúcsa. Mindenki vigyázzon velük, mert gátlástalanok. Egy hitelszerződésben külön volt lakcím és postacím, amely a szerződéskötéskor megegyezett (ua.) jelzéssel. Egy adategyeztető levélben, amelyben csak lakcím szerepelt, az OTP visszaigazolja az új lakcímemet, majd meg akar büntetni, mert a részlet emelést a régi címre küldte és én nem tudtam a módosításról.

És még nekik áll feljebb...

Akinek van hasonló tapasztalata jelentkezzen. Indítsunk csoportos keresetet a szemetek ellen !

2013. febr. 6. 12:49
A falra mászom az OTP-től és a "jól képzett, kedves" ügyintézőktől. Az egyik okoskának köszönhetően majdnem buktam egy nagyobb összeget. Ha belenyugszom, hogy az úgy jól van, simán bukok. Szóval "imádom" őket. (Nem ez volt az első rossz húzásuk, sajnos.)
79. acuko (válaszként erre: 71. - 67c816cf2e)
2012. dec. 5. 21:56
Én is!! Mocskok mind!
78. globus
2012. dec. 5. 21:37

Sziasztok, valaki tudna segíteni?

Az otp netbank bejelentkezése során a következő üzenetet kapom: Hiba a bejelentkezés során!

A bejelentkezés során kommunikációs hiba történt.

Kérjük, ismételten jelentkezzen be!

Jelszócserét is kértem az otp-ben, hátha rosszul emlékszem, de az újjal dettó ugyanez a helyzet, akkor ez már örökre így marad? Kb. 1,5 hónapja léptem be utoljára, azért már jó lenne normálisan használni.

77. leemin
2012. nov. 7. 21:11
Sziasztok! Szóval az otp-t én is rühellem, mert ami velem történt azt eddig hihetetlen dolognak tartottam, ugyanis az otp-s számlámra utalt családi és gyes pénzemet, egy ügyintéző tévedése miatt, aki c típusú zárlatot tett a számlámra, ami azt jelenti, hogy nem érkezhet rá utalás, azaz jóváírás, így az ünnepek előtti novemberi pénzemet visszaküldték ceglédre, az államkincstárba, én pedig csak vártám és vártam a pénzemre... mikor bementem reklamálni még ők voltak felháborodva, elküdtek az államkincstárba, hogy hozzak igazolást,miszerint elutalták nekem, azzal visszamentem, ha nem ragaszkodok az osztályvezetőhöz, hogy vele beszélhessek, sosem tudom meg, hogy ők hibáztak és akkor kezdtek el sűrűn bocsánatot kérni és teával és kávéval kínálgatni....viszont az még jó pár nap mire és az ő hibájukból hozzájutok a pénzemhez kész szerencse, hogy nem kajára kell, mert akkor már éhen haltunk volna, ha rajtuk múlik...gondoltam ezt leírom, hogy mások is tudjanak róla, ez, megtörténhet sajnos!!!
76. Reni:)
2012. nov. 7. 11:26
Ha mínuszban van a számlád de tegnap utaltam rá csak takarészövetkezetből akkor is jönni kell sms nek ! Szerintetek ?
2012. júl. 13. 05:12
ÉN MEG MINDENT UTÁLOK!!!
2012. júl. 13. 04:46

Pontosan elég az OTP-s számla,spórolni szerettem volna,de nem volt személyi igazolványom,és lakcímkártyám

Egyébként az OTP-ben,nem kérnek személyit,csak 3,5 milla felett.


Na ez így történt,Nincs annyi pénzem,hogy online bankóljak,ezt az összeget viszont csak utalni lehetett....

73. stoq (válaszként erre: 72. - 298b15dfdd)
2012. júl. 13. 00:55

nem a bankot kell utálni, hanem haladni a korral:)

k&h-nál van ingyenes szla, ingyen online bankolással, otthon párnák közül:)de ha neked jobban esik 1200-at elkölteni egy 5110-es utalásra, és utána szidni a bankot, hát tedd:)

2012. júl. 11. 15:35
Én meg a K&H -t...,ma nagyon elment a kedvem tőlük.Beutazok 800-ft ért,hogy egy vacak átutalást elintézzek 5110Ft,nem volt nálam személyiiii,meg lakcímkártya. Az OTP-ben nem kérték...,ja + 400 a költsége...
2012. márc. 16. 07:51
Én minden bankot utálok! :)
2012. márc. 16. 07:51
Én issssssssssss! :)
69. b4c06bc553 (válaszként erre: 68. - Helga9110)
2012. márc. 16. 07:45

A telefonod képes fogadni sms-t? Nem telt be a tár? Mert akkor addig, míg nem törölsz, addig nem tud fogadni.

Esetleg még az is lehet, hogy nincs pénz a kártyádon, és az sms szolgáltatást szüneteteti a szolgáltató.

2012. márc. 15. 18:19

sziasztok!


Elő fordulhat, hogy az OTP elfelejt sms-t küldeni az átutalásról???vagy amikor csinálták a számlám akkor elírtak valamit??

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook