Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új író? - Szócséplés! fórum

Új író? - Szócséplés! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új író? - Szócséplés!

14. Lhara (válaszként erre: 13. - V10R1C4)
2010. aug. 8. 11:29
Köszönöm. Érdekes a "távíróversek" kifejezés... találó és egy igen remek kis új lámpás, ami megvilágítja nekem ezt a még számomra sem teljesen felfedezett világot.
2010. júl. 13. 16:58
Nagyon jók maguk a versek is. Ezeket, illetve egy ezekhez hasonló működési elvű verscsoportot én távíró-verseknek szoktam nevezni.
12. Lhara (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. júl. 8. 07:47
Szívesen közlök még a verseimből, ha megtisztelsz a figyelmeddel.
11. Lhara
2010. júl. 8. 07:44
Drágáim! Úgy látom szinte csupa ifjú nővel kerültem most egy társaságba. Ez igen megtisztel, és meglepett, hogy a Ti korosztályotok a leginkább érdeklődő eziránt a téma iránt.
10. Lhara (válaszként erre: 9. - Jadviga17)
2010. júl. 8. 07:38
Ó, dehogyis! nincs miért neheztelnem. És valóban... minden egyes "rohamom" után, mintha kitisztulva, erősödve állnék a következő gondjaim megoldása elé. Persze az is igaz, hogy ennek megfelelően, minta a gondjaim ereje, súlyossága is emelkedettem szintű lenne... észlelem és még csak meg sem ijedek mostanában már. Mint bivaly állom a sarat. Ráadásul az írás csak egy az ajándékok közül... a "kristályeszközeim" közül, amit már megkaptam amolyan áldás-jutalomként.
9. Jadviga17 (válaszként erre: 6. - Lhara)
2010. júl. 7. 20:55
Nem tudtam, ne haragudj. De lehet, hogy ezáltal gyógyulni is fogsz... :)
8. Lhara (válaszként erre: 7. - Castellina)
2010. júl. 7. 20:18

már működik az helyzetem elfogadása és az erőfeszítéseim meg is edzettek azóta, amióta ez a cikkem megíródott, ami egyébként főleg a kezdeti nehézségeimet említi. Ide s tova... hét éve tart már ez az életformám... és én amúgyis olyan... boka ütköztetéses, szalutálós viszonyban vagyok a sorsommal.

Üdv.

2010. júl. 7. 12:09

Néha nálam is vannak pillanatok, amikor úgy érzem írnom kell. Rengeteg gondolat fogalmazódik meg bennem, amit papírra kell vetnem...

De ez önmagában nem elég, meg kell osztani. Ezért is kezdtem írni a naplómat.

Így teljesen megértelek.

Fogadd el és élvezd:)

6. Lhara (válaszként erre: 5. - Jadviga17)
2010. júl. 7. 12:03

Fizikailag kínzó és nehéz, mert egy olyan testben kell mindezt megélnem, ami már a napi tevékenységein felül nagy erőfeszítéssel képes csak - sokszor egész éjjel - a gép előtt ülni, az íráskényszer szorító fogságában. Az én egészségemmel ez nagyon nehéz feladat.


Lelkileg meg leginkább az írás közben beálló tudatállapotváltozások cikázása alig elviselhető.

2010. júl. 6. 20:15

Csak azt nem értem mi ebben a kínzó és nehéz? :)


Olyan gyönyörű...

2010. júl. 6. 19:16
Köszönöm. Mindkettőtöknek.
2010. júl. 6. 18:58
Irigyellek, komolyan :)
2010. júl. 6. 17:46
Érdekes cikk. És tetszenek a verseid:)
2010. júl. 6. 16:08
Így kezdődött... ahogy lentebb olvasható, aztán két év múlva egy holisztikus főiskola hallgatója lettem. Ott pedig, az első évfolyam utolsó előadásának utolsó szavaként elhangzott valami egészen rikító-csendes szó: automatikus írás... és előtte néhány szó, hogy mit is ért alatta az előadónk.
- Ez az! - hördültem fel a visszafojthatatlan izgalmam hatására. - Mármint ezek szerint ezt csinálom egy jó ideje... - tettem hozzá pirulva, hogy megzavartam hevességemmel a hallgatókat... Így akkor az én példámmal zárta a témát az előadónk, minden tiltakozásom ellenére. Kis idő múltán pedig megírtam az itt következő cikket.

Ugrás a teljes írásra: Új író? - Szócséplés!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook