Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újabb pofon a sorstól... de már nem adom meg magam fórum

Újabb pofon a sorstól... de már nem adom meg magam (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
34. Tina87 (válaszként erre: 33. - 2a41dd94d4)
2011. febr. 20. 10:30
Sok erőt Neked is és kitartást :)
33. 2a41dd94d4 (válaszként erre: 1. - Tina87)
2011. febr. 20. 06:50

Nekem is nagyon tetszett a cikked.Valahol egy cipőben járunk mi ketten.Engem is a lányom éltet,én pánikbeteg vagyok és depressziós,de nagyon sok erőt kapok a gyerektől.

Elég egy ölelés tőle és máris jobban érzem magam,erőt ad.Én sajnos szülők nélkül nőttem fel,elváltam,de hálás vagyok az életnek,hogy megszületett a kicsi lányom,és ezzel értelmet adott az életemnek!Akármilyen beteg is vagyok(mert vannak szervi bajaim is),akármilyen is volt az eddigi életem,szerencsésnek érzem magam,mert Ő van nekem...a kicsi lányom,Eliza.

Szép napot kívánok!

2011. jan. 17. 16:47
Nem értek egyet VELED. azért mert a gyermekeid felnőttek, te pedig idősebb lettél, miért nem keresel Magadnak elfoglaltságot,társaságot (ahol élsz, keressél olyan klubot, ahol érdeklődési körödnek megfelelő témákról diskurálnak, kirándulni, programokra járnak, esetleg segítenek másokon.... Mi 55 felettiek alakítottunk egy egyesületet, ahol jól érezzük magunkat egymás társaságában, segítjük egymást, közös programokat, kirándulásokat szervezünk, (mivel mindannyian kertes házban lakunk virágok-gyümölcsök csere-beréjével is segítjük egymást)szívből kívánom mindezt Neked is!
31. kotyesz (válaszként erre: 28. - 65dolphins)
2010. dec. 2. 11:25

"- Légy óvatos, nagyon-nagyon körültekintő, s neked is az lesz a sorsod, mint elővigyázatos szüleidnek: sosem történik veled semmi igazán rossz, de jó sem."

Benéztem az adatlapodra, itt van a jelmondatod egy része a másik rész szerint sok mindent kipróbáltál. Ha ezek igazak, jó lenne az óvatos változatosság mint cél, mellé fölvennél egy pár kapcsolat (férfi/nő/gyerek) szeretetteljes istápolását, ha adsz, (kéretlen is) kapni is fogsz, az embernél változatosabb foglalkozás nem nagyon kell. De az önmagad fölötti uralom megszerzése a gonosz démontól (leki állóképesség) az sem lebecsülendő cél. Ezek kitölthetik időd leköthetik energiáidat, te döntöd el!

2010. nov. 26. 22:41

Ez nagyon szép aranyos történet.:DSzerintem pánikbetegség lehetett,és remekül megoldottad,a szeretet erejét használtad fel.Ez a rossz percekben

sokszor segíthet.Én alergiás vagyok,de sajnos nekem nincs ilyen 'módszerem':D

29. Tina87 (válaszként erre: 28. - 65dolphins)
2010. nov. 25. 14:29

Nem is tudom...e ha nincs miért élned akkor miért?

Valamiért kell, mindnki vlami céllal jött, teljesen mindegy az mekkora, vagy mennyi embernek segt, a lényeg hogy célok nékül nem lehet élni.Ha valakinek nincsen senkije, akkor is lehet mnni olyanhelyekre ahol mások segíségre várnak.Ez jó dolog volt pldául a segítség anyukáknak, avgy bármi önkéntes dolog.csak 1 napot vegyél részt önkéntesen betegek,gyerekek, vagy idősek mellett vagy bárhol és tuti találsz magadnak valami célt az életben.

Hiszen sok ember van akinek kevésbé tűnik boldognak az élete, mert szegény, nincs mit ennie vagy éppen beteg, mégis mindenkinél jobban akarnak élni, a lényeg hogy akarj élni és valami jót tenni, magadnak vagy másoknak :)

2010. nov. 24. 17:55

Hát igen, mindig előjön újra és újra, hogy mindent lehet, csak akarni kell. Nagyon erős vagy!

De mit tegyen az, akinek nincs gyereke, vagy párja? Mibe lehet "belekapaszkodni", hogy legyőzzük a pánikrohamot? Már annyi mindent próbáltam, és még mindig néha jön...

27. kneseva (válaszként erre: 23. - Rochlitz Szilveszterné)
2010. nov. 23. 16:57

Az az írás, amit olvasunk tele van akarni tudással, ami az emberi képesség végső határáig elmegy, hogy urrá tudjon lenni, olyan nyomáson, ami évekig az életét tette tönkre. És arról szól, hogy lehet győzni, csak akarni kell. Erre mondod Te, hogy nincs miért ! Az öregre nincs szükség ! Kettönk közzül, biztos én vagyok az időbebb; tele tervekkel, feladatokkal, munkával. Mindannyian nehéz helyzetbe kerülün, amikor gyerekeink önnálló életüket kezdik meg. Beszéltél Velük, hogy szeretnél valamit segíteni, mert feleslegesnek érzed Magad? Nem részt venni az életükből, nem megoldani helyettük a feledatokat, nem beleszólva az életükbe. Ha ez nem járható út, keresni kell. Van közeledben nyugdíjas klub? Van mama klub? Mind két helyen szívesen látnak. Nagyon sok kismama van, aki boldogan venné, ha néha besegítesz Neki. Hdd el ez is lehet boldogság. Próbáld meg ! Sok sikert.

A történethez. Minden tiszteletem a Tied ! Jó magam kerűltem olyan helyzetbe az életben, amikor döntenem kellett, hogy cigarett és életveszény, vagy lemondani. Kettönk esete csak hasonló, de nem egyenértékű. Ezért becsülöm , azt amit tenni tudtál. Drukolok Neked, hogy ez legyen állandó.

2010. nov. 21. 21:46
Hihetetlen kemény vagy!!! Le a kalappal!!! Én sem bírtam ki sírás nélkül!
2010. nov. 21. 21:43

Szuper lett a cikk!!

nálam is volt egy kis pityergés az alvóKirusos résznél!!

2010. nov. 21. 14:11

Erős.. Vidám.. Optimista.. Szép.. Okos.. Intelligens.. Ügyes..és még órákig lehetne folytatni a sort.. Mind mind igaz rád.

Csodás anyukája vagy egy gyönyörű kis tündérnek.. :)))


Kitartás!!


És mindig.. minden rossz után idővel jön a jó :))

(főleg, ha ilyen kitartó az illető, mint te ;) ))

2010. nov. 21. 08:22

Szia! Nekem is nagyon tetszett!

Próbálok én is erős lenni, de már minek, kinek?

Felneveltem a gyerekeimet, akik agyondolgozzák magukat, nincs már ránk szükség, öregekre. Sajnos.

De azért annak örülök, hogy Te ilyen ügyese



Gratulálok, nagyon szép írás! Ügyes vagy, hogy így megoldottad a betegségedet ill. legyőzted. Sajnos, nem mindenki tudja ezt megtenni, pláne öregen, mikor már szinte semmi célja nincs az életben...

22. Tina87 (válaszként erre: 21. - 388b941089)
2010. nov. 21. 08:13

Köszi Neked is :)


Pussz

2010. nov. 20. 23:12

jajj...fél órája értünk haza aquából, mindjárt kifolyok a szemem, de akkor is írok neked. :))


nagyon szép és őszinte írás lett, megható nagyon.

"Megfogtam az alvó kislányom kezét, éreztem a melegséget" Ennél a sornál lábadt könnybe a szemem, mivel én is úgy érzem, h nekem is a "lánykám adott értelmet az életemnek".


Figy, le a kalappal, h vállaltad az érzéseidet és igenis erős vagy, Kira miatt nem fogod soha elhagyni magad, ő földöntúli erőt ad neked, ahogy ezt már te is megtapasztaltad.


Nagyon szép lett az írás, cuppanat nektek!!! :)))

2010. nov. 20. 23:06

Nem ismerlek de tisztellek!

Van mit tanulni Tőled.

19. Tina87
2010. nov. 20. 20:45

Komolyan könnyb lábadt a szemem mert igazából nem gonoltam hogy ilyen sok sépet írtok rá, csak gondoltam aki akarja elolvassa és erőt merít belőle.

nagyon kedvesek vagytok, köszi a sok szépet amit írtatok.


Igazából érm a mai napig hogyvan mélyen ez dolog, lehet sose múlik el csk uralkodni lehet rajta.De a kicsi adja nekem minden energáimat, hogy tudom van kiért és miért élni :)

18. jézus
2010. nov. 20. 18:27
szivesen
2010. nov. 20. 18:25
Ilyen dolgokat olvasni mindig jó!Erőt ad!!!Köszönöm!!!
16. jézus
2010. nov. 20. 18:10
nem kell félni örök élet van szeressetek!
2010. nov. 20. 18:02
Gratulálok! Minden elismerésem, főleg hogy ilyen fiatal vagy! :) További sok sikert és sok boldogságot nektek és köszönöm a cikket (mert az ilyenekből sokat lehet és érdemes tanulni)! :)
2010. nov. 20. 15:29

Gratulálok, nagyon tetszett a cikked, megtanulhatja belőle aki akarja, hogy így is lehet csinálni. Akarod és sikerül.

Igen egy anyának így kell viszonyulni a betegséghez is. Erős vagy és ezt tudod is.

2010. nov. 20. 15:29

Hogy milyen pozitív vagy azt eddig is éreztem tudod,tiszátn átjön a naplódon,azt nem is gondoltam hogy ennyire!!!

Gratulálok az erődhöz,le a kalappal........

ölellek titeket!

2010. nov. 20. 14:44

Torokszorító volt olvasni az írásod: igen, mi anyák mindenre képesek vagyunk, ha kell. Az anyaságnak pedi együtt kell járnia az életigenléssel, a gyermekeinknek szüksége van ránk. Nagyonnagyon sok betegség pszichoszomatikus (lelkieredetű gond megjelenése testi tünetekben) ezeket lelki dolgokkal lehet legyőzni, a gyógyszerek csak tüneti kezelésre jók. Csodás dolog, hogy az anyaság erre (is) ráébresztett Téged!

Ölellek szívem minden szeretetével, jó egészséget, sok örömet, boldogságot kívánok Nektek!

Cara

2010. nov. 20. 14:33
Ügyes és erős Anyuka vagy! Sokmindenre képes az agyunk és mi magunk,csak kitartás és elhatározás kérdése! Kivánok sok boldogságot és egészséget a gyerkőcnek!
2010. nov. 20. 13:53

Szia!

Nekem is tetszett a cikked! Bár azt tudtam, hogy a saját testünket mi magunk is megbetegíthetjük, de én még nem éltem át hasonlót. Te nagyon ügyes vagy, hogy ösztönösen tudtad, hogyan győzheted le, főleg, hogy a többiek is épp azt írták, hogy az orvosok is pont így tanácsolják.

Nagyon helyesek vagytok:)

2010. nov. 20. 12:51

Szia

Először is gratulálok a csodaszép kislányodhoz.

Minden tiszteletem a tied.Nagyszerű 100%-os ANYA vagy.

A szeretet amit a gyermeked iránt érzel legyőzi a betegséged is!

2010. nov. 20. 12:33

Pánikroham. Sajnos én is testközelből ismerem.


Örülök, hogy tudsz pozitívan gondolkodni! Csak így tovább!!!

2010. nov. 20. 12:18

Nagyon szép cikk:)

Olvasom néha a naplód,és nem semmi,amit végigviszel ilyen fiatalon:)sok ember tanulhatna tőled!

2010. nov. 20. 11:17

Saját példámból kiindulva:az egyik barátnőmnél is volt hasonló dolog,kivizsgálás...semmi gond sehol.

Nekik megmondták,hogy ez pánikroham,ha érzi,hogy közeleg,próbáljon nyugodt maradni,szép és jó dolgokra gondolni és ha éppen van valaki a közelében,mondja meg neki hogy beszélgessenek,próbálják elterelni a figyelmét.

Még talán kétszer volt ilyen roham,alkalmazták a fent leírtakat és...nem akarom elkiabálni,de évek óta nem volt több.

Kitartást,erőt és egészséget kívánok:)

2010. nov. 20. 11:01

Nagyszerű dolgot tanultál meg... élni a belső erőiddel. Csodás ajándéka ez az életednek, amihez a picur lánykád nagyban hozzá segített. Kicsi léte segített, hogy felismerhesd végre milyen erős vagy igazából és mindent le tudsz küzdeni... képes vagy rá.

Már nincs oka senkinek félteni a jövőtől téged... mindig győztes lehetsz evvel a tudással.

Szeretettel gondolok Rátok és örülök, hogy megírtad ezt nekünk és olvashattam. Jobbá tetted az én napom is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook