Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hu de utálom, hogy sógornőm puszi sorozatot ad a fél éves... fórum

Hu de utálom, hogy sógornőm puszi sorozatot ad a fél éves... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
51. f7f780f355 (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2022. júl. 24. 14:32
Vannak nyomorékok😁😁😁😁😁😁😁
50. Soufflet (válaszként erre: 46. - Timycat)
2022. júl. 22. 09:15
Az anyam mondta, hogy ugy kellett a nagymamam elhessegetni, hogy megfogja a sajat gyereket.
49. Epresturmix (válaszként erre: 44. - F7f780f355)
2022. júl. 22. 08:15
Bahh…és akkor én vagyok a szar és ki van találva a hülyeség, hogy azért nem tudunk talizni, mert pasim van. Holott, kb mindenki tudja, hogy soha nem szól bele kivel, mikor és meddig találkozom. Röhej! 😀
48. 934dba4365 (válaszként erre: 19. - Ramcsika)
2022. júl. 21. 20:54
Nem vagyunk egyformák. Utálkozhat. Azt csinál, amit akar.
47. 934dba4365 (válaszként erre: 39. - Groot)
2022. júl. 21. 20:49
Olvasni is szörnyű.
46. timycat (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 20:30

Nem irigyellek. Én sem viseltem volna jól hogy mikor hazaérünk a kórházból itt csüngött volna a fél család. Vagy utána jövő napokban, mikor van még az embernek elég baja látogatók nélkül is.


De a napi szintű látogatás se lókuki 😕

45. f7f780f355 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 20:20

Es?

Ugyanolyan gyerek mint az, aki elsore jott ossze. Nem szarabb az immunrendszere es nem is ertekesebb.

44. f7f780f355 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. júl. 21. 20:16

Teljes egyetertes!

Volt egy “baratnom” amiota terhes lett ez volt a vilag 9 csodaja neki, meg mindent elvart, mindenkit utalt. Azot anem beszeltunk.

Nemreg lattam egy facebook posuta alatt h panaszkodott egy cikknel ami arrol szolt, hogy a gyerekesektol elpartolbak a nem gyerekes baratok.

“En sem vagyok kivancsi rajuk, ha ok sem azok a kisfiamra”-irta 🤣🤣🤣🤣

Kozben a gyereket megnezni sem lehetett mert o lett most a vilag eleje. Azthiszi nagy dolgot vitt vegre aztal h lefialt. Kozben meg ez a vilag egyik legtermeszetesebb dolga, amit meg az allatok is kepesek megtenni

43. Soufflet (válaszként erre: 35. - Soufflet)
2022. júl. 21. 20:02
Cswk engedd ki a myakad, hadd oleleljrnrl meg
42. Soufflet (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 19:59
A ferjed tok orul, hogy veled gyereke szuletett. Velem,enyem tancot jar, es te leszolod?
41. unom
2022. júl. 21. 19:43
Vannak olyanok, akik kényszert éreznek, hogy agyonpuszilgassák a gyereket, akár akarja,akár nem. Az ilyeneket igen hamar leállítottam, ha a gyerek akarta, akkor nem zavart.
40. Epresturmix (válaszként erre: 17. - 934dba4365)
2022. júl. 21. 19:26

Engem a keresztanyám mindig megharapott! Valakinek meg az arcát csipkedték kedves rokonok. 😳

Inkább a puszi. Mondjuk én ritkán szoktam, de akkor is csak fejre adok a babának. Mondjuk szívem szerint szanaszét tudnám csókolgatni mindet, mert elönti az agyamat a hormon! Dehát nem tehetem meg! 😀

39. Groot (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 19:23

Hű, az nagyon rossz!

Megertelek. Én a család legidősebb fiának az elsőszülött fiát amikor fél napisan hazavittem, a csaladja már este jött babanezőbe. Meg nem volt 1 napos. Ölelték puszilták, szó nélkül tűrtem. Másnap reggel borult a bili, a gyerek köldökcsonkja részben leszakadva valadékozott és iszonyú vörös volt. Nem szoktam soha de akkor üvöltöttem. Kórhazba vissza, ott segítettek. Akkor tisztáztam hogy nincs ölelgetés, nincs puszi.

Szerencsére a gyerek később már maga sem engedte, kevés emberhez bújt, ő puszilgatta őket ugy hogy elkapta a fejüket, masokét viszont látványos undorral törölte le. 1-2 evesen.

38. Groot (válaszként erre: 26. - Alnisa)
2022. júl. 21. 19:12

Azt miért gondolod hogy ha valaki nincs oda azért hogy a gyerekét puszilgatják, az csakus savanyú képű útálatos lehet?

Olvasd el mit írtam az elején, bőven kifejtettem hogy miért nem kellene folyamatosan a puszilkodás.

Ajándék átadása és hasonlóak más lapra tartozik, de csak azért puszilkodni mert valaki rokon ...

És még valami.

Soha nem azok a gyerekek estek áldozatul a pedofileknek akiket nem engedtek puszilgatni. Ők megtanulták időben hogy hol a személyes határ.

37. libikóka (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 16:46

Hát ezzel az infóval megspékelve ,jobban megértelek.

Napi látogatások mellett elhiszem hogy felgyűlt benned a feszkó.


Én nem bírnám.

2022. júl. 21. 13:14

Hát szólni már nem szólhatok semmit, férjem szerint túlféltem, legyek lazább. Sajnos már vesztem össze velük, már a kórházból hazajövetelkor itt ültek a nyakamon, tudom szereti mama papa sógornő.

Igen féltem, mert sokadik próbálkozásra, kudarcok után született. És szerintem én vagyok az anyja ezt tisztelni kellene, de sajnos sokszor le vagyok csitítva, meg el kell viselnem a napi szintű látogatást

35. Soufflet (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2022. júl. 21. 11:39

Az online trainingeken van olyan szekcio a pincereknek, hogy mit nem ajanlott a terhes noknek enni. De szerintem normalis pincer nem all le kioktatni egy kismamat.

Es utana befut a cetli a konyhara a fagyi melle is azzal a kiegeszitessel, hogy terhes XD Es akkor mi van?

34. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 11:32
Engem biztos imadnal nagyneninek. Amig babak voltak a noverem gyerekei, csak addig vettem oket kezbe, ha muszaj volt, mert ram biztak.
33. ,zumba
2022. júl. 21. 11:25
Én bizony felveszem a kolléganőm unokáját, beszélek hozzá, vagy a másik lányával elbeszélgetek. Vagy nyaral a szomszédban a városi unoka, s ne szólnék hozzá? Puszi nincs. Furcsa hozzáállások vannak a gyerekekhez...
32. tien
2022. júl. 21. 10:04

Rettegek a gyerekektől.

Sajátjainkon kívül ,nem igazán nézegetem őket.

Puszilgatni csak külön kérdésre tettem.

Húgom ,öcsém gyerekeit.

Viszont tényleg egyetértek Channa-val ,és Epresturmixal, olyan sok már az ősanya,hogy rendesen szégyellem magam ,hogy nem produkáltam utódot.

31. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 09:09

Ezen én is kiakadnék 😕 Gyerekként, felnőttként se csíptem a puszizkodást, gyerekem se szereti.


Szólj neki, hogy ezt ne csinálja. Ha megsértődik akkor így járt.

2022. júl. 21. 09:02

Mindegy is, mindenki annyit engedjen meg, ami neki belefér még. A gyereke érdekében teszi.

A FI. Nem mindenkit húzott le, lehet extrém már a sógornő viselkedése.

Intelligens ember nem puszilgat csecsemőt, annyi baktérium van a szánkban, mint a végbelünkben.

Nagyon sok felnőttben található meg a helicobacter vírus. Simán átadhatja a babának. Persze a szülő is átadhatja, cumi szopogatással stb.

A csecsemők az öklüket az arcukhoz teszik, aztán a szájukba gyömöszölik.

Még egy hülye szokás, csak a kézfejét puszilom meg dolog.

29. Channa* (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 21. 08:41

Az enyém üvöltött, ha olyan szólt hozzá, vagy nyúlt hozzá.

A bátyám is csak minimum 3 méterről pillanthatott rá, pár hetes korától:DDDD

A sógornőmmel viszont, semmi gondja nem volt;)

28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Channa*)
2022. júl. 21. 08:19

Nem csecsemő, a csecsemő még nem tud védekezni.

Én nem friss anyuka vagyok, mégsem engedtem puszilgatni a gyerekeimet.

Nem utált senki érte. Ha meg a gyereket utálja valaki, aki a szülei döntéséről nem is tehet, ott nála van a baj, nem kicsi.

27. Channa* (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2022. júl. 21. 07:31

Ha pedig nem létezik a kovid: Ezt kérdezd tőlük!


Mint már írtam: a rokonok jellemzően tisztában vannak azzal, hogy egy babát mikor lehet látogatni, mit lehet tenni, stb.


Egyik rokonom se jött látogatóba a gyerekem néhány hetes koráig, utána se költöztek be hozzánk, majd ha eljöttek, akkor sem arról szólt a látogatásuk, hogy órákon át puszilgassák őket.


volt aki felvette, volt aki meg is puszilta, de egyik rokonom se tette órákon át.


Az egyéb ismerősök, pedig tudták, hogy 6 hétig semmi, később meg már azért tudták, mert a gyerekem tiltakozott, ha nem volt kedve hozzá.

Volt akinek megijedt a hangjától pl. Az nem erőltette még azt sem, hogy szóljon hozzá, nemhogy dögönyözze és puszilgassa.



Van a szomszédunkba egy 1,5 éves kislány. Soha eszembe nem jutott, hogy nekem hozzá kellene szólnom vagy bármit tennem.

Amit megteszek az az, hogy bezárom a rácsot, hogy ki nem menjen véletlenül.

26. Alnisa
2022. júl. 21. 07:29

Miért ne puszilgathatná? Ha felétek sem néznek, akkor meg az a baj.

Komolyan nem értem az embreket, semmiféle normális kapcsolat nincs már.

Baszki szereti és megpuszilgatja. Mit szeretnél, hogy csapkodja meg???

Utálatos egy nőci lehetsz, mindig savanyú képpel.

25. Channa* (válaszként erre: 22. - Napsugár8)
2022. júl. 21. 07:26

Senki nem mondja, hogy a szomszédnak kell dögönyözni a gyereket, ezt én simán kikerülném, na de pl. a gyerek nénikéjének biztos nem fogom mondani, hogy te nem veheted fel, rá sem nézhetsz, stb.

És jellemzően az IQ-val rendelkező ember, tudja, hogy mikor lehet tenni ehhez hasonlót.


Nekem se jut eszembe, hogy pl. a kollégáim gyerekét megpuszilgassam, felvegyem, sőt! még az sem, hogy beszéljek hozzájuk. Gyerekkoromba, rüheltem, pl. a szomszédok hülye kérdéseit, dumáját. Én jellemzően, annyival lerendezem, hogy esetleg rájuk nézek, de egy közeli rokon az más.


Milyen lett volna, ha azt mondom a gyerekem dédijének, hogy nem veheted fel, nem nyúlhatsz hozzá nem adhatsz puszit?


Vagy ha ugyan ezt mondom a férjem nővérének, az én testvéremnek? Szerintetek ez teljesen normális?


Meglátogattak minket néha, és akkor tiltsak meg nekik mindent?


Arra viszont volt példa, hogy buszon az ellenőrt megkértem, hogy csak távolról 'gügyögjön'.


Én pl. nem szeretem, ha a gyerekekkel gögyögnek, odateszik a TV elé, kezébe adnak egy tabletet, telefonon ahelyett, hogy foglalkoznának vele.

És utálom hallani, amikor a gyerek akar valamit az anyjától, de épp bokros teendője van, mert a telóját kell nyomkodni. Még sem írok ki vallomásokat, hogy mennyire utálom őket, és mennyire lenézem őket, mennyire ostobának tartom őket, mert inkább ráförmednek a gyerekre, minthogy válaszoljanak a kérdéseikre...

24. Napsugár8 (válaszként erre: 23. - Channa*)
2022. júl. 21. 07:17

Azért egy fél éves babánál, amiről a vallomás kiírója beszél, azért mégsem mindegy.

Ha pedig nem létezik kovid, akkor mibe haltak bele a kórházakban több ezren az elmúlt években???

23. Channa* (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2022. júl. 21. 07:15
Azt ne feledjük, hogy a legtöbb fiatal szerint a kovid nem létezik, ha meg mégis, akkor legyintés van, mert egy kis nátha, tehát ez nem magyarázat rá.
22. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 21. 07:13
Egyetértek! Én is körbe csodáltam, és még ma is megcsodálom a szomszédom unokáját, mikor megszületett. De ez nem jelenti azt, hogy megfogdossam, puszilgassam. És már eltelt 2 év, de a kicsihez még mindig nem nyúlok kézzel, csak beszélek neki, és aranyos, és gyönyörű... és az anyuka sem félti már tőlem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook