Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ultrahangos rágcsálóriaszóval kapcsolatos tapasztalatok!? fórum

Ultrahangos rágcsálóriaszóval kapcsolatos tapasztalatok!? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 8. 08:27
Az ultrahangos egérriszatónak NINCS az ember számára érzékelhető hangja. Legalábbis a mienknek nincs, és nagyon elégedettek vagyunk vele, 5 éve működik, és a melléképületekben sincs egér.
2013. febr. 7. 22:37
Egy darabig nekünk is mintha kevésbé jöttek volna a görények, mert mi meg az ellen vettük. De azután, talán megszokták, nem tudom, de ugyan úgy össze voltak járkálva, meg kakálva a kocsik. Végül mi is kikapcsoltuk mert a hangja az nem semmi. Ráadásul a kutya mikor rohangált folyton bekapcsolta.
2010. febr. 12. 13:14
Ennyi pénzért én sem szeretnék befaragni. Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 11. 21:36
Én speciel hülyét kaptam a hangjától :( De az egeret nem kergette el.
2010. febr. 11. 21:25

Egy darabig kevesebb volt az egér, aztán ugyanúgy visszajöttek.

kb egy év után pedig semmit sem ért már...

2010. febr. 11. 21:04
Nekünk is volt pár évvel ezelőtt. Egerek ellen vettük, de semmit sem használt. Felhívtuk a forgalmazót, hogy ez csak pénzkidobás volt. Azt mondta küldjük vissza, biztosan elállítódott a szerkezet, kijavítják. Mikor visszaküldték ugyan olyan selejtes volt, mint előtte. Semmit nem használt, úgyhogy kidobtuk.
2010. febr. 11. 20:56
Mi kaptunk kettőt,a telekre telepítettük,tiszta egér minden télen.Úgy tűnik kevesebb lett tőle,tényleg...Nem mondom ,hogy megszüntek,de fogytak az tuti
2010. febr. 11. 20:53
Nekünk a Conrad-os van, volt (vakondriasztó és kerti rágcsálók elleni riasztó). Kb. 1 évig bevált, aztán ugyanúgy feltúrkálták a vakondok az udvart. Végül is már nem használjuk.
2010. febr. 11. 20:49
Fontos lenne!!!
2010. febr. 11. 20:47

Bármi érdekelne, aki tud ezzel kapcsolatban valamit vagy esetleg használt már ilyesmit.

Érdemes venni ilyet? Használ egyáltalán?

2010. febr. 11. 20:45
Ultrahangos rágcsálóriaszóval kapcsolatos tapasztalatok!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook