Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Urológiai Klinika fórum

Urológiai Klinika (beszélgetős fórum)


2013. jan. 23. 16:22
Nagyon sajnálom őt, talán másik osztályon volt? Olyan hihetetlen amit írsz, persze tudom hogy igaz, de nekem más volt a tapasztalatom-szerencsére.
7. Bcicus (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2013. jan. 18. 15:07
Páromat a műtőben is vérig alázták üvöltöztek vele, hogy hülye, mert másképp döntött, miközben ott feküdt kikötözve meztelenül a növérek isbgázak voltak.
6. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2013. jan. 18. 12:54
Sajnálom, hogy rossz volt a tapasztalatotok. Ezen az osztályon ahol én voltam nem adott senki pénz a nővéreknek, de kedvesek barátságosak, empatikusak voltak.
2013. jan. 18. 12:52
Budapest
2013. jan. 18. 00:41
Hát a páromat is ott operálták nem rég és pont ellentétesek a tapasztalatai. Rettenetesen megalázták.
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. jan. 17. 18:10

Jah mert, hogy Urológiai Klinika van:


Bpesten, Debrecenben, Pécsett és Szegeden, lehet választani :D

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. jan. 17. 18:09
Eddig jó is lenne, de vagy én nem olvastam jól, de sehol nem jelent meg a város neve, így azután örülünk, hogy elmesélted a kellemesen végződött történeted, de semmi több.
2013. jan. 17. 08:20

2103 január 7-én műtötte a vesémet Dr Nyírády Péter professzor úr az urológiai Klinikán.

Nagyon jó tapasztalataim voltak, visszaadták az elveszett hitemet, ami az egészségügyet illeti. Minden ott dolgozó a nővérektől a takarítókon át az orvosokig kedves, barátságos,empatikus volt. Az osztályon jó hangulat uralkodott, az orvosoknak még tréfálkozni is van kedvük a betegekkel. Felelősséggel teszik a dolgukat, minden pillanatban azt éreztem, hogy vigyáznak rám és nagyon jó kezekben vagyok.

A professzor úr igen nagy tekintélyű, híresen jó sebész, aki méltán büszke lehet a klinikára.

Ha már ilyen helyre kellett mennem, a lehető legjobb kezekbe kerültem.


Azért írtam ide mindezt, hogy akinek hasonló gondjai vannak bátran válassza ezt a kórházat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook